فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   بازی های بادی   /   حباب بادی بازی مستطیلی کودک بست وی
حباب بادی بازی مستطیلی کودک بست وی

حباب بادی بازی مستطیلی کودک بست وی

0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 52228 bestway
ابعاد کالا : 400*300

قیمت :

0

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 0

  • توضیحات:

    حباب بادی بازی مستطیلی کودک بست وی یک محصول جدید با کاربرد فراوان برای کاربران ۳+ سال است که زیبایی منحصر به فردی دارد و می‌تواند لحظات پر هیجانی را برای آن‌ها به ارمغان آورد. این محصول به صورت یک حباب بادی بازی و به رنگ نارنجی است که با اتصال آن به یک شلنگ می‌توانید آن را پر از آب کنید. از امکانات مهم محصول مورد نظر، مجهز بودن آن به آبپاش می‌باشد؛ به گونه‌ای که در اطراف آن آبپاش‌های کوچکی تعبیه شده‌اند و آب را با فشار مناسب روی تشک فواره می‌کنند. با اسپری شدن آب روی محصول، یک سطح لغزنده و خنک به وجود آمده که به وسیله آن سرگرمی و شادی کودکان چند برابر می‌شود. گنجایش حباب بازی آبی بادی مستطیلی ۲۶۸۸ لیتر است. با اتصال شلنگ به آن در عرض چند دقیقه تمام حجم محصول پر از آب شده و آماده برای بازی و فعالیت کودکان می‌شود.
    حباب بادی کودک بست وی دارای وزن ۱۳.۳ کیلوگرمی است. بنابراین وزن نسبتا سبکی داشته و برای جابه‌جایی یا بلند کردن آن به انرژی زیادی نیاز ندارید. جمع‌آوری آن نیز کاملا آسان و بدون دردسر انجام می‌شود. پس از اتمام کار با حباب می‌توانید به راحتی از طریق نازل بالا یا از طریق شیر تخلیه که در پایین محصول تعبیه شده، آب آن را تخلیه کرده و سپس کالای خود را به آسانی تا زده و جمع‌آوری کنید. حباب بادی بازی بست وی دارای طول ۴۰۰ سانتی‌متری و عرض ۳۰۰ سانتی است که ابعاد فوق‌العاده‌ای بوده و چند نفر به طور همزمان می‌توانند روی آن بازی کنند. جنس محصول از وینیل با ضخامت ۰.۴۰ میلی‌متری است که به دلیل همین ضخامت عالی می‌تواند فشار و وزن زیادی را از جانب کاربران تحمل کند. محصول مورد نظر در مقابل پرش و دویدن کودکان سازگاری ویژه‌ای دارد و همچنین تا هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید از آن در دماهای مختلف استفاده نموده و نگران افت کیفیت آن نباشید. یک برچسب تعمیرات نیز به همراه حباب آبی مستطیلی کودک عرضه می‌شود که بسیار سفت و سخت بوده و در صورت بروز آسیب‌های جزئی روی بدنه کالای شما می‌تواند آن را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند.

    محصولات مشابه حباب بادی بازی مستطیلی کودک بست وی در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. با مراجعه به دسته بندی بازی‌های بادی می‌توانید از دیگر محصولات تفریحی کودک و بزرگسال دیدن نموده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

برچسب ها