استخر بادی سه رینگ قرمز رنگ کودک بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51024 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  استخر بادی سه رینگ قرمز رنگ کودک بست وی یکی از ساده‌ترین و پر فروش‌ترین محصولات بادی شرکت بست وی است که امروزه در بین کودکان محبوبیت زیادی دارد. این استخر با ارگونومی گرد می‌باشد که به رنگ قرمز است. رنگ استخر بادی بست وی خود امتیازی برای جلب نظر کودکان است زیرا رنگ قرمز طرفداران خاص خود را دارد. هر کدام از رینگ‌های استخر بادی گرد کودک از یک محفظه باد جداگانه تبدیل شده‌اند. این طراحی به این دلیل است که اگر قسمتی از استخر سوراخ شود یا آسیب ببیند، محصول شما توسط دو رینگ دیگر که سالم می‌باشند، شکل اصلی خود را حفظ کند و همچنان قابل استفاده باشد. در روزهای گرم تابستان که کودکان بیشتر دچار کسلی و بی حالی می‌شوند، یک آب‌تنی می‌تواند آن‌ها را سر زنده کرده و باعث افزایش فعالیت آن‌ها شود. افرادی که در حمام یا حیاط خانه خود دارای فضای کافی می‌باشند بدون شک جای یک استخر بادی با تمام هیجان‌های آن در منزل آن‌ها خالی است. آب و آب بازی از گذشته‌های دور اهمیت زیادی در بین انسان‌ها داشته زیرا ضمن پاکیزگی و طراوت، در افزایش روحیه شاد کودکان نیز بسیار موثر است.
  استخر بادی سه رینگ قرمز رنگ وسیله بسیار مناسبی برای اوقات فراغت کودک یا والدین محسوب می‌شود. شما می‌توانید آن را پر از آب کرده و با قرار دادن کودک درون استخر شاهد خوشحالی و خنده‌های زیبای آن باشید. محصول شما مناسب کودکان رده سنی ۲+ سال است که هم دختر بچه‌ها و هم پسر بچه‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. برای افزایش کارایی این استخر می‌توانید آن را درون اتاق کودک قرار داده و از آن به عنوان استخر توپ نیز استفاده کنید. وزن استخر بادی گرد بست وی تنها ۶۰۰ گرم است. وزن محصول شما از سری مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت آن می‌باشد زیرا امکان حمل و نقل یا تغییر موقعیت دادن آن توسط تمامی کاربران ممکن است. کالای شما هنگامی که پر از باد و آماده استفاده می‌شود از قطر ۱۰۲ سانتی و ارتفاع ۲۵ سانتی بهره‌مند می‌باشد. این ابعاد و حجم مناسب برای استفاده کودکان از امنیت و اطمینان بالایی برخوردار است و گنجایش آب آن نیز ۱۰۱ لیتر می‌باشد.
  استخر بادی دایره‌ای کودک بست وی از جنس PVC می‌باشد که دارای ضخامت عالی و ۲۲ میلی‌متری است. محصول شما دارای رینگ‌هایی با مقاومت عالی است به گونه‌ای که کودک هنگام نشستن درون آن می‌تواند به دیواره‌ها تکیه دهد. جنس کف استخر به صورت ساده است که بهتر می‌باشد قبل از قرار دادن آن روی زمین ابتدا یک زیرانداز پهن کنید تا علاوه بر افزایش ایمنی کف استخر، نشیمنگاه کودک نیز راحت‌تر باشد. برای افزایش طول عمر توصیه می‌شود که از اعمال فشار زیاد به رینگ‌های استخر و ضربات ناگهانی به آن پرهیز شود و همچنین هنگام آبگیری توجه داشته باشید که آب آن مقداری از لبه استخر پایین‌تر باشد.
  همانطور که می‌دانید محصولات بادی در اثر تماس با بعضی اشیاء مانند چاقو یا قیچی که خاصیت برندگی دارند ممکن است دچار آسیب دیدگی شود؛ به همین دلیل بایستی از تماس بدنه آن با این مواد دوری شود. به هنگام بروز صدمات جزئی نیز امکان تعمیر قسمت آسیب دیده توسط برچسب تعمیرات که به همراه پک محصول عرضه می‌شود وجود دارد. شما می‌توانید کالای خود را توسط انواع پمپ های باد مانند پمپ باد دستی، برقی و فندکی برند اینتکس یا بست وی پر از باد کنید. با اتصال نازل پمپ باد به دریچه باد استخر و پمپ زدن، می‌توانید آن را بر صرف انرژی کمی و در عرض حداکثر ۴ دقیقه پر از باد کنید.
  محصولات مشابه استخر بادی سه رینگ قرمز رنگ بست وی با رنگ‌ها و ابعاد مختلف در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر استخرهای بادی یک نفره، دو نفره یا چند نفره می‌توانید به دسته بندی استخر بادی مراجعه کنید.

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر بادی سه رینگ رنگارنگ اینتکس

کد کالا : 58924 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ آبی کودک اینتکس

کد کالا : 58446 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

0 تومان

استخر بادی سه رینگ طرح فیل بست وی

کد کالا : bestway 53048

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح‌ دار بست وی

کد کالا : bestway 51026

با ما تماس بگیرید

استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی

کد کالا : 51004 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی آبی رنگ بست وی

کد کالا : best way 54006

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ دایره ای آکواریوم بست وی

کد کالا : bestway 51029

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح ماهی کودک بست وی

کد کالا : bestway 51008

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح دریا بست وی

کد کالا : 51048 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ ساده آبی رنگ بست وی

کد کالا : bestway 51043

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ با بدنه شفاف بست وی

کد کالا : 51005 bestway

با ما تماس بگیرید