استخر بادی دایره ای طرح مار بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   53026 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  استخر بادی دایره‌ای طرح مار بست وی محصولی بسیار زیبا و بی همانند برای آب بازی و تفریحات کودکان رده سنی ۲+ سال است که طراحی بسیار خاص و کودکانه‌ای دارد. این استخر به صورت دایره‌ای است که بر روی دیواره آن یک مار بادی زرد رنگ با خال‌های آبی قرار گرفته است. این مار بادی با سلیقه کودکان کاملا مناسب بوده و کودک می‌تواند به عنوان یک اسباب بازی به آن نگاه کند. دو عدد حلقه پرتاب بادی به همراه این استخر وجود دارد که برای سرگرمی و افزایش هیجان کودکان موثر است. قسمت دم مار بادی به گونه‌ای طراحی شده که در ارتفاع مناسبی از بدنه استخر قرار گرفته و کودک می‌تواند این حلقه‌های بادی را به درون آن پرتاب کند و از این طریق در حین آب بازی لذت کافی برد. در یک طرف دیگر این استخر و بر روی دیواره آن یک نیم دایره بادی تعبیه شده که بر روی آن یک پروانه و چند گل طراحی شده‌اند. این طراحی‌های شکیل و زیبا در جذب کودکان و علاقه‌مندی آن‌ها به آب بازی نقش فراوانی دارد و می‌تواند آن‌ها را خوشحال و بشاش کند.
  یک درخت بادی سرخود و متصل به بدنه به همراه استخر بادی طرح مار وجود دارد که در وسط خود دارای آبپاش می‌باشد. این آبپاش از بهترین محاسن استخر بادی می‌باشد زیرا به سر و صورت کودکان در حین بازی، آب می‌پاشد و برای آن‌ها از جذابیت بالایی برخوردار است. با اتصال شلنگ آب به این درخت، شروع به فواره آب می‌کند و بهترین عامل برای خنک‌ کردن کودکان در گرمای تابستان می‌باشد. درون استخر بادی دایره‌ای بست وی یک عدد کوسن بادی تعبیه شده که مخصوص برای نشستن کودکان می‌باشد. کودک با نشستن بر روی این کوسن بادی هیچگونه خستگی را در گذر زمان احساس نکرده و می‌تواند ساعات طولانی درون استخر بنشیند.
  کالای شما به هنگام بادگیری دارای طول ۱۹۳ سانتی‌متر، عرض ۱۵۰ سانتی‌متر و ارتفاع ۸۹ سانتی‌متری است. با توجه به این ابعاد استاندارد، چند کودک به طور همزمان می‌توانند درون آن آب بازی کنند و لحظات مهیجی را برای خود رقم بزنند. محصول مورد نظر دارای یک رینگ است و گنجایش آب تا ۱۶۰ لیتر را دارد. استخر بادی کودک بست وی دارای جنس مرغوب و درجه یک PVC می‌باشد که ضخامت عالی دارد. کالای شما هم در فضاهای رو باز و هم رو بسته قابل استفاده بوده و در دماهای مختلف سازگاری منحصر به فردی دارد. تمام قسمت‌های این استخر از مواد اولیه بهداشتی و استاندارد ساخته شده‌اند که در گذر زمان عاری از هرگونه حساسیت یا عارضه پوستی برای کودکان می‌باشند. کف استخر دایره‌ای طرح مار به صورت PVC ساده است که توصیه می‌شود قبل از استفاده و راه‌اندازی حتما در زیر آن یک زیرانداز پهن کنید.
  شما می‌توانید محصول خود را توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی برند اینتکس یا بست وی بادگیری کنید. برای این کار باید اندازه نازل پمپ باد با اندازه دریچه باد مناسب و مکمل باشد تا به هنگام عمل پمپ زدن راه خروجی برای نشت باد وجود نداشته باشد. با رعایت این نکات محصول شما در عرض حداکثر ۴ دقیقه به طور کامل پر از باد می‌شود. یک عدد برچسب تعمیرات به همراه بسته بندی محصول عرضه می‌شود که به هنگام بروز حوادثی مانند سوراخ شدن بدنه، متوجه ضرورت و کاربرد آن خواهید شد. این برچسب از جنس بدنه خود استخر بادی است تا بتواند ناحیه آسیب دیده را به طور کامل پوشش دهد و از این طریق از نشت باد بدنه جلوگیری می‌کند.
  محصولات مشابه استخر بادی دایره‌ای طرح مار با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر انواع استخر های بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی استخر بادی در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر بادی طرح حلزون اینتکس

کد کالا : intex 57124

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح دایناسور اینتکس

کد کالا : 57444

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک طرح اسب آبی اینتکس

کد کالا : intex 57150

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک طرح فانتزی اینتکس

کد کالا : intex 57421

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح اژدهای کودک اینتکس

کد کالا : intex 57437

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح نهنگ اینتکس

کد کالا : 57440

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دایره ای طرح فانتزی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح اردک اینتکس

کد کالا : intex 57121

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک طرح ماهی اینتکس

کد کالا : intex 57109

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح فیل بست وی

کد کالا : bestway 53048

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح دریایی کودک بست وی

کد کالا : bestway 52192

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک طرح اسب آبی بست وی

کد کالا : bestway 52218

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح کشتی بست وی

کد کالا : 52211 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک طرح قورباغه بست وی

کد کالا : bestway 52189

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح‌ دار بست وی

کد کالا : bestway 51026

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دایره ای طرح حیوانات دریایی بست وی

کد کالا : bestway 51122

با ما تماس بگیرید

استخر بادی با طرح ماهی بست وی

کد کالا : 51121 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی

کد کالا : 51004 bestway

با ما تماس بگیرید