ترامپولین کشی بانجی ۱.۲۰ متری (power jumping)

0 از 0 رای

کدکالا:   ITS06

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  ترامپولین کشی بانجی ۱.۲۰ متری (power jumping) به همراه دستگیره یکی دیگر از ترامپولین‌های پر طرفدار برند آیترام است که دارای ارگونومی ساخت شش ضلعی است. در طراحی این محصول به جای فنر، از کش‌های بانجی استفاده شده و خاصیت ارتجاعی آن به دلیل وجود این کش‌ها می‌باشد. ترامپولین کشی بانجی به فشار کمتری برای پریدن نیاز دارد؛ در نتیجه هنگام تمرین با آن به مفاصل و عضلات فشار کمتری وارد شده و بهترین گزینه برای کاربران مسن می‌باشد. از محاسن محصول مورد نظر نیاز نداشتن آن به روغن کاری است زیرا ترامپولین‌های فنری پس از مدتی برای ممانعت از ایجاد صدا به روغن کاری نیاز دارند. ترامپولین کشی بانجی ۱.۲۰ متری نسبت به ترامپولین فنری به مراقبت بیشتری نیاز دارد زیرا در صورت آسیب دیدن کش‌های آن، تعویض و تعمیر آن ممکن است از عهده هر کسی بر نیاید و نیاز به متخصص دارد.
  ترامپولین آیترام بهترین وسیله برای طرفداران در رشته‌های ورزشی فیتنس، ژیمناستیک و ... است که به دلیل قابل استفاده بودن برای همه افراد حتی افراد مسن، مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است. به همراه این ترامپولین یک دستگیره حفظ تعادل وجود دارد که آن را از دیگر انواع ترامپولین‌ها متفاوت کرده است. محصول شما به دلیل همراه داشتن این دستیگیره برای سالمندان و کودکان نیز اختصاص یافته زیرا آن‌ها می‌توانند در حین ورزش کردن و برای حفظ تعادل خود این دستگیره را گرفته و با امنیت بیشتر حرکات ورزشی خود را انجام دهند. فعالان در رشته ایروبیک نیز با مزیت این دستگیره آشنا بوده و توسط آن می‌توانند حرکات متنوعی انجام داده و مهارت خود را در این رشته افزایش دهند.
  ترامپولین کشی بانجی ۱.۲۰ متری (power jumping) از بهترین ترامپولین ها برای استفاده در باشگاه‌های ورزشی و منازل است که حتی اکثر مربی‌های ورزشگاه نیز از آن استفاده می‌کنند. افرادی که به ورزش و سلامتی توجه ویژه‌ای دارند و به یک وسیله با قیمت نسبتا مناسب نیاز دارند که بتوانند از آن در هر جایی استفاده کنند، قطعا این ترامپولین کش بانجی بهترین وسیله برای آن‌ها می‌باشد که علاوه بر کاربرد ورزشی، جنبه تفریحی نیز دارد. افرادی که می‌خواهند سوخت و ساز بدن خود را افزایش دهند و کارکرد ماهیچه‌های قلبی خود را بهبود ببخشند، قطعا جای یک ترامپولین در خانه آن‌ها خالی است. ترامپولین باعث افزایش توان ماهیچه‌های کمر و کشانه ران شده و آن‌ها را در زمان نسبتا کوتاهی تقویت می‌کند. صفحه جامپینگ این ترامپولین با خاصیت ارتجاعی که دارد قدرت گرانش را افزایش داده و در نتیجه افزایش این قدرت و به دنبال هر پرش تجربه بی وزنی کاربران، قدرت تاثیر گذاری را چند برابر می‌کند و در آخر باعث افزایش نیروی شما می‌شود. به طور کلی بالا و پایین پریدن به دلیل افزایش دمای بدن شما، قدرت پمپاژ خون را افزایش داده و تنفس رسانی به سلول‌های بدن نیز افزایش می‌یابد. در نتیجه‌ی انجام این ورزش در زمان نسبتا کوتاهی شما به اندام و سلامتی ایده‌آل خود می‌رسید و از این رو برای کودکان دارای افزایش وزن بهترین وسیله می‌باشد.
  ترامپولین شش ضلعی آیترام می‌تواند وزنی بالغ بر ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کند. با توجه به این ویژگی برای استفاده تمامی سنین مناسب بوده و به دلیل ارتفاع کم و مناسبی که از سطح زمین دارد؛ امکان بالا رفتن و پایین آمدن از آن برای تمامی افراد و حتی کودکان امکان پذیر شده است. پایه‌ها و فریم محصول شما از جنس آهن گالوانیزه شده می‌باشد که به صورت کاملا ضد آب و ضد زنگ طراحی شده و امکان استفاده از ترامپولین شما را در هر مکانی قابل استفاده کرده‌اند.
  محصولات مشابه ترامپولین کشی بانجی ۱.۲۰ متری (power jumping) با ارتفاع‌ها و ظرفیت‌های مختلف در دسته بندی ترامپولین در وب‌سایت دنیای اینتکس به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل می‌توانید به این دسته بندی مراجعه کرده و از موجودی و قیمت انواع ترامپولین‌ها اطلاع یابید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

ترامپولن فضای باز 14 فوت آیترام

کد کالا : iTS19

با ما تماس بگیرید

ترامپولین فضای باز 10 فوت آیترام

کد کالا : iTS18

با ما تماس بگیرید

ترامپولین فضای باز ۳ متری آیترام

کد کالا : ITS18-1

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 2.5 متری سایه بان دار آیترام

کد کالا : iTS16

با ما تماس بگیرید

ترامپولین حفاظ دار توری 2.5 متری آیترام

کد کالا : iTS17

با ما تماس بگیرید

ترامپولین مهد کودک 2/1 متری آیترام

کد کالا : ITS15

با ما تماس بگیرید

ترامپولین NANJIAN گرد مناسب فضای باز

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

ترامپولین ۱۸۰ سانتی‌متر ۶ فوت آیترام

کد کالا : ITS14

با ما تماس بگیرید

ترامپولین تاشو 1/5 متری آیترام

کد کالا : ITS017

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 2/5 متری مناسب فضای باز آیترام

کد کالا : ITS16

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 1/5 متری فنری با تور محافظ آیترام

کد کالا : ITS12

با ما تماس بگیرید

ترامپولین گرد کشی (کش بانجی) آیترام

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 1/5 متری خانگی آیترام

کد کالا : ITS04

با ما تماس بگیرید

ترامپولین نوجوان 1.40 متری آیترام

کد کالا : iTS015

با ما تماس بگیرید

ترامپولین حفاظ دار طرح پاندا

کد کالا : tr panda

با ما تماس بگیرید

ترامپولین ۱ متری دارای تاییدیه TUV Rheinland

کد کالا : ITS01

با ما تماس بگیرید

ترامپولین فضای باز 4 متری آیترام

کد کالا : iTS016

با ما تماس بگیرید

ترامپولین ورزشکاران ۱.۳۵ متری آیترام

کد کالا : ITS023

با ما تماس بگیرید

مینی ترامپولین ۱ متری آیترام

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 2.5 متری فضای باز آیترام

کد کالا : ITS17

با ما تماس بگیرید

ترامپولین تاشو 1.5 متری آیترام

کد کالا : ITS017

با ما تماس بگیرید