شناور بادی روی اب


شناور بادی استخر کودک بست وی

کد کالا : 34085 bestway

265,000 تومان

شناور بادی طرح هندوانه بست وی

کد کالا : bestway 43140

1,490,000 تومان

شناور بادی طرح مبل اینتکس

کد کالا : 58868 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح خرچنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57528 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی شرطی طرح قورباغه اینتکس

کد کالا : intex 56584

با ما تماس بگیرید

شناور شرطی طرح وال اینتکس

کد کالا : intex 56593

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت اسکی کودک اینتکس

کد کالا : 57520 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح آفتاب پرست اینتکس

کد کالا : intex 56569

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین اینتکس

کد کالا : intex 58523

با ما تماس بگیرید

شناور بادی دوتکه کودک اینتکس

کد کالا : intex 56590

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 58151

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت اینتکس

کد کالا : intex 56524

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین مشکی اینتکس

کد کالا : intex 58561

با ما تماس بگیرید

شناور بادی بزرگسال 8 ضلعی اینتکس

کد کالا : 58854 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی سایه بان دار BABY FLOAT اینتکس

کد کالا : 56581 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی ریور ران ارتشی اینتکس

کد کالا : intex 58835

با ما تماس بگیرید

شناور بادی ریور ران اینتکس

کد کالا : intex 58825

با ما تماس بگیرید

شناور بادی دونفره اینتکس

کد کالا : intex 56800

با ما تماس بگیرید

شناور بادی دو نفره ریور ران اینتکس

کد کالا : 58837 intex

با ما تماس بگیرید

حلقه شناور بادی My baby float اینتکس

کد کالا : 59574 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح سفره ماهی اینتکس

کد کالا : 56589 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح موتور اینتکس

کد کالا : intex 57534

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح کالسکه اینتکس

کد کالا : intex 56514

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : bestway 34108

با ما تماس بگیرید

شناور شرطی کودک طرح ماشین بست وی

کد کالا : bestway 34045

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح حلزون بست وی

کد کالا : bestway 34102

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح ماشین آتش نشانی بست وی

کد کالا : 34093 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی عروسکی بست وی

کد کالا : bestway 36112

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا ساده بست وی

کد کالا : bestway 36120

با ما تماس بگیرید


شناور بادی روی آب چیست؟

 

همانطور که از اسم شناور پیداست، برای قرار‌گیری افراد بر روی آب استفاده می‌شود تا راحت‌تر و بهتر بر روی آب شنا نمایند. همچنین سایز‌های مختلفی دارد که برای انواع سنین مناسب است و در عین حال انعطاف‌پذیر و راحت است. اینتکس شناور‌های بادی روی آب را به صورتی طراحی و تولید نموده است که وقتی بر روی آن نشسته‌اید و یا از آن استفاده می‌کنید، بدن در بهترین موقعیت قرار گیرد و هیچ‌گونه اذیت و ‌آزاری را برایتان نداشته باشد.

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با شناور‌های بادی و خصوصیات و ویژگی‌های آن به طور کامل آشنا شوید.

 

انواع شناور بادی روی آب

 

شناور بادی روی آب انواع مختلفی دارد که از کودک گرفته تا بزرگسال مناسب و قابل استفاده برای هر سنی است. از جمله طرح‌های جالب و زیبا می‌توان به اردک، طاووس، اسب شاخ دار، قو، فلامینگو، مبل بادی، لاک پشت، جزیره سایبان دار، آووکادو و... اشاره نمود. رنگ‌هایی که برای شناور بادی استفاده شده است تنوع و حس خوب را در کودکان و خردسالان ایجاد می‌نماید و آن‌ها را علاقه‌مند به شنا کردن می‌نمایند. شناور‌های بادی مخصوص بزرگسالان حتی به گونه‌ای تعبیه شده است که امکان استفاده چند نفره از آن نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که شناور‌های بادی در انواع اشکال از جمله مستطیلی، دایره‌ای، مربع و دیگر طرح حیوانات نیز تولید شده است و در ایران نیز این امکان برای دوستداران شناور‌های بادی فراهم شده است تا هر کدام از طرح‌ها را دوست دارند خریداری نمایند. در زیر هر کدام از این شناور‌ها را برایتان معرفی و توصیف خواهیم نمود.

