حلقه شنای کودک طرح فیل بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   bestway 36116

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    حلقه شنای کودک طرح فیل بست وی یکی از بهترین گزینه‌ها جهت تفریحات آبی و سرگرمی کودکان بوده که با ساختاری جذاب و بهترین مواد اولیه در بدنه خود تولید و عرضه شده است تا یک حلقه شنای با کیفیت و پر فروش را جهت شناور ماندن کودک شما بر روی سطح آب فراهم نماید. شما می‌توانید با خرید این محصول با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کرده و حلقه شنای کودک طرح فیل را در کمترین زمان تهیه نمایید. این مدل حلقه‌های شنا دارای طراحی استانداردی هستند که متناسب با اورگانومی سطح بدن کودکان طراحی شده‌اند، به‌گونه‌ای که کودک می‌تواند با قرار گرفتن درون حلقه بادی آن ایمنی و تعادل هر چه بیشتر خود را بر روی سطح آب حفظ کرده و بدون ایجاد محدودیت و فشاری بر روی پوست بدن خود، به‌راحتی در آب حرکت کرده و لذت ببرد. حلقه‌های شنای کودک دارای طراحی فیل عروسکی بوده که قسمت سر آن به وسیله پمپاژ به حلقه آن متصل شده است که این ساختار باعث حفظ باد و ساختار داخلی حلقه شنا می‌گردد. طراحی عروسکی در رنگ‌بندی‌های زیبا و شاد استفاده شده در بدنه حلقه شنای طرح فیل در نگاه اول توجه کودکان را به خود جلب کرده و باعث شادی و هیجان آنها حین بازی می‌شود. این محصول دارای ابعاد بدنه 69*61 سانتی‌متر است که ابعاد مناسب و استاندارد آن باعث شده شما بتوانید به‌راحتی حلقه شنای بادی را با خود حمل کرده و بدون اشغال فضای زیادی در هر محیط دلخواه در دسترس کودکتان قرار دهید.
    جنس بدنه حلقه شنای کودک ساخته شده از وینیل با روکشی از پلاستیک منعطف بوده که در برابر انواع ضربه و فشار از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهد، در جنس بدنه آن از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده شده طوری که حین تابش مستقیم نور خورشید دچار پوسیدگی نمی‌شود، روکش بدنه شناور فیل کاملا آنتی باکتریال بوده و فاقد هرگونه مواد حساسیت‌زا که سلامت کودک شما را به خطر بیندازد و یا باعث ایجاد هرگونه آسیب‌دیدگی پوستی آنها شود جلوگیری می‌کند. این کالا مجهز به برچسب تعمیرات بست وی در بسته‌بندی خود بوده که شما می‌توانید در هنگام بروز هر گونه آسیب‌دیدگی با استفاده از آن محصول خود را تعمیر و ترمیم نمایید، به‌گونه‌ای که ابتدا باید قسمت آسیب‌دیده را پیدا کرده آن را با یک دستمال تمیز و پس از جدا کردن برچسب تعمیرات از کاور، بادقت برچسب را بر روی سطح آسیب‌دیده چسبانده تا محکم بچسبد. شما می‌توانید با استفاده از دفترچه راهنمای موجود در بسته‌بندی حلقه شنای کودک طرح فیل بست وی چگونگی راه‌اندازی و استفاده از آن را به‌طور کامل آموزش ببینید.
    راه‌اندازی حلقه شنای کودک طرح فیل به آسانی و به وسیله انواع پمپ بادهای برقی و پمپ بادهای دستی شرکت بست وی قابل انجام می‌باشد که شما می‌توانید به دلیل ابعاد کوچک آن به وسیله پمپ باد دستی موجود در وبسایت دنیای اینتکس در کمترین زمان حلقه شنای خود را باد و قابل استفاده نمایید. به‌گونه‌ای که ابتدا باید حلقه بادی را بر روی سطحی صاف و فاقد هر گونه مواد نوک تیز و برنده پهن کرده، سپس دریچه‌های هوای پیستونکی آن را باز و پس از وصل نازل پمپ باد مناسب شلنگ پمپ باد را بر روی دریچه هوای حلقه بادی چفت کرده و به آرامی و به حد استاندارد آن پمپ کنید، طوری که انعطاف‌پذیری مناسب و حالت فنری آن حفظ شود تا حین استفاده آسیب‌پذیری بدنه به حداقل رسیده و باعث کاهش کارایی حلقه شنا نشود.
    شما می‌توانید برای مشاهده دیگر انواع حلقه‌های شنای بادی بست وی به دسته‌بندی حلقه شنا مراجعه کرده و دیگر انواع شناورهای بادی کودک و بزرگسال را با بهترین قیمت و کیفیت از وبسایت دنیای اینتکس خریداری نمایید.

برچسب ها