تشک بادی داخل ماشین


تشک بادی داخل ماشین فسفری

کد کالا : TM-fosfori

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین اپتیما

کد کالا : TM-optima

با ما تماس بگیرید

تشک بادی برای خودروهای SUV

کد کالا : TM-suv

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین برزنتی

کد کالا : TM-brzent

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین بنز اینتکس

کد کالا : 66637 intex

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین اسپورتیج

کد کالا : TM-Sportage

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ام وی ام X33

کد کالا : TM-x33

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین برلیانس

کد کالا : TM-Brilliance

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تالیسمان

کد کالا : TM-talisman

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تویوتا یاریس

کد کالا : TM-toyota

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سانتافه

کد کالا : TM-santafe

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رنو

کد کالا : TM-Renault

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین دوو

کد کالا : TM-deawoo

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تیبا

کد کالا : tm-tiba

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین جک S5 شاسی

کد کالا : TM-jacs5

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رنا

کد کالا : TM-Rana

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رونیز

کد کالا : TM-roniz

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین زانتیا

کد کالا : TM-zantya

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین دنا

کد کالا : TDM-3111

با ما تماس بگیرید

تشک ماشین کراس اوور

کد کالا : Wolf will B011RWMYWQ

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سمند

کد کالا : TDM-3116

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سورن

کد کالا : air mattress 20

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ساینا

کد کالا : TDM-3113

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سوزوکی ویتارا

کد کالا : Air mattress 17

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین BMW اینتکس

کد کالا : TDM-3018

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ماکسیما

کد کالا : TDM-3018

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین لندکروز

کد کالا : Air mattress 13

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ون

کد کالا : Air mattress 11

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین نیسان مورانو

کد کالا : Air mattress 18

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین شاسی بلند

کد کالا : TDM-3017

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین لکسوس

کد کالا : air mattress 32

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین مگان

کد کالا : TDM-3020

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین لیفان

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین پژو ۴۰۷

کد کالا :

با ما تماس بگیرید


بررسی کامل تشک بادی داخل ماشین

 

تشک بادی داخل ماشین همان‌طور که از اسمش پیداست، تشکی است که برای استفاده در داخل ماشین ساخته شده است و به راحتی بر روی صندلی ماشین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تشک به گونه‌ای طراحی شده است که فضای صندلی عقب ماشین را به ‌طور کامل می‌گیرد، حتی فضای خالی بین دو صندلی جلو را نیز در برمی‌گیرد و در زیر آن دو تکیه‌گاه تعبیه شده است.

 

تشک بادی داخل ماشین برای افرادی که اهل مسافرت هستتند یا به واسطه شغلی که دارند مجبورند، مسافرت‌های درون استانی یا برون شهری زیادی را تجربه کنند، مناسب می‌باشد، زیرا یکی از ویژگی‌های ارزنده این محصول، سبکی و قابل حمل بودن آن است و همچنین فضای کمی را اشغال می‌کند.

 

انواع تشک بادی ماشین

 

اگر قصد دارید با خانواده یا دوستان خود به یک سفر جاده‌ای بروید، راحتی چیزی است که در طول سفر بسیار به شما کمک می‌کند. در همین راستا، تشک‌های بادی خودرو انتخاب بسیار مناسبی هستند. تشک بادی داخل ماشین که با استفاده از مواد درجه یک ساخته شده‌اند، به دلیل مقاومت در برابر سایش، اندازه جمع و جور و ماندگاری طولانی شهرت دارند.

این تشک‌ها در ماشین راحتی فوق‌العاده‌ای را به ویژه برای کودکان ایجاد می‌کنند.

 

همچنین دقت داشته باشید که چون انواع مختلفی از تشک بادی ماشین در بازار موجود می‌باشد، باید تشک مناسب اتومبیل خود را انتخاب کنید تا به راحتی در صندلی عقب ماشین قرار بگیرد و به راحتی بتوانید این تشک‌های خودرو را بدون هیچ زحمتی روی صندلی عقب خودرو نصب کنید.

 

رنگ‌بندی‌های تشک بادی ماشین

 

تشک بادی خودرو در رنگ‌بندی‌های مختلف در بازار موجود می‌باشد، که شما بسته به سلیقه خود می‌توانید یکی از رنگ‌های موجود در بازار را خریداری نمایید، همچنین اغلب افراد برای جلوگیری از کثیف شدن مداوم، بیشتر رنگ‌های تیره را انتخاب می‌کنند، اما افرادی نیز هستند که ترجیح می‌دهند رنگ تشک بادی ماشین را با وسایل داخل خودرو و یا حتی رنگ ماشین و صندلی‌های آن ست کنند.

 

لوازم جانبی تشک بادی داخل ماشین

 

هنگامی که تشک بادی داخل اتومبیل را خریداری می‌کنید یک‌سری لوازم جانبی به همراه دارد که عبارتند از:

 1. پمپ باد فندکی که دو کاره است و برای باد کردن و خالی کردن تشک از آن استفاده می‌کنند.
 2. ساک حمل تشک
 3. دو بالش
 4. چسب مخصوص تعمیر و ترمیم تشک
 5. دفترچه راهنما
 6. همچنین یک سری اضافه به همراه سیم بلند، همراه با تشک به شما ارائه می‌شود تا به وسیله فندکی ماشین به راحتی بتوانید تشک را باد کنید.

 

دقت داشته باشید که برای باد کردن تشک هرگز از پمپ برقی ماشین، پمپ باد دوچرخه و ... استفاده نکنید زیرا ممکن است بدنه تشک آسیب ببینید و دچار سوراخ یا پارگی شود.

 

چگونگی استفاده از تشک بادی داخل ماشین

 

همان‌طور که گفته شد، بهتر است برای استفاده و باد شدن تشک از پمپ باد مخصوص خود که هنگام خرید همراه با تشک به شما ارائه می‌شود، استفاده کنید.

 

اما اگر به هر دلیلی پمپ مخصوص تشک را همراه نداشتید، می‌توانید به وسیله پمپ برقی 12 ولتی، تشک بادی داخل ماشین را باد کنید، در واقع تا هنگامی که مهروموم هر پمپی با تشک شما تطابق داشته باشد، می‌توانید از آن پمپ برای باد کردن تشک خود استفاده کنید.

 

اگر به ‌طور مثال شما به یک مجموعه تفریحی رفته‌اید و می‌خواهید برای استراحت از تشک بادی خود استفاده نمایید، ساده‌ترین راه این است که اگر پمپ برقی دارید ببینید در آن مجموعه برق وجود دارد تا به وسیله آن تشک خود را باد کنید، اما اگر برق نبود و یا پمپ برقی همراه نداشتید، می‌توانید از پمپ هوای دستی استفاده کنید.

 

نکاتی که باید قبل از خرید تشک بادی ماشین به آن توجه کنید

 

اگر شما قصد خرید تشک بادی ماشین را دارید، توصیه می‌کنیم نکات زیر را رعایت کنید، تا تشکی مطابق آنچه در ذهن خود دارید خریداری کنید:

 • معمولاً هر تشک بادی می‌تواند به عنوان یک بستر خواب خوب در خودرو به شمار آید، اما بهتر است برای خرید توجه کنید که فضای داخلی خودرو کاملاً خطی نیست و یک تشک مخصوص خودرو علاوه برداشتن ابعاد مناسب باید متناسب با صندلی عقب خودرو باشد. بنابراین برای خرید تشک بادی داخل ماشین به سراغ مدل‌هایی بروید که به‌طور خاص برای این منظور طراحی شده‌اند.
 • برخی از تشک‌های داخل خودرو، برای جلوگیری از افتادن کودکان از قسمت کنسول مرکزی، دارای گیره‌های محافظ می‌باشد و بسیاری از برند‌ها دارای پایه‌هایی هستند که تشک را در بالای تخته کف معلق نگه می‌دارند.
 • یک تشک با کیفیت خودرو باید دارای محدودیت وزنی مشابه سایر تشک‌های بادی باشد. وزن تشک بادی اغلب به ضخامت مواد و کیفیت درز‌ها بستگی دارد.
 • بهتر است برای راحتی خود، تشک‌هایی را انتخاب کنید که با دارا بودن از پمپ باد الکتریکی، به وسیله پمپ 12 ولت خودرو و تولید باد الکتریکی تشک را باد می‌کنند.
 • اندازه مورد نظر برای خرید تشک را حتماً در نظر داشته باشید، برخی ممکن است برای ماشین یا کامیون شما مناسب نباشند. به عنوان مثال، برخی از آن‌ها بسیار باریک هستند و بین سر و در خودرو شما فاصله ایجاد می‌کنند، که ممکن است ناراحت‌کننده باشد. اگر تشک خیلی بزرگ باشد، در صندلی عقب به درستی جا نمی‌شود. همچنین بررسی کنید که چند نفر قرار است از آن استفاده کنند.
 • از دیگر نکاتی که باید هنگام خرید تشک به آن توجه کنید، جنس تشک می‌باشد، برخی از آن‌ها از جنس پلاستیک هستند که باعث لغزندگی و ایجاد بوی نامطبوع می‌شود. همچنین برخی از تولید‌کنندگان به جای استفاده از جنس PVC از جنس TPU استفاده می‌کنند. TPU سنگین وزن ‌تر است اما بسیار بادوام است.
 • پمپ بادی از جمله وسایلی است که همراه تشک بادی ماشین به شما ارائه می‌دهند پس دقت کنید قدرتمند باشد، هر پمپ معمولاً هر تشک را در 2 یا 3 دقیقه باد می‌کند.

 

مزایای استفاده از تشک بادی داخل ماشین

 

 • تشک بادی ماشین به گونه‌ای طراحی شده است که تا 300 کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند بنابراین مناسب، برای استفاده دو نفر بزرگسال به طور همزمان می‌باشد، همچنین می‌توانید از فضای تشک برای بازی بچه‌ها در هنگام مسافرت استفاده کنید.
 • تشک ماشین بادی چند منظوره برای استفاده در هر مدل اصلی خودرو‌های سواری و مینی ون ایده‌آل است تا محیطی راحت برای سفر طولانی با ماشین ایجاد کند یا فضای بیشتری برای استراحت، خواب یا زمان بازی ایجاد کند.
 • تشک بادی اتومبیل از جنس پی‌وی‌سی با کیفیت بالا ساخته شده است، از مواد مشکی براق و زیبا تشکیل شده است که مانند پارچه نرم و بادوام است، همچنین در برابر پارگی مقاوم است.
 • با وجود اینکه تشک بادی داخل ماشین دو بالش همراه دارد، همچنین داشتن وزن کم و اشغال فضای کم باعث شده است که این محصول برای مسافرت بسیار مناسب باشد.
 • قیمت ارزان، کیفیت بالا، قابل شستشو بودن از دیگر مزایای تشک بادی ماشین می‌باشد.
 • تشک بادی ماشین از موتور بادی قدرتمندی برخوردار است.

 

سایر ویژگی‌های تشک بادی داخل ماشین

 

تشک بادی ماشین از رویه طبی تشکیل شده است بنابراین برای استفاده تمام سنین حتی افراد مسن نیز مناسب می‌باشد، زیرا رویه تشک انعطاف‌‌پذیر است و فشاری به اندام‌های بدن وارد نمی‌شود.

همچنین زمانی که از تشک استفاده نمی‌کنید، با خالی کردن باد آن می‌توانید آن را داخل کیف مخصوص قرار داده و جمع کنید.

طراحی این تشک به گونه‌ای است که تا فضای خالی بین صندلی‌های جلو را نیز به وسیله دو پایه نگهدارنده پر می‌کند که این دو پایه به صورت مجزا از تشک باد می‌شود.

 

معایب استفاده از تشک بادی داخل ماشین

 

هر وسیله‌ای که خریداری می‌شود، در صورتی که نکات ایمنی و همچنین نکات مراقبتی را برای نگهداری از آن رعایت نکنید، ممکن است به آن آسیبی وارد شود، در اینجا چند مورد از معایب تشک بادی ماشین را بررسی می‌کنیم که در صورت مراقبت نکردن باعث خراب شدن تشک می‌شود.

 • تشک بادی داخل ماشین، چون از جنس پارچه است در مقابل آتش گرفتن بسیار حساس است، بنابراین نباید روی تشک سیگار بکشید.
 • تشک بادی به اشیاء نوک تیز بسیار حساس هستند و معمولاً مستعد سوراخ شدن هستند پس باید مراقب این موضوع نیز باشید.
 • از دیگر معایب تشک بادی اتومبیل، می‌توان به زیاد باد کردن آن اشاره کرد، تشک بادی ماشین در صورتی که به میزان زیادی باد شود، ممکن است از جایی که پرس شده باز شود.
 • همچنین اگر روی تشک فشار بیش از حد وارد شود و یا در یک نقطه فشار بیشتری وارد شود، شکل ظاهری تشک از بین می‌رود.

 

چرا باید تشک بادی داخل ماشین بخریم؟

 

خوابیدن در ماشین یا کامیون راحت نیست، بنابراین یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد فضای مناسب برای خواب، استفاده از تشک بادی ماشین است. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که در صندلی عقب خودرو قرار می‌گیرد تا بتواند محل خواب راحت‌تری را ایجاد کند. برخی از تشک‌های بادی ماشین دنج‌تر و راحت‌تر از سایرین هستند و با وجود انواع بسیار زیاد، انتخاب مناسب می‌تواند چالش برانگیز و سخت باشد.

همان‌طور که گفتید از دلایل دیگر خرید تشک بادی داخل ماشین می‌توان به مقرون به صرفه بودن و حمل مناسب، همچنین فضای کمی که می‌گیرد اشاره کنیم، اگر شما مجبور باشید با ماشین شخصی هر روز یا هر چند وقت یکبار به واسطه شغلی که دارید مسافرت درون استانی یا برون استانی داشته باشید داشتن تشک بادی خیلی به راحتی شما کمک می‌کند. دنیای اینتکس امکان خرید انواع تشک بادی ماشین را با بالاترین کیفیت برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.