ترامپولین ۱ متری دارای تاییدیه TUV Rheinland

0 از 0 رای

کدکالا:   ITS01

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  ترامپولین ۱ متری دارای تاییدیه TUV Rheinland از سری وسایل تفریحی مفرح و مهیج برای تمامی سنین است که در فضاهای رو باز و رو بسته قابل استفاده می‌باشد. ترامپولین آیترام بهترین وسیله برای انجام حرکات ایروبیک و ژیمناستیک است. افرادی که این ورزش‌ها را به طور حرفه‌ای دنبال می‌کنند یا قصد یادگیری آن را دارند حتما به یک ترامپولین نیاز دارند تا بتوانند در منزل نیز تمرینات خود را انجام دهند. این محصول دارای ظرفیت یک نفره است که برای استفاده چند کودک پیشنهاد نمی‌شود زیرا به دلیل داشتن ابعاد نسبتا کوچک باعث برخورد کودکان به یکدیگر می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که ۱۰ دقیقه پریدن بر روی جامپینگ معادل نیم ساعت پیاده روی است. حال اینکه شما توسط جامپینگ می‌توانید ورزش خود را درون خانه و بدون لباس یا تجهیزات خاصی انجام دهید. ورزش جامپینگ و پریدن‌های مکرر باعث تقویت سیستم عضلانی و اسکلتی شده و با گذشت زمان باعث افزایش قد و بهبود تراکم استخوان‌ها می‌شود.
  کودکان فعالی که در خانه انرژی زیادی دارند و بهانه گیری می‌کنند، حتما به یک وسیله‌ی بازی در خانه نیاز دارند که علاوه بر تخلیه انرژی، به شکوفایی مهارت آن‌ها در زمینه‌های ورزشی مختلف نیز کمک کند. بالا و پایین پریدن تمام عضلات مهم و فعال بدن را درگیر و تحریک می‌کند در نتیجه سرعت گردش خون نیز افزایش می‌یابد. با ادامه این روند در دراز مدت نرخ ضربان قلب افزایش یافته و باعث کاهش چربی سوزی می‌شود. جامپینگ ۱ متری آیترام دارای ۸ پایه ۲۰ سانتی‌متری است که به دلیل این ارتفاع بسیار مناسب از سطح زمین، بالا و پایین رفتن از ترامپولین را برای تمامی سنین و افراد امکان پذیر کرده است. این پایه‌ها توسط پیچ‌هایی به قاب ترامپولین متصل شده و در زیر آن که با زمین اتصال دارد نیز کفشک‌های پلاستیکی تعبیه شده است. وجود این کفشک‌ها باعث شده که ترامپولین جامپینگ شما به طور ثابت بر روی زمین قرار گرفته و در حین پریدن شما سر نخورد. همچنین مانع از ایجاد سر و صدا شده و برای خانه‌های آپارتمانی بهترین گزینه محسوب می‌شود.
  قابل ذکر است که محصول شما فاقد توری محافظ است و برای استفاده کودکان به دقت و تعادل بیشتری نیاز است. کاور این جامپینگ از جنس PVC براق است که یک جلوه‌ی بسیار زیبا به محصول شما بخشیده و همچنین باعث افزایش مقاومت آن و فنر‌ها شده است. کفی ترامپولین توسط ۳۶ عدد فنر دوبل به فریم ترامپولین متصل هستند که این فنرها باعث به وجود آمدن یک سطح با انعطاف بالا برای پرش شما شده است. صفحه جامپینگ ترامپولین ۱ متری آیترام از جنس پلی پرو پیلن است که پارچه‌ای بسیار ضخیم و ضد ضربه است؛ به طوری که می‌تواند فشار و ضربات متعددی را تحمل کرده و دچار سایش هم نمی‌شود. محصول مورد نظر تنها ۸/۵ کیلوگرم وزن دارد. این سبک بودن محصول شما آن را برای مسافرت‌ها و کمپ‌های تفریحی نیز مناسب کرده به طوری که دوستداران مسافرت می‌توانند این جامپینگ را درون یک کیف یا صندوق عقب ماشین گذاشته و آن را با خود به باغ‌ها و پارک‌های تفریحی ببرند و به مسافرت خود هیجان ببخشند.
  ترامپولین‌ها در دنیای امروز نقش پر رنگی در فعالیت‌های تفریحی و ورزشی دارند به طوری که ماهیت اصلی این وسیله‌ پر طرفدار ورزشی است و هدفی جز شادی و هیجان ندارد. این محصول به دلیل قیمت‌ مناسبی که دارد از دیگر انواع وسایل ورزشی و تفریحی فروش بهتری نیز دارد و برای راه‌اندازی نیز به تجهیزات یا وسایل خاصی نیاز ندارد.
  محصولات مشابه ترامپولین ۱ متری دارای تاییدیه TUV Rheinland در پایین صفحه و در قسمت محصولات مشابه به نمایش در آمده‌اند. فعالان در زمینه ورزش‌های گوناگون و طرفداران هیجان و تفریح می‌توانند برای بازدید از دیگر انواع ترامپولین ها با اشکال و ظرفیت‌های مختلف به دسته بندی ترامپولین در سایت مراجعه کنند.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

ترامپولن فضای باز 14 فوت آیترام

کد کالا : iTS19

با ما تماس بگیرید

ترامپولین فضای باز 10 فوت آیترام

کد کالا : iTS18

با ما تماس بگیرید

ترامپولین فضای باز ۳ متری آیترام

کد کالا : ITS18-1

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 2.5 متری سایه بان دار آیترام

کد کالا : iTS16

با ما تماس بگیرید

ترامپولین حفاظ دار توری 2.5 متری آیترام

کد کالا : iTS17

با ما تماس بگیرید

ترامپولین مهد کودک 2/1 متری آیترام

کد کالا : ITS15

با ما تماس بگیرید

ترامپولین NANJIAN گرد مناسب فضای باز

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

ترامپولین ۱۸۰ سانتی‌متر ۶ فوت آیترام

کد کالا : ITS14

با ما تماس بگیرید

ترامپولین تاشو 1/5 متری آیترام

کد کالا : ITS017

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 2/5 متری مناسب فضای باز آیترام

کد کالا : ITS16

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 1/5 متری فنری با تور محافظ آیترام

کد کالا : ITS12

با ما تماس بگیرید

ترامپولین گرد کشی (کش بانجی) آیترام

کد کالا :

با ما تماس بگیرید

ترامپولین 1/5 متری خانگی آیترام

کد کالا : ITS04

با ما تماس بگیرید

ترامپولین نوجوان 1.40 متری آیترام

کد کالا : iTS015

با ما تماس بگیرید

ترامپولین حفاظ دار طرح پاندا

کد کالا : tr panda

با ما تماس بگیرید