وان بادی کودک مدل 51033 بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51033 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  وان بادی کودک مدل ۵۱۰۳۳ بست وی محصولی فوق‌العاده خوش رنگ و جذاب برای کودکان بالای ۲ سال است که به دلیل طراحی بسیار زیبا، مورد پسند تمام کودکان چه دختر و چه پسر قرار گرفته است. محصول شما در دو رنگ روحیه‌ بخش صورتی و آبی می‌باشد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه‌ی کودک خود، یک رنگ آن را انتخاب کنید. وان بادی کودک بست وی، بهترین و کم خطرترین وسیله بازی برای کودکان فعال شما محسوب می‌شود که کودک شما را ساعت‌ها مشغول بازی کردن می‌کند.
  شما می‌توانید برای سرگرمی کودک خود در طول روز، این وان بادی را آبگیری نموده و اجازه دهید تا کودک شما درون آن مشغول به آب بازی شود. در روزهای گرم سال که امکان بازی کردن در بیرون از منزل یا پارک‌ها کم‌تر می‌باشد، می‌توانید وان بادی کودک را در حمام، باغچه حیاط، پشت بام و ... راه‌اندازی کرده و فرصت یک آب‌بازی هیجان انگیز را برای کودک خود فراهم کنید. وان بادی شما با ارگونومی ساخت دایره‌ای بوده که به صورت سه رینگ است؛ پس با ارتفاع بسیار مناسب و استاندارد از سطح زمین قرار دارد. از مهم‌ترین مزیت‌های وان بادی امکان جابه‌جایی آسان آن می‌باشد. این محصول بسیار کم وزن بوده به گونه‌ای که تنها ۳۰۰ گرم وزن دارد؛ بنابراین شما به تنهایی می‌توانید آن را بلند کرده و با خود به هر مکانی ببرید. شما می‌توانید هر زمان که به آن نیاز داشتید در کم‌ترین زمان آن را پر از باد کرده و در پایان استفاده نیز برای جلوگیری از فضای اشغال شده توسط آن، باد وان را خالی کرده و ان را جمع آوری کنید. وان بادی کودک بست وی در مقایسه با دیگر انواع وان‌ها از جمله وان‌های سرامیکی از امنیت بالاتری برخوردار می‌باشد. زیرا وان‌ های بادی به دلیل بادی بودن از انعطاف و نرمی ویژه‌ای برخوردار بوده و یک بستر با امنیت کامل برای شور و نشاط کودکان شما به وجود آورده‌اند.
  شما حتی می‌توانید از وان بادی خود به عنوان استخر توپ نیز استفاده کنید. در روزهای سرد سال می‌توانید وان بادی دایره‌ای کودک را پر از توپ و اسباب بازی کرده و با قرار دادن کودک خود درون وان، آن را مشغول بازی کردن کنید.
  جنس وان بادی مدل ۵۱۰۳۳ بست وی از PVC شفاف می‌باشد. محصول شما در مقابل فشار آب و ضربات ناشی از کودکان از سازگاری بالایی برخوردار است به گونه‌ای که گنجایش ۴۳ لیتر آب را دارد. وان بادی سه رینگ کودک به دلیل کیفیت و مرغوبیت ویژه، در مقابل دماهای بالا و پایین مقاومت بالایی دارد؛ به همین دلیل شما می‌توانید از آن هم به عنوان وان آب سرد و هم وان آب گرم استفاده کنید. وان بادی کودک دایره‌ای بدون هر گونه حساسیت پوستی یا آلرژی می‌باشد و شما می‌توانید با خیال راحت این وسیله‌ی تفریحی را برای روزهای گرم تابستان تهیه کنید.
  وان بادی کودک مدل ۵۱۰۳۳ از ابعاد ۷۰*۳۰ سانتی‌متر برخوردار است که به دلیل این حجم و ابعاد مناسب، حتی در کوچک‌ترین حمام‌ها نیز جای می‌شود. شما می‌توانید محصولتان را توسط انواع پمپ های باد شرکت اینتکس پر از باد کنید. محصول شما با هر نوع پمپ باد دستی یا برقی اینتکس پر از باد می‌شود. برای این کار ابتدا دریچه باد وان بادی را پیدا کرده و نازل پمپ باد را به آن متصل کنید. سپس عمل پمپ زدن را تا مرحله‌ای که محصول شما شکل اصلی را به خود بگیرد ادامه دهید. توجه داشته باشید که باد وان بادی کودک شما باید مقداری کمتر از گنجایش و ظرفیت آن باشد تا زیاد سفت نشده و انعطاف خود را حفظ کند.
  محصولات مشابه وان بادی کودک مدل ۵۱۰۳۳ بست وی با بهترین قیمت در قسمت وان بادی به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید براساس سلیقه کودک خود، یک وان بادی با کیفیت برای آب بازی آنها خریداری نمایید.

   

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

وان بادی بیضی شکل کودک اینتکس

کد کالا : 48421 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح اردک کودک اینتکس

کد کالا : 59909 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک سه رینگ اینتکس

کد کالا : intex 57107

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح اژدهای اینتکس

کد کالا : intex 57106

با ما تماس بگیرید

وان بادی 4 رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 56441

با ما تماس بگیرید

وان بادی مربعی دو لایه اینتکس

کد کالا : 57100 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ شفاف اینتکس

کد کالا : intex 57489

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

وان بادی آکواریومی کودک اینتکس

کد کالا : 58480 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی میوه ای اینتکس

کد کالا : intex 59460

با ما تماس بگیرید

وان بادی رنگارنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57104 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح سفینه فضایی اینتکس

کد کالا : 58431 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی دایره‌ای سه رینگ اینتکس

کد کالا : 57412 intex

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک دو رینگ بست وی

کد کالا : best way 51061

با ما تماس بگیرید

وان بادی تک نفره گرد بست وی

کد کالا : best way 51112

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ دایره ای بست وی

کد کالا : 51103

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : best way 51009

با ما تماس بگیرید

وان بادی مستطیلی کودک بست وی

کد کالا : 51115 best way

با ما تماس بگیرید