استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51004 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی از پر طرفدارترین محصولات تفریحی در فصل تابستان است که امروزه در هر خانه‌ای حداقل یک نوع از آن یافت می‌شود. آب بازی از هیجان بخش‌ترین بازی‌ها برای کودکان محسوب می‌شود به همین دلیل کودک هنگام قرار گرفتن درون استخر و مشغول شدن به آب بازی دیگر تمایلی به جدا شدن از آن ندارد. در روزهای گرم تابستان که امکان بیرون رفتن و بازی در شهر بازی‌ها برای همه ممکن نمی‌باشد حتما به یک وسیله‌ی تفریحی برای کودکان خود نیازمند می‌باشید که در کنار سرگرم کردن کودکان، خطر یا آسیبی برای آن‌ها به همراه نداشته باشد. از مهم‌ترین ویژگی استخر های بادی امکان استفاده آن در تمامی مکان‌ها چه در داخل منزل و چه در حیاط یا فضاهای رو باز است. شما می‌توانید استخر بادی سه رینگ را در حمام منزل یا بالکن راه‌اندازی کرده و فرصت یک آب‌تنی فوق‌العاده لذت بخش را برای کودکان خود فراهم کنید. استخر بادی طرح دار بست وی مناسب سنین ۲+ سال است که به عنوان یک وسیله‌ی تفریحی گروهی نیز کاربرد دارد. با توجه به آن کودکان به همراه دوستان خود می‌توانند درون استخر بادی نشسته و ساعت‌ها با یکدیگر بازی کنند.
  استخر بادی گرد سه رینگ بست وی علاوه بر استخر آب به عنوان استخر توپ نیز قابل استفاده است. به همین منظور می‌توانید در هر فصلی از سال از آن استفاده کرده و یک استخر پر از توپ را برای کودکان خوش ذوق خود فراهم کنید. رینگ‌های این استخر به صورت شفاف است که بر روی آن نقش‌های زیبا و کودکانه‌ای مثل ماهی طراحی شده است. هر کدام از این رینگ‌های بادی دارای محفظه باد و دریچه باد جداگانه می‌باشند تا ضمن بادگیری راحت محصول، در صورت آسیب دیدن قسمتی از بدنه استخر بادی، قسمت‌های دیگر توسط محفظه‌های باد جداگانه بدون صدمه باقی بمانند. کف استخر بادی دایره‌ای به صورت ساده و به رنگ آبی است. با پر کردن استخر، رنگ آب آن به طور کاملا آبی مشاهده می‌شود که این انعکاس برای کودکان بسیار جذاب و گیرا می‌باشد.
  استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی پس از بادگیری دارای قطر ۱۵۲ سانتی‌متر و ارتفاع ۳۰ سانتی‌متری است. این ارتفاع برای نشستن و بازی کودکان مناسب و استاندارد است و در زمان کوتاهی نیز پر از آب می‌شود.
  بدنه‌ی محصول شما از جنس PVC شفاف با کیفیت و مقاومت عالی است. در صورت مراقبت‌های لازمه شما می‌توانید سال‌ها از این استخر استفاده نموده و لحظات شادی را با کودک خود سپری کنید. استخر بادی کودک دارای گنجایش ۲۸۲ لیتری است که دیواره‌های جانبی آن در مقابل فشار این حجم از آب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. قبل از استفاده از استخر بادی و به هنگام قرار دادن آن بر روی زمین توصیه می‌شود از یک زیرانداز استفاده کنید تا هم قسمت نشیمنگاه کودک راحت‌تر باشد و هم کف استخر در امنیت کامل به سر برد. یک عدد برچسب تعمیرات به همراه پک استخر بادی عرضه می‌شود که کاربرد مفیدی دارد. اگر محصول شما به هر دلیلی دچار آسیب دیدگی قبیل سوراخ شدن یا خراش‌های سطحی شود امکان تعمیر نقطه آسیب دیده توسط این برچسب فراهم می‌شود تا استخر بادی طرح دار دوباره مورد استفاده کاربر قرار بگیرد.
  برای بادگیری و شکل دادن به استخر بادی حتما به یک پمپ باد نیاز دارید. محصول شما توسط انواع پمپ باد دستی و برقی اینتکس یا بست وی قابل راه‌اندازی می‌باشد. محصولات مشابه استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی با ابعاد و طرح‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر استخر بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی استخر بادی در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه نمایید.

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر بادی بیضی کودک اینتکس

کد کالا : intex 57482

با ما تماس بگیرید

استخر بادی کودک میکی ماوس بست وی

کد کالا : best way 91015

با ما تماس بگیرید

استخر بادی صندلی دار اینتکس

کد کالا : intex 56475

با ما تماس بگیرید

استخر بادی نشیمنگاه دار اینتکس

کد کالا : 57198

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دایره ای طرح فانتزی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دو لایه نارنجی اینتکس

کد کالا : 57181 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ رنگارنگ اینتکس

کد کالا : 58924 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ آبی کودک اینتکس

کد کالا : 58446 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح ماهی توپ و حلقه ی اینتکس

کد کالا : intex 59431

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

0 تومان

استخر بادی سه رینگ طرح فیل بست وی

کد کالا : bestway 53048

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح‌ دار بست وی

کد کالا : bestway 51026

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دایره ای طرح حیوانات دریایی بست وی

کد کالا : bestway 51122

با ما تماس بگیرید

استخر بادی با طرح ماهی بست وی

کد کالا : 51121 bestway

با ما تماس بگیرید