 

1. شناور بادی طرح لاک پشت

 

شناور بادی روی آب طرح لاک پشت مناسب برای سنین کودکان و نوجوانان می‌باشد و زیبایی خاصی که در طراحی آن به کار برده شده است کارایی آن را چندین برابر نموده است. در قسمت جلویی شناور بادی لاک پشت دو عدد دستگیره وجود دارد که برای کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. شناور لاک پشت به قدری زیبا و جذاب تولید شده است که کودکان را در نگاه اول مجذوب خود می‌نماید و جهت سرگرمی و بازی در آب و استخر گزینه مناسبی است.

 

2. شناور بادی روی آب طرح اسب شاخدار

 

طرح اسب شاخدار جزو خاص‌ترین و لاکچری‌ترین شناور‌های بادی در سال 2020 به حساب می‌آید. این طرح هر دختری را مجذوب خود می‌نماید و به صورت یونیک و منحصر به فرد توسط سازندگان اینتکس روانه بازار شده است. همچنین در این بین محبوبیت زیادی را کسب کرده است. این نوع شناور بادی روی آب از مقاومت خوبی برخوردار است که حتی می‌توان در بین استخر‌های روباز و حتی آب‌های آرام استفاده نمود.

 

3. شناور بادی طرح قو

 

این نوع شناور به صورتی تولید شده که هم در سایز کوچک و هم بزرگ برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب است و از کیفیت خوب و بالایی برخوردار است. اگر به طرح قو علاقه‌مند هستید و یا خردسال شما این طرح و نقش را دوست دارد می‌توانید با خرید از دنیای اینتکس تفریحی لذت بخش برای کودک ‌تان رقم زنید.

4. شناور بادی روی آب طرح جزیره سایبان دار

 

شناور بادی جزیره سایبان دار جزو پرفروش‌ترین محصولات اینتکس است که جنس فوق‌العاده‌ای دارد و مناسب برای بزرگسالان می‌باشد. در این شناور می‌توانید بر روی آن استراحت و دراز بکشید یا حتی آفتاب بگیرید. سایبان این شناور جذابیت این محصول را چندین برابر نموده است و جزو منحصر به فرد ترین‌ها است.

 

5. شناور بادی طرح آووکادو

 

این شناور بادی روی آب همانطور که از نامش مشخص است همانند آووکادو طراحی و به تولید رسیده است حتی رنگ این شناور هم دقیقاً همانند آووکادو می‌باشد. شناور آووکادو مخصوص یک نفر طراحی شده است و می‌توان روی آن دراز کشید. این شناور با طراحی جالب و حیرت‌انگیزش نظر هر بزرگسالی را به خود خیره می‌کند. همچنین این تشک بادی برای آفتاب‌گیری بسیار مناسب است.

 

6. شناور بادی طرح برگ پالم

 

این شناور نیز همانند طرح جزیره سایبان جزو پرفروش‌ترین شناور‌ها است. این شناور به گونه‌ای طراحی شده که زیبایی و جذابیت برگ را به طور کامل نمایان ساخته است و مناسب برای سنین بزرگسالان است. این شناور بادی از ظرفیت دو نفره یا چند نفره برخوردار نیست و به صورت تکی باید استفاده شود.

 

7. شناور بادی روی آب طرح موتور

 

این شناور نیز جزو محصولات خوب و درجه یک سال 2020 اینتکس است. جنس این شناور از کیفیت بالایی برخوردار است و در عین حال استحکام و مقاومت بالایی را دارد. شناور بادی طرح موتور به خصوص برای پسر بچه‌ها بسیار جالب و هیجان‌انگیز است. در دو طرف این شناور دو دستگیره وجود دارد که برای سرنشین خردسال و کودکتان طراحی شده است.

 

ویژگی‌های شناور بادی روی آب

 

از خوبی‌ها و ویژگی‌های شرکت اینتکس می‌توان به این اشاره نمود که شناور‌های بادی را در هر سایز و اندازه‌ای و شکلی تولید نموده‌اند. با هر سلیقه‌ای می‌توانید یک طرح از شناور بادی را انتخاب کرده و لذت تفریح را حس نمایید. از دیگر ویژگی‌های شناور بادی روی آب می‌توان به سریع‌تر و راحتی راه‌اندازی آن‌ها اشاره کرد که با باد می‌توانید در عرض چند ثانیه یک شناور بادی داشته باشید. اینتکس با طراحی‌های فوق‌العاده‌ای که بر روی شناور‌ها انجام داده است توانسته منحصربه‌فرد و همچنین بیشترین بازده فروش را داشته باشد. همانند طرح آووکادو یا جزیره سایبان که بیشترین فروش و خاص‌ترین طرح را در بین انواع همه شناور‌ها داشته است.

علاوه بر موارد ذکر شده شناور‌های بادی وزن و حجم کمی دارند و بسیار سبک هستند. باید بگوییم که از دیگر نکات مثبت و خوب شناور بادی این است که به راحتی می‌توانید باد آن را خالی کرده و مناسب برای سفر و مسافرت‌ها می‌باشد. باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که این شناور‌ها به قدری سبک هستند که گزینه مناسبی برای تفریح آبی به شمار می‌روند.

لوازم بادی اینتکس به دو صورت آموزشی و تفریحی ساخته شده است که مخصوصاً برای آموزش کودکان بسیار مناسب است. با لوازم بادی آموزشی می‌توانید کودکان و خردسالان خود را از سنین پایین‌تر آموزش دهید و با توجه به سنی که دارند میزان یادگیری خوبی دارند و زودتر آموزش‌های لازم را می‌بینند.

 

روش تعمیر شناور بادی روی آب

 

شما باید تا حد امکان سعی نمایید از آسیب و صدمه رسیدن به شناور آبی جلوگیری نمایید. سعی نمایید از جا‌هایی که امکان سوراخ شدن و یا ضربه و صدمه دیدن وسایل نوک تیز به بادی وجود دارد جلوگیری نمایید. اما اگر چنین شرایطی برایتان به وجود آمد نگران نباشید چراکه ما در زیر برایتان روش تعمیر را به طور کامل شرح دادیم تا بتوانید شناور بادی روی آب خود را تعمیر نمایید.

در کنار محصول یک چسب وجود دارد که در صورت آسیب و صدمه می‌توانید به راحتی آن را تعمیر نمایید. برای تعمیر در وهله اول باید بتوانید محل صدمه شناور بادی روی آب را پیدا کنید و سپس وصله‌ای که داخل بسته تعمیرات است را به چسب آغشته نمایید، در مرحله بعدی باید بدنه شناور را نیز چسبی کنید. بعد از اینکه این کار را انجام دادید باید وصله چسبی را روی شناور قرار دهید و بر روی آن ابزاری همچون چوب یا یک کتاب بگذارید و سپس بر روی آن کتاب یا چوب صاف اما بدون تیزی حدود 3 کیلوگرم را برای مدت 4 ساعت روی آن قرار دهید. همین کار باعث می‌شود تا کامل به هم بچسبند و شناور به همین سادگی تعمیر شده است و شما دوباره می‌توانید از آن استفاده نمایید.

 

جنس شناور بادی از چیست؟

 

جنس شناور بادی روی آب از جمله مهم‌ترین موارد است که هنگام خرید باید به آن توجه لازم و کافی را داشته باشید. جنس شناور بادی از نوع فوق وینیل می‌باشد، که دارای کیفیت بالایی است و به خصوص برای تولید شناور‌ها مناسب است. شناور‌های بادی اینتکس از قابلیت‌های زیادی برخوردار هستند که قابل اطمینان بودن آن جزو موارد مهم است همچنین علاوه بر آن استحکام و مقاومت بالایی را دارند. اگر جنس شناور بادی خوب و درجه یک باشد، کارایی و استحکام و به دنبال آن طول عمر آن افزایش پیدا خواهد کرد.

 

هیجان و لذت چند برابر با شناور بادی

 

دنیای اینتکس سعی کرده با داشتن نمایندگی در ایران وسایل و تجهیزات تفریحی را برای همه دوست‌ دارانش فراهم نماید. شما با شناور شدن روی آب ساعات و لحظات خوب و خوشی را تجربه خواهید نمود. در ایران نیز این امکان وجود دارد تا به صورت تکی و عمده محصولات اینتکس را سفارش دهید. دنیای اینتکس پر از تجربه‌های لذت بخش و هیجان‌انگیزی است که هر کودک و بزرگسالی را محو تولیدات و محصولات خود نموده است. از جمله این محصولات می‌توان به شناور بادی روی آب اشاره نمود که برای شنا کردن در آب استفاده می‌شود.

با طرح‌های مختلف شناور بادی روی آب می‌توانید طبق سلیقه و مزاج خود هر کدام را که دوست داشتید در سریع‌ترین زمان و در عرض چند ثانیه از وبسایت دنیای اینتکس خریداری نمایید. محصولات مقاوم و زیبا را از ما بخواهید.