فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   شناور بادی روی آب   /   شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما بست وی
شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما بست وی

شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما بست وی

0 از 0 رای
برند : بست وی
کدکالا : 34100 bestway
ابعاد کالا : 102*97

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما بست وی یک وسیله بازی برای کودکان رده سنی ۳ تا ۶ سال است که به دلیل طراحی و رنگبندی زیبای خود، به محبوبیت و فروش بالایی رسیده است. این محصول حالتی شبیه به قایق بادی کوچک دارد به این منظور که کودک بایستی درون آن نشسته و پاهای خود را دراز کند سپس روی سطح آب شناور شود. استخرهای بزرگ و آب بازی می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد به گونه‌ای که کودکان در این رده سنی هنگام قرار گرفتن در استخر یا دریاها میل به جدایی و بیرون آمدن از آن را ندارند. همانطور که می‌دانید آب‌های عمق دار و خروشان برای کودکان خطرناک بوده و به همین دلیل است که والدین بایستی همراه و همیار کودک در این محیط‌ها باشند. حال اگر می‌خواهید محیط‌های آبی عمق دار را برای کودکان ایمن‌تر کنید، پیشنهاد شرکت بست وی به شما شناور بادی روی آب کودک است. کاربر با نشستن درون شناور با تعادل و امنیت کامل روی سطح آب شناور شده و حتی می‌تواند با جابه‌جا کردن آب توسط دستان خود و عملی مانند پارو زدن به جلو و طرفین حرکت کند.
  این شناور مانند یک هواپیما با دو باله بادی است که حداکثر یک کودک درون آن جای می‌شود. رنگ این هواپیمای بادی آبی و سفید بوده که قسمت کفی آن نیز قرمز رنگ می‌باشد. این رنگ‌ها در کنار یکدیگر ترکیب جذابی را به وجود آورده‌اند و توجه و نگاه کودک را به خود جلب می‌کند.
  کف شناور بادی طرح هواپیما به صورت دو لایه بادی و مواج است که علاوه بر مقاومت عالی، از راحتی و نرمی فوق‌العاده‌ای نیز برخوردار می‌باشد. این طراحی باعث شده که نشیمنگاه کودک استقامت کافی داشته باشد و همچنین به دلیل انعطاف‌پذیری مناسب با گذشت زمان هیچ گونه حس ناخوشایندی را برای کودک به وجود نمی‌آورد. از دیگر تجهیزات مهم شناور بادی کودک بست وی وجود یک سایه بان در قسمت فوقانی آن می‌باشد. این شناور آبی رنگ بوده و توسط دو ستون بادی به بدنه شناور متصل شده است. با وجود سایه بان شناور، روزهای آفتابی و گرمای آن دیگر برای کودک آزار دهنده نبوده زیرا روی تمام بدن آن سایه انداخته و از پوست حساس آن‌ها محافظت می‌کند. شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما دارای طول ۱۰۲ سانتی و عرض ۹۷ سانتی‌متری است که مختص برای استفاده یک نفر می‌باشد. وزن کالای شما تنها ۷۳۳ گرم است که به دلیل همین وزن سبک به آسانی روی آب قرار گرفته و همچنین امکان حمل و نقل خود را بدون دردسر کرده است.
  جنس محصول شما از وینیل با فشردگی عالی است که در بازه‌های دمایی مختلف ویژگی خود را حفظ می‌کند. کف و بدنه این شناور ضخامت و مقاومت بسیار مناسبی دارند به همین دلیل در محیط‌های رو باز با دماهای بالا بهترین سازگاری را دارند و با گذشت زمان تغییری در ویژگی‌های آن پدیدار نمی‌شود. یک برچسب تعمیرات نیز به همراه محصول عرضه می‌شود که نقش بسیار مثبتی در تعمیر و استفاده دوباره از شناور بادی پس از صدمه دیدن دارد. از این رو اگر کالای شما با مشکلاتی مانند سوراخی و در نتیجه نشت باد مواجه شود، امکان ترمیم و پنچرگیری آن توسط برچسب تعمیرات فراهم می‌شود. راه‌اندازی و بادگیری محصول نیز اصلا کار سخت یا وقت گیری نبوده و به دلیل حجم کم در عرض حداکثر ۳ دقیقه پر از باد می‌شود. شناور بادی روی آب بست وی به وسیله تمامی پمپ های باد برقی و دستی اینتکس یا بست وی راه‌اندازی و آماده شناور شدن روی آب می‌شود.
  محصولات مشابه شناور بادی سایه بان دار طرح هواپیما بست وی با دیگر طرح‌ها و رنگ‌ها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل با بازدید دیگر انواع شناورهای بادی روی آب کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کتید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image