استخر پیش ساخته دایره‌ای با ارتفاع ۱۲۲ سانتی‌متر بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   56420 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  استخر پیش ساخته دایره‌ای با ارتفاع ۱۲۲ سانتی‌متر بست وی یکی دیگر از استخرهای پر تابل و قابل حمل می‌باشد که شما می‌توانید برای تفریحات خود، آن را در هر مکانی نصب کنید. طرفداران ورزش شنا که برای تمرینات و ورزش کردن خود حتما به یک استخر نیاز دارند، بدون شک استخر پیش ساخته مدل ۵۶۴۲۰ می‌تواند بهترین گزینه برای آنها باشد. شما می‌توانید برای خنک کردن تابستان و تفریحات تابستانی خود، این استخر پیش ساخته را در باغ‌ها، ویلاهای تفریحی، حیاط خانه و ... راه‌اندازی کرده و لحظات فراموش نشدنی را با آن تجربه کنید. استخر پیش ساخته دایره‌ای بست وی به دلیل حجم و ابعاد بسیار مناسبی که دارد می‌تواند چند نفر را به صورت هم زمان درون خود جای دهد. پس شما می‌توانید به صورت گروهی و با خانواده‌ی خود درون این استخر پریده و یک تابستان لذت بخش را در کنار عزیزان خود سپری کنید.
  محصول شما به دلیل کیفیت بالا می‌تواند به عنوان استخر پرورش ماهی و برای کسب درآمد نیز قابل استفاده قرار بگیرد. پس شما با خرید آن هم می‌توانید کسب درآمد داشته و هم بهترین تفریح و ورزش را با آن تجربه کنید. جنس استخر پیش ساخته با ارتفاع ۱۲۲سانتی‌متر بست وی از PVC برزنتی بوده که فوق‌العاده محکم و مقاوم است. بدنه استخر شما کاملا ضد آب بوده که سالیان طولانی بدون آسیب دیدن می‌تواند در تماس با آب قرار بگیرد. شما می‌توانید محصول خود را در هر مکانی از جمله فضاهای باز با دماهای متفاوت استفاده کنید زیرا استخر های پیش ساخته در مقابل افزایش یا کاهش دما بسیار سازگار و مقاوم می‌باشند. استخر شما به دلیل استحکام بالا دارای گنجایش ۱۰۲۵۰ لیتری است که در مقابل این حجم از آب و فشار ناشی از آن می‌تواند مقاومت بالایی را از خود نشان دهد. استخر پیش ساخته شما امکان نصب به صورت رو کار و تو کار را دارد که شما در عرض ۲ الی ۳ ساعت می‌توانید با کم‌ترین زحمت آن را راه‌اندازی کنید.
  استخر پیش ساخته گرد بست وی دارای پایه‌های آلومینیومی محکم است. این پایه‌ها به عنوان اسکلت استخر و برای شکل دادن به آن به کار گرفته می‌شوند که به صورت ضد زنگ و ضد آب هستند. پایه‌های محصول شما در کنار مقاومت بالایی که دارند، از وزن بسیار کمی نیز برخوردار هستند تا شما بتوانید به راحتی آن را بلند کرده و با خود جابه‌جا کنید. استخر پیش ساخته شما از یک نردبان آلومینیومی نیز برخوردار است که بسیار سبک و مستحکم بوده و برای بالا رفتن از استخر و بیرون آمدن از آن مناسب است.
  استخر پیش ساخته دایره‌ای با ارتفاع ۱۲۲ سانتی‌متر بست وی دارای یک پمپ تصفیه آب از نوع فیلتری است. این پمپ برای استخر شما بسیار ضروری بوده به طوری که با عمل مکش آب کاسه استخر را کشیده و به طور کامل تصفیه و ضد عفونی می‌کند. پمپ تصفیه محصول شما با عبور دادن آب آلوده شده استخر از فیلتر خود و پاک کردن آن، آب تمیز را به استخر باز گردانده و از این طریق می‌تواند در صرفه جویی آب به شما کمک ویژه‌ای داشته باشد. یک درپوش از دیگر تجهیزات این استخر پیش ساخته گرد است که شما می‌توانید پس از هر بار شنا، درپوش پارچه‌ای استخر را بر روی آن کشیده تا از عبور گرد و خاک محیط و حشرات به درون آب آن جلوگیری کنید. همچنین این درپوش می‌تواند بهترین مانع برای عبور نور خورشید به درون آب و جلبک زدن آن باشد. محصول مورد نظر دارای ابعاد ۳۶۶*۱۲۲ سانتی‌متری است که شما می‌توانید از طریق تماشای DVD آموزشی که به همراه دارد، با رعایت نکات گفته شده، استخر خود را با کمترین زحمت راه‌اندازی و نصب کنید. در بسته بندی محصول شما یک زیر انداز نیز وجود دارد که قبل از نصب و اجرای محصول خود بایستی آن را بر روی زمین پهن کرده تا قسمت کف استخر شما در امنیت کامل قرار بگیرد. قابل ذکر است که استخر پیش ساخته گرد بست وی دارای یک دریچه تخلیه آب نیز می‌باشد. شما توسط این دریچه می‌توانید با بالاترین سرعت و بدون هیچ گونه دردسری، آب استخر خود را به هنگام نیاز خالی کنید.
  در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه دیگر انواع استخر های پیش ساخته بزرگسال و کودک به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید برای مشاهده قیمت و خریداری آنها به قسمت استخر پیش ساخته مراجعه کنید.

   

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر پیش ساخته گرد بست وی

کد کالا : best way 56444

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار بست وی

کد کالا : best way 56217

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد 2018 بست وی

کد کالا : best way 56705

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد فریمی بست وی

کد کالا : best way 56427

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد پاوراستیل بست وی

کد کالا : best way 56666

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مربعی 2018بست وی

کد کالا : best way 56626

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریمی آبی بست وی

کد کالا : best way 56260

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی بست وی

کد کالا : best way 56457

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد مدل 56451 بست وی

کد کالا : 56451 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با ارتفاع ۱۲۲ سانتی متر بست وی

کد کالا : 56675 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته دایره ای لوکس بست وی

کد کالا : 56664 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با طول ۴۰۴ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 56442 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی خاکستری بست وی

کد کالا : best way 56466

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد عرض 56462 بست وی

کد کالا : best way 56462

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته بزرگ بست وی

کد کالا : best way 56623

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار آبی بست وی

کد کالا : intex 56488

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴75 بست وی

کد کالا : 56475 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریمی گرد بست وی

کد کالا : 56438 best way

با ما تماس بگیرید