فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   تشک بادی داخل ماشین   /   تشک بادی داخل ماشین پژو ۲۰۰۰
تشک بادی داخل ماشین پژو ۲۰۰۰

تشک بادی داخل ماشین پژو ۲۰۰۰

0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 143*90*43

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  تشک بادی داخل ماشین پژو ۲۰۰۰ از راحت‌ترین تشک های بادی داخل ماشین است که به دلیل پر تابل بودن می‌تواند در هر زمان و موقعیتی مورد استفاده شما قرار بگیرد. همانطور که می‌دانید مسافرت و طی مسیرهای طولانی علاوه بر راننده برای همراهان آن نیز بسیار خسته کننده است به طوری که شما باید یک جای خواب و سر پناهی امن برای استراحت‌های شبانه و روزانه خود داشته باشید. صندلی‌های عقب ماشین به دلیل ناهمواری‌هایی که دارد پس از گذشت مدتی شما را خسته می‌کند و امکان دراز کشیدن یا خوابیدن بر روی آن، خسته کننده بوده و همچنین برای بیشتر از یک نفر ظرفیت ندارد. با توجه به این شرایط بهترین گزینه برای مسافرت‌ها، یک تشک بادی داخل ماشین است. به وسیله این محصول شما می‌توانید آرامش و امنیت خواب خود را تضمین کرده و با کم‌ترین تجهیزات به یک خواب عمیق فرو روید.
  ارگونومی ساخت تشک بادی ماشین پژو ۲۰۰۰ به صورت مستطیلی است و تمام فاصله بین صندلی‌های جلو تا تکیه گاه صندلی‌های عقب ماشین را پوشش می‌دهد. با قرار گرفتن این تشک درون ماشین شما، فضای عقبی آن به بستری مسطح و بسیار راحت تبدیل می‌شود به گونه‌ای که با گذشت ساعت‌ها خوابیدن بر روی آن هیچ گونه احساس خستگی به شما دست نمی‌دهد. کاربران دارای فرزند خردسال برای افزایش راحتی کودک خود در حین سفر می‌توانند آن را بر روی تشک بادی ماشین خوابانده تا در طول مسیر اذیت نشده و بهانه گیری نکند. محصول مورد نظر دارای ابعاد ۱۴۳*۹۰*۴۳ سانتی‌متری است. با توجه به این ابعاد استاندارد، تا دو بزرگسال با راحتی کامل می‌توانند بر روی آن لم داده یا دراز بکشند. به هنگام خوابیدن باید کمی پاهای خود را به سمت بالا جمع کرده تا قسمت‌های مختلف بدن شما در حالت مناسبی قرار بگیرند. یک ارتفاع بادی چند سانتی در بغل تشک ماشین تعبیه شده که فاصله بین دو صندلی جلو را پر می‌کند و جای خواب شما را یکدست و کمی بزرگ‌تر نشان می‌دهد. در قسمت زیرین تشک بادی داخل ماشین پژو دو عدد پایه بادی بزرگ به اندازه کفی ماشین وجود دارد که به هنگام قرار گرفتن تشک درون ماشین، این پایه‌ها بایستی در قسمت جا پایی ماشین قرار بگیرند تا تشک تکان نخورد و شیب حاصل از آن از بین برود.
  وجود دو عدد کوسن بادی به همراه این محصول از حسن‌های قابل توجه آن است تا بتوانید به هنگام خوابیدن آن را زیر سر خود قرار دهید. امکان استفاده جداگانه از این کوسن‌های بادی نیز وجود دارد که به دلیل داشتن روکش مخمل نرم، قسمت سر و گردن شما را در فرم مناسبی قرار می‌دهد. جنس تشک ماشین پژو ۲۰۰۰ از مواد اولیه PVC با کیفیت و ضخامت عالی است که به دلیل طول عمر بالا، مشتری‌های زیادی دارد. محصول شما مقاومت و استحکام بادی دارد به طوری که افراد تا سقف ۱۵۵ کیلوگرم می‌توانند از آن استفاده کرده و خستگی‌های روزانه خود را به بهترین شکل پشت سر گذراند. برای افزایش ماندگاری و مراقبت بیشتر توصیه می‌شود که از پریدن‌ با ارتفاع بر روی آن خودداری کنید و همچنین از هر گونه اشیاء نوک تیز و برنده به دور باشد.
  راه‌اندازی تشک ماشین نیز کار سخت یا پیچیده‌ای نبوده و از عهده هر کسی بر می‌آید. برای این کار ابتدا باید یک پمپ باد دستی یا برقی از برند بست وی یا اینتکس خریداری کرده به طوری که پاسخگوی نیاز شما باشد. سپس با قرار دادن نازل پمپ باد درون دریچه باد تشک، آن را تا مرحله‌ای که به انعطاف‌پذیری مناسب برسد پر از باد کنید.
  محصولات مشابه تشک بادی داخل ماشین پژو ۲۰۰۰ با رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای خرید و اطلاع از موجودی دیگر انواع تشک های بادی داخل ماشین می‌توانید به دسته بندی تشک بادی داخل ماشین مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image