فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   چادر مسافرتی   /   چادر مسافرتی ۱۲ نفره فنری آکسفورد
چادر مسافرتی ۱۲ نفره فنری آکسفورد

چادر مسافرتی ۱۲ نفره فنری آکسفورد

travel tent
0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 300*300*200

قیمت :

0

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 0

  • توضیحات:

    چادر مسافرتی ۱۲ نفره فنری آکسفورد اختصاص یافته برای حداکثر ۱۲ کاربر بزرگسال به صورت نشسته یا ۶ کاربر در حالت خوابیده است که برای استفاده گروهی یا خانوادگی گزینه‌ای با قیمت بسیار عالی و مناسب محسوب می‌شود. چادر به رنگ آبی و دیواره‌ و درب آن زرد رنگ می‌باشند. درب چادر از جنس پارچه بدنه آن و توسط یک زیپ باز و بسته می‌شود. سه پنجره روی چادر طراحی شده‌اند که با باز کردن آن‌ها می‌توانید دمای درونی چادر را در روزهای گرم یا آفتابی تغییر دهید. همچنین برای دیدن فضای بیرونی چادر، با وجود این دریچه‌ها دیگر مجبور به باز کردن درب آن نمی‌باشید. هر کدام از پنجره‌ها توری پشه بند نیز دارند تا از ورود حشرات به درون چادر و ایجاد مزاحمت جلوگیری شود و در نتیجه خوابی آرامش بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد. محصول شما دارای یک ساک مخصوص است که با قرار دادن چادر درون آن، هم جای امنی داشته و هم امکان جابه‌جایی بی دردسری دارد.
    چادر مسافرتی فنری آکسفورد به صورت دایره‌ای و حلقه حلقه درون ساک حمل قرار دارد. برای راه‌اندازی چادر ابتدا یکی از این حلقه‌ها را کشیده تا اضلاع چادر از حالت تا خورده خارج شوند. با انجام این مراحل پایه‌ی اصلی چادر در جلوی شما قرار ‌دارد که بایستی آن را به سمت خود بکشید. با انجام این مراحل چادر مسافرتی شکل و فرم نهایی را به خود گرفته و روی زمین قرار می‌گیرد. جنس بدنه از پارچه آکسفورد و پایه‌های آن فایبرگلاسی می‌باشند. چادر به طور محکم و ثابت در موقعیت مورد نظر قرار گرفته و بارش برف یا باران و همچنین وزش باد تغییری در کیفیت آن پدیدار نمی‌کند. چادر مسافرتی فنری به دلیل داشتن بدنه ضد آب برای استفاده در مکان‌های نمناک و بارانی مانعی ندارد و بستر خواب شما را همواره گرم و خشک نگه می‌دارد.
    نشیمنگاه محصول به صورت مربعی و دارای طول و عرض ۳۰۰ سانتی‌متری است. ارتفاع آن نیز بسیار بلند و حدود ۲۰۰ سانتی‌متر است که به همین دلیل گروهی از افراد به آسانی و با داشتن بستری مناسب درون آن جای می‌شوند.
    محصولات مشابه چادر مسافرتی ۱۲ نفره فنری آکسفورد در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از انواع چادرهای مسافرتی با ظرفیت‌های مختلف می‌توانید به دسته بندی چادر مسافرتی مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image