فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   تشک بادی داخل ماشین   /   تشک بادی صندلی عقب ماشین پژو پارس
تشک بادی صندلی عقب ماشین پژو پارس

تشک بادی صندلی عقب ماشین پژو پارس

0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 143*87*45

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    تشک بادی صندلی عقب ماشین پژو پارس قابل استفاده در اکثر ماشین‌ها بوده که با همراه داشتن آن گویی یک تخت خواب راحت و خوشخواب را درون ماشین با خود حمل می‌کنید. سفرهای کاری و تفریحی همیشه خستگی‌های خود را دارد که پس از طی مسافتی حتما به یک استراحت چند ساعته با یک جای خواب راحت و مطمئن نیاز دارید تا بتوانید فکر و مشغله روزانه و همچنین خستگی‌ها را از خود دور کنید. رزرو یک استراحتگاه ممکن است برای تمامی افراد در مسافرت مقدور نباشد که این افراد مجبور هستند شب‌های خود را درون ماشین شخصی سر کنند. همانطور که می‌دانید دراز کشیدن یا لم دادن بر روی صندلی‌های ماشین روش مناسبی برای تجدید انرژی نمی‌باشد زیرا با گذشت زمان شما را خسته می‌کند. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده تشک بادی داخل ماشین بهترین و کم هزینه‌ترین بستر خواب برای استفاده درون ماشین است که قسمت‌های مختلف بدن شما را در فرم مناسبی قرار داده و باعث افزایش کیفیت خواب شما می‌شود.
    تشک صندلی عقب ماشین با ابعاد و ارگونومیک مهندسی شده، فضای پشتی صندلی‌های جلویی ماشین را پوشش داده و یک بستر خواب انعطاف‌پذیر و بسیار نرم را برای استراحت شما فراهم می‌کند. رویه‌ی مواج این محصول، علاوه بر افزایش راحتی سطح خواب، جریان هوا را در در زیر کمر شما عبور داده و از تعرق کاربران به هنگام گرم شدن هوا جلوگیری می‌کند. محصول شما دارای پایه‌های بادی است که هم ارتفاع با صندلی عقب ماشین می‌باشند. این پایه‌های بادی در واقع محل قرار گرفتن تشک بادی می‌باشند تا محصول شما بدون تحرک و به طور ثابت درون ماشین قرار بگیرد. پایه‌های تشک بادی باعث مقاومت هر چه بیشتر و افزایش تحمل وزن تشک شده‌اند به طوری که افراد با وزن حداکثر ۱۵۰ کیلوگرم می‌توانند بر روی آن خوابیده و آرامش را احساس کنند.
    وزن کم تشک بادی ماشین باعث شده که حمل و نقل آسانی برای شما داشته باشد و در مسافرت‌ها برای جابه‌جایی آن مشکلی نداشته باشید. همچنین یک ساک حمل نیز به همراه این محصول وجود دارد که تشک بادی به صورت فشرده‌ترین حالت درون آن قرار می‌گیرد تا فضای زیادی را اشغال نکند. دو عدد کوسن بادی از دیگر محاسن مهم محصول مورد نظر است که می‌توانید به هنگام دراز کشیدن آن را زیر سر خود بگذارید تا قسمت سر و گردن شما در ارتفاع مناسبی قرار بگیرند. تشک بادی صندلی عقب ماشین به هنگام راه‌اندازی از ابعاد ۱۴۳*۸۷*۴۵ سانتی‌متری برخوردار است به همین دلیل حداکثر دو نفر به صورت همزمان می‌توانند بر روی آن بخوابند و خوابی عمیق را تجربه کنند. محصول شما از جنس با کیفیت و مقاوم PVC است که طول عمر آن به سال‌ها می‌رسد و در هر مکانی با هر موقعیت آب و هوایی در دسترس شما است. روکش مخمل این تشک بادی به ضخامت آن افزوده تا آسیب پذیری آن در مقابل اشیاء نوک تیز کم‌تر باشد. برای افزایش طول عمر و مراقبت صحیح محصول خود توصیه می‌شود که سطح آن با مواد نوک سوزنی و برنده تماس نداشته باشد تا دچار سوراخ شدن یا خراش‌های سطحی نشود. در صورت بروز اینگونه آسیب دیدگی‌ها نیز امکان تعمیر و استفاده دوباره از تشک بادی ماشین پارس به وسیله برچسب تعمیرات وجود دارد.
    برای بادگیری محصول خود می‌توانید از انواع پمپ های باد برقی و دستی برند اینتکس یا بست وی استفاده کنید. اگر پمپ باد شما از نوع برقی ‌و فندکی باشد سرعت راه‌اندازی بیشتر شده و همچنین زحمت پمپ زدن و اختلاف انرژی زیاد از شما گرفته می‌شود. برای بازدید از دیگر انواع تشک های بادی داخل ماشین با رنگ‌ها و ابعاد مختلف می‌توانید به دسته بندی تشک بادی داخل ماشین در وبسایت ما مراجعه کنید. پس از خرید محصول مورد نظر خود می‌توانید آن را در زمان کوتاهی درب منزل تحویل بگیرید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image