شناور بادی طرح دلفین بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   41036 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    شناور بادی طرح دلفین بست وی محصولی با ظاهری بسیار دوست داشتنی و مورد سلیقه کودکان می‌باشد که می‌تواند لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای آن‌ها رقم بزند. تفریحات آبی در روزهای گرم سال چنان لذت بخش است که کودک هنگام قرار گرفتن در یک مرکز آبی دیگر میل به جدا شدن از آن ندارد. استخرهای تفریحی به دلیل ارتفاعی که دارند معمولا برای آب بازی و شنای کودکان مناسب نمی‌باشند به همین دلیل وجود یک شناور روی آب می‌تواند پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد. کودک با نشستن بر روی شناور روی آب بست وی می‌تواند تا هر زمان که دوست دارد بر روی آب شناور شده و به طرفین حرکت کند. این شناور به شکل یک دلفین بادی است که برای کودکان به خصوص پسر بچه‌ها از جذابیت بالایی برخوردار می‌باشد. محصول شما به دلیل طراحی و رنگ‌بندی زیبایی که دارد، هنگام قرار گرفتن روی آب جلوه‌ای بسیار زیبا را به وجود آورده و در همان نگاه اول کودک آن را به خود جذب و علاقه‌مند به بازی می‌کند. در قسمت فوقانی شناور بادی طرح دلفین و در کنار سر آن دو عدد دستگیره محکم پلاستیکی تعبیه شده‌اند. این دستگیره‌ها به صورت غیر متحرک بوده و به بدنه دلفین بادی پرس شده می‌باشند. کودک هنگام نشستن و شناور شدن روی آب با گرفتن این دستگیره‌ها می‌تواند تعادل خود را بر قرار کرده و جای نشستن خود را محکم و سفت کند. وجود این دستگیره‌ها باعث شده ترس و اضطراب اولیه‌ی کودکان هنگام قرار گرفتن در محیط آبی کاهش یابد و به وسیله‌ی آن اطمینان و امنیت خود را حفظ کنند. از دیگر مزایای مهم شناور بادی طرح دلفین بست وی وزن کم و قابل توجه آن می‌باشد. این کالا تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد تا هم راحت‌تر روی سطح آب قرار بگیرد و هم بغل کردن و جابه‌جایی آن برای کاربر ممکن باشد.
    شناور روی آب طرح دلفین به همگام بادگیری و راه‌اندازی دارای طول ۱۱۷ و عرض ۷۱ سانتی‌متری است. این ابعاد مناسب باعث شده که حتی دو کودک به طور همزمان بتوانند بر روی آن نشسته و آب بازی کنند. محصول شما دارای بدنه‌ای محکم و از جنس وینیل است که می‌تواند تا حداکثر ۵۰ کیلوگرم وزن را با اطمینان بالا تحمل کند. بدنه‌ی ضد آب آن این امکان را فراهم نموده که شما بتوانید از شناور بادی خود در تمامی آب‌ها از جمله آب استخر یا آب دریا استفاده کنید بدون اینکه تغییری در ظاهر آن پدیدار شود. برای افزایش طول عمر محصول توصیه می‌شود که کودک از چنگ زدن بدنه آن خودداری کند و همچنین با موادی مانند چاقو یا قیچی که خاصیت برندگی دارند به دور باشد. در صورت بروز آسیب‌هایی مانند سوراخ شدن نیز امکان تعمیر و پنچرگیری آن توسط برچسب تعمیرات وجود دارد. برچسب تعمیرات از جنس بدنه استخر می‌باشد و با اتصال به بدنه شناور تمام نقطه آسیب دیده را پوشش می‌دهد تا از نشت باد جلوگیری کند و فرصت استفاده دوباره از شناور بادی را فراهم آورد.
    برای راه‌اندازی و باد کردن شناور کودک بست وی در اولین مرحله به یک پمپ باد از نوع برقی یا دستی نیاز دارید. اگر پمپ باد شما از نوع برقی باشد، عمل پمپ زدن به صورت خودکار و در زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود. تنها موضوع قابل توجه این است که بایستی نازل پمپ باد با دریچه باد شناور روی آب طرح دلفین مکمل باشد تا هنگام قرار گرفتن درون دریچه باد، تمام باد تولیدی به محفظه باد محصول هدایت یابد. محصولات مشابه شناور بادی طرح دلفین بست وی با طرح‌ها و رنگ‌بندی‌های بسیار دوست داشتنی در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر شناور های بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image