استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴75 بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   56475 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴۷۵ بست وی یک وسیله‌ی تفریحی تابستانی برای کودکان و نوجوانان است که محبوبیت زیادی در بین طرفداران ورزش شنا دارد. استخر های پیش ساخته نسبت به استخرهای بتنی یا سیمانی در زمان بسیار کم‌تری نصب و اجرا می‌شوند به طوری که شما خود قادر به راه‌اندازی آن می‌باشید. شما می‌توانید استخر پیش ساخته بست وی را برای تفریحات و آب بازی خود در فصل تابستان، درون حیاط منزل یا باغ‌های تفریحی راه‌اندازی کرده و به صورت گروهی درون آن شنا کنید. خانواده‌ها یا دوستانی که به دنبال یک وسیله‌ی تفریحی با کیفیت برای اوقات فراغت خود هستند؛ بدون شک استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴۷۵ می‌تواند بهترین گزینه برای آنها باشد. این استخر به دلیل حجم و ابعاد مناسبی که دارد می‌تواند به عنوان استخر پرورش ماهی و برای کسب درآمد نیز به کار گرفته شود.
  استخر پیش ساخته مستطیلی بست وی از جنس PVC سه لایه الیاف دار است. استخر شما توسط پایه‌ها و فریم‌های آلومینیومی شکل اصلی را به خود گرفته و پا بر جا می‌شود. محصول مورد نظر بسیار محکم و مقاوم بوده به طوری که تا مدت‌های طولانی می‌تواند در اثر تماس با آب و فشار وارده از آن قرار بگیرد. استخر پیش ساخته به دلیل مرغوبیت بالا و ضد آب بودن، تا سالیان طولانی ویژگی ظاهری خود را حفظ کرده و بدنه آن در اثر تماس با آب دچار پوسیدگی یا نازک شدن نمی‌شود. محصول مورد نظر به دلیل مستحکم بودن دارای گنجایش آب ۳۰۰۴۵ لیتری است که با این حجم از آب می‌تواند مورد استفاده گروهی از افراد قرار بگیرد. پایه‌های محصول شما نیز به دلیل آلومینیومی بودن کاملا صد آب و ضد زنگ می‌باشند. این پایه‌ها یک ساختار و اسکلت بندی بسیار مقاوم برای استخر پیش ساخته مستطیلی به وجود آورده‌اند به طوری که به راحتی دچار آسیب دیدگی نمی‌شوند.
  از مهم‌ترین ویژگی‌های استخر های پیش ساخته امکان حمل و نقل آنها می‌باشد به همین دلیل محصول شما تنها ۱۷۸ کیلوگرم وزن دارد. شما برای جابه‌جایی راحت‌تر محصول خود، حتی می‌توانید آن را به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم کنید تا سبک‌تر شده و امکان جابه‌جایی آن نیز راحت‌تر شود.
  یک نردبان آلومینیومی سبک از لوازم جانبی مهم محصول شما می‌باشد. بدون شک شما برای بالا رفتن یا بیرون آمدن از استخر خود حتما به یک نردبان نیاز دارید تا راحت‌تر بتوانید این کار را انجام دهید. نردبان استخر پیش ساخته بسیار محکم و مقاوم بوده به طوری که می‌تواند وزن تمامی اشخاص را تحمل کند و همچنین به دلیل آلومینیومی بودن بسیار سبک بوده و امکان جابه‌جایی را دارد.
  استخر پیش ساخته مدل ۵۶۴۷۵ از یک پمپ تصفیه آب بهره‌مند می‌باشد. این پمپ تصفیه بسیار مفید و ضروری بوده به طوری که می‌تواند آب استخر شما را به طور کامل ضدعفونی کرده و آن را از هر گونه آلودگی و بیماری پاک کند. یک روکش پارچه‌ای از دیگر متعلقات محصول مورد نظر می‌باشد که می‌تواند تمام آب استخر شما را پوشش دهد. این روکش بهترین مانع برای عبور نور خورشید به درون آب استخر و جلوگیری از جلبک زدن آن می‌باشد. بنابراین آب درون استخر پیش ساخته بست وی با دارا بودن یک پمپ تصفیه آب و یک روکش می‌تواند دفعات متعددی قابل استفاده شما قرار بگیرد و در صرفه جویی آب به شما کمک شایانی داشته باشد.
  استخر پیش ساخته مستطیلی وی دارای ابعاد ۷۳۲*۳۶۶ سانتی‌متری می‌باشد که ارتفاع آن از سطح زمین نیز ۱۳۲ سانتی‌متر است. نصب محصول شما توسط DVD آموزشی آن بسیار آسان و پر سرعت می‌باشد به طوری که می‌تواند توسط کم تجربه‌ترین افراد نیز انجام شود. استخر شما دارای یک زیر انداز است که قبل از راه‌اندازی آن بر روی زمین بایستی ابتدا این زیر انداز را برای امنیت بیشتر پهن کنید.
  محصولات مشابه استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴۷۵ بست وی و دیگر انواع استخر های پیش ساخته یک نفره و چند نفره با بهترین کیفیت در قسمت استخر پیش ساخته به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید برای بازدید از آنها و مشاهده قیمت به این قسمت مراجعه کنید.

   

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر پیش ساخته گرد بست وی

کد کالا : best way 56444

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار بست وی

کد کالا : best way 56217

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد 2018 بست وی

کد کالا : best way 56705

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد فریمی بست وی

کد کالا : best way 56427

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد پاوراستیل بست وی

کد کالا : best way 56666

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مربعی 2018بست وی

کد کالا : best way 56626

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریمی آبی بست وی

کد کالا : best way 56260

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی بست وی

کد کالا : best way 56457

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد مدل 56451 بست وی

کد کالا : 56451 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با ارتفاع ۱۲۲ سانتی متر بست وی

کد کالا : 56675 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته دایره ای لوکس بست وی

کد کالا : 56664 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با طول ۴۰۴ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 56442 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی خاکستری بست وی

کد کالا : best way 56466

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد عرض 56462 بست وی

کد کالا : best way 56462

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته بزرگ بست وی

کد کالا : best way 56623

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار آبی بست وی

کد کالا : intex 56488

با ما تماس بگیرید