استخر بادی بزرگ شفاف سه حلقه بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51041 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    استخر بادی بزرگ شفاف سه حلقه بست وی با یک ترکیب رنگ جذاب و همه پسند از جدیدترین‌های شرکت جهانی بست وی می‌باشد که در سراسر جهان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. از رایج‌ترین تفریحات در بین کودکان و در فصل تابستان، آب بازی می‌باشد که از رده سنی کودک تا بزرگسال علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند. این محصول به صورت دایره‌ای و دارای سه حلقه است. این سه حلقه ارتفاع مناسبی از سطح زمین را به وجود آورده‌اند و هر کدام مجهز به یک محفظه باد و دریچه باد جداگانه می‌باشند. محفظه‌های باد مجزا علاوه بر راحت‌ کردن عمل پمپ زدن باعث شده‌اند که اگر قسمتی از استخر دچار سوراخ شدن شود، استخر بادی توسط سه رینگ دیگر ظاهر خود را حفظ کند. رنگ داخلی استخر نقره‌ای براق و رنگ بیرونی آن آبی شفاف می‌باشد که ترکیب رنگ جالبی می‌باشد و همین رنگ‌بندی ساده نیز خود امتیازی برای جلب مخاطب است.
    از مهم‌ترین ویژگی مثبت استخر های بادی وزن کم و قابل حمل آن‌ها می‌باشد. محصول شما دارای وزن ۲.۵ کیلوگرمی است به طوری که کاربر به تنهایی می‌تواند آن را در بغل گرفته و به همراه خود جابه‌جا کند. استخر بادی سه حلقه بزرگ مناسب رده سنی ۶+ سال است. حجم و ابعاد مناسب این محصول باعث شده که امکان استفاده چند نفری از آن وجود داشته باشد؛ از این رو چند کودک به صورت همزمان می‌توانند درون استخر بادی شفاف بست وی رفته و ساعاتی از روز خود را با شور و شوق فراوان سپری کنند. همچنین اگر کودک شما از قرار گرفتن در محیط‌های آبی ترس دارد می‌توانید به همراه آن درون این استخر رفته و دو نفری با یکدیگر بازی کنید تا از ترس آن نیز کاسته شود. استخر بادی سه حلقه کودک بست وی علاوه بر استفاده به عنوان استخر آب، برای استخر توپ نیز بهترین گزینه است. بنابراین در هر فصلی از سال می‌توانید آن را پر از توپ کرده و یک مرکز بازی جذاب و بی خطر را برای کودک فراهم کنید.
    استخر بادی بزرگ شفاف سه حلقه بست وی پس از بادگیری دارای قطر ۱۵۰ سانتی و ارتفاع ۵۳ سانتی‌متری است که به دلیل داشتن این اندازه استاندارد، در حمام منزل، تراس خانه، حیاط و دیگر اماکن قابل استفاده می‌باشد. جنس استخر بادی از پلاستیک فشرده و ضخیم PVC می‌باشد که استقامت عالی دارد و می‌تواند فشار ناشی از ۴۴۵ لیتر آب را با اطمینان کامل تحمل کند. دیواره‌های گسترده جانبی آن به دلیل مقاومت عالی، هنگام بادگیری به صورت ایستاده در آمده و کودک حتی می‌تواند هنگام نشستن کف استخر به این دیواره‌ها تکیه دهد. قسمت کف استخر به صورت ساده است برای همین لازم است که قبل از قرار دادن محصول روی زمین ابتدا یک زیرانداز جهت اطمینان بیشتر پهن کنید. با قرار دادن زیرانداز، نشیمنگاه کاربر نیز نرم‌تر و راحت‌تر شده و هنگام نشستن روی زمین با گذشت زمان احساس خستگی نمی‌کند. یک برچسب تعمیرات از ضروری‌ترین تجهیزات استخر بادی کودک است. این برچسب نیز از جنس PVC بوده که فشردگی عالی دارد و برای آسیب‌های احتمالی بدنه محصولات بادی کاربرد دارد. اگر قسمتی از استخر دچار صدمات جزئی شود، فرصت استفاده دوباره از محصول توسط برچسب تعمیرات وجود دارد. برای تعمیر قسمت آسیب دیده ابتدا آن را خشک و تمیز کرده و سپس برچسب را روی آن قرار داده و با فشار دست خود آن را به بدنه استخر پرس کنید. با گذشت چند دقیقه، برچسب به طور محکم به بدنه چسبیده و کاملا درز خروجی باد را پوشش می‌دهد.
    برای پابرجایی و استفاده از این استخر به یک پمپ باد دستی یا برقی از برندهای مختلف بست وی یا اینتکس نیاز دارید. پس از تهیه پمپ باد می‌توانید در عرض ۳ دقیقه تمام ابعاد استخر بادی بست وی را با کم‌ترین زحمت پر از باد کنید. محصولات مشابه استخر بادی بزرگ شفاف سه حلقه بست وی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید از دیگر استخر های بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی استخر بادی مراجعه کنید.

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر بادی سه رینگ رنگارنگ اینتکس

کد کالا : 58924 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ آبی کودک اینتکس

کد کالا : 58446 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

0 تومان

استخر بادی سه رینگ طرح فیل بست وی

کد کالا : bestway 53048

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح‌ دار بست وی

کد کالا : bestway 51026

با ما تماس بگیرید

استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی

کد کالا : 51004 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی آبی رنگ بست وی

کد کالا : best way 54006

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ دایره ای آکواریوم بست وی

کد کالا : bestway 51029

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح ماهی کودک بست وی

کد کالا : bestway 51008

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح دریا بست وی

کد کالا : 51048 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ ساده آبی رنگ بست وی

کد کالا : bestway 51043

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ قرمز رنگ کودک بست وی

کد کالا : 51024 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ با بدنه شفاف بست وی

کد کالا : 51005 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ ساده بست وی

کد کالا : 51025 bestway

با ما تماس بگیرید