فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   تشک بادی داخل ماشین   /   تشک بادی داخل ماشین کوئیک
تشک بادی داخل ماشین کوئیک

تشک بادی داخل ماشین کوئیک

0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 136*85*13

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  تشک بادی داخل ماشین کوئیک از سری لوازم بسیار ساده و در عین حال ضروری برای انواع مسافرت‌ها است که به هنگام خرید و استفاده، متوجه ضرورت آن خواهید شد. به وسیله‌ی تشک بادی ماشین، هزینه مسافرت‌های شما تا اندازه زیادی کاهش یافته و در واقع یک جای خواب و سر پناه کوچک و مجهز را دارا می‌باشید. معمولا تمامی افراد قبل از مسافرت‌های تفریحی یا کاری خود ابتدا به یک اقامتگاه یا جای خواب فکر می‌کنند که نشان از اهمیت بالای این موضوع می‌باشد. تشک ماشین کوئیک وسیله‌ای در دسترس و ساده است که شما در هر مکان و موقعیتی می‌توانید از آن استفاده کنید. در طول مسیر مسافرت‌های خود هر زمان که احساس خستگی یا خواب آلودگی به شما دست داد ابتدا ماشین خود را در مکانی پارک کرده و با راه‌اندازی تشک بادی و قرار دادن آن روی صندلی عقب ماشین، یک خواب راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید. محصول مورد نظر با طراحی ارگونومیکی که دارد، فاصله بین دو صندلی جلو با صندلی عقب ماشین را یک‌دست و هموار کرده به گونه‌ای که حداکثر دو فرد بزرگسال با راحتی کامل می‌توانند بر روی این تشک بادی بخوابند.
  در قسمت زیرین تشک ماشین کوئیک و در یک طرف آن پایه‌های بادی متصل به بدنه وجود دارند که محل قرارگیری آن‌ها در کف ماشین است. وجود این پایه‌های بادی باعث شده که نصف دیگر تشک ماشین که بر روی صندلی عقب قرار نگرفته است، به طور ایستاده و بدون تحرک و هم سطح با نیم دیگر خود قرار بگیرد. تشک بادی ماشین کوئیک دارای رنگ‌بندی‌های مختلف است تا شما بتوانید در انتخاب و خرید آن، سلیقه شخصی خود را به خرج دهید یا آن را برای زیبایی بیشتر با رنگ ماشین خود ست کنید. کالای شما دارای ابعاد ۱۳۶*۸۵*۱۳ سانتی‌متری است که برای استفاده از آن محدودیت مکانی یا زمانی ندارید و در هر بازه‌ای بهترین کارایی دارد. به همراه محصول شما دو عدد کوسن بادی کوچک با روکش مخمل وجود دارد که برای استفاده به عنوان بالش بسیار نرم و راحت بوده و به هنگام قرار گرفتن در زیر سر شما و بر روی تشک بادی، سر نمی‌خورد. یک ساک حمل جهت حمل‌ونقل آسان این محصول وجود دارد که تشک بادی کوئیک به صورت فشرده و کم‌ترین حجم درون آن قرار می‌گیرد تا بتوانید به آسانی آن را بلند و جابه‌جا کنید.
  جنس محصول شما از PVC با روکش مخمل است. بدنه تشک بادی ماشین بسیار ضخیم و مقاوم بوده که می‌تواند تا ۱۵۵ کیلوگرم وزن را به آسانی تحمل کند. در صورت تماس با آب هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا بدنه آن کاملا ضد آب است و پس از خیس شدن در دمای محیط خشک شده و اصلا بو نمی‌گیرد. بر روی سطح کالای شما موج‌های طولی وجود دارد که این طراحی انعطاف و لطافت محصول را افزایش داده و قسمت‌های تماسی بدن شما با سطح تشک بادی را در بهترین فرم و حالت خود قرار می‌دهد. در صورت تماس تشک بادی داخل ماشین با اشیاء نوک سوزنی و برنده و بروز هر گونه آسیب دیدگی سطحی، شما می‌توانید نقطه آسیب دیده را توسط برچسب تعمیرات پنچرگیری کنید تا دوباره مورد استفاده قرار بگیرد.
  شما می‌توانید محصول خود را توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی با سهولت تمام پر از باد کنید. این کار اصلا به مهارت خاصی نیاز ندارد. فقط باید توجه داشته باشید که به هنگام پمپ زدن درزی از دریچه باد برای خروجی باد وجود نداشته باشد تا عمل پمپ زدن با سرعت بیشتری انجام شود.
  محصولات مشابه تشک بادی داخل ماشین کوئیک با رنگ‌ها و ابعاد مختلف در دسته تشک بادی داخل ماشین به نمایش در آمده‌اند. برای خرید محصول مورد نظر خود می‌توانید از وبسایت دنیای اینتکس اقدام کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image