تشک بادی داخل ماشین سوزوکی ویتارا

0 از 0 رای

کدکالا:   Air mattress 17

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    تشک بادی داخل ماشین سوزوکی ویتارا از جدیدترین و شیک‌ترین تشک‌های بادی داخل ماشین است که به دلیل وزن کم طرفداران خاص خود را دارد. قسمت پشتی ماشین شما از جمله صندلی‌های آن در کنار تشک بادی داخل ماشین به جایی راحت‌تر و با کیفیت‌تر برای استراحت تبدیل می‌شوند به‌طوری که با قرار گرفتن این تشک بادی بر روی صندلی عقب ماشین، تمام ناهمواری‌های آن پوشش داده شده و جای خواب یا نشستن را بزرگ‌تر و راحت‌تر می‌کند. از مهم‌ترین ویژگی تشک بادی داخل ماشین خاصیت انعطاف‌پذیری آن است به طوری که شما هر چه قدر که دوست داشته باشید می‌توانید بدون اذیت شدن یا احساس درد در نقاط مختلف بدن، بر روی آن دراز کشیده و استراحت کنید. استفاده از تشک بادی این امکان را به شما می‌دهد که در مسافرت‌های خود بتوانید در ماشین استراحت کرده و لذت را تجربه نمایید. برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کاربران، سطح رویی این محصول به صورت مواج