فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   چادر مسافرتی   /   چادر مسافرتی ۱۰ نفره فنری اینتکس
چادر مسافرتی ۱۰ نفره فنری اینتکس

چادر مسافرتی ۱۰ نفره فنری اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا :
ابعاد کالا : 280*280*80

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    چادر مسافرتی ۱۰ نفره فنری اینتکس یکی دیگر از چادرهای مسافرتی برای استفاده گروهی و خانوادگی افراد است که سر پناهی مجهز برای گشت و گذارها به حساب می‌آید. رنگ چادر آبی و طراحی آن مخروطی شکل می‌باشد که با توجه به این طراحی هنگام بارندگی، آب روی سقف چادر باقی نمانده و روی آن سرازیر می‌شود. قسمت نشیمنگاه محصول مربع شکل است که ۱۰ نفر به صورت ایستاده و ۵ نفر به صورت خوابیده می‌توانند درون آن دراز بکشند. در قسمت جلویی چادر یک درب ورودی با ارتفاع استاندارد وجود دارد که تردد به درون و بیرون از چادر به وجود می‌آید. درب ورودی چادر به طرف بالا جمع می‌شود که به آسانی بالا و پایین می‌رود. علاوه بر درب ورودی دو عدد پنجره در دو طرف چادر نیز وجود دارند که باعث تهویه‌ی هوای درونی چادر و نور گیری آن می‌شوند. گفتنی است که هم درب ورودی و هم چادر مجهز به توری می‌باشند و از این طریق از ورود حشرات موذی یا گرد و خاک به درون چادر جلوگیری می‌شود.
    چادر مسافرتی ۱۰ نفره دارای سازه‌های فنری است. به این منظور که به محض بیرون آمدن از بسته بندی قابل راه‌اندازی می‌باشد. با قرار دادن چادر روی زمین، بدون دردسر خاصی به صورت ایستاده در آمده و آماده برای استفاده می‌شود. چند عدد میخ و طناب مخصوص چادر نیز درون کیف آن وجود دارد که به وسیله آن‌ها، چادر به صورت محکم و مطمئن روی زمین قرار می‌گیرد. جنس پایه‌ها از فایبرگلاس می‌باشد که در حین سبکی مقاومت عالی دارد. به دلیل محکمی و مقاومت بالای پایه‌های فایبرگلاسی، چادر مسافرتی در برابر باد و بارش و آب و هوای نا مساعد استقامت عالی دارد. چادر مسافرتی فنری دارای طول و عرض ۲۸۰ سانتی و ارتفاع ۸۰ سانتی‌متری می‌باشد که فضای درونی آن کاملا جا دار و مناسب برای استراحت‌ها می‌باشد. جنس بدنه چادر از پارچه برزنتی است که تار و پود بسیار محکمی داشته و به راحتی نخ کش یا پاره نمی‌شود. بدنه چادر به صورت کاملا ضد آب است تا بتوانید از آن در مکان‌های رطوبتی نیز استفاده کنید.
    محصولات مشابه چادر مسافرتی ۱۰ نفره فنری اینتکس با دیگر رنگ‌ها و ابعاد در قسمت پایینی صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر انواع چادر های مسافرتی با ظرفیت‌های متفاوت می‌توانید به دسته بندی چادر مسافرتی در فروشگاه اینترنتی دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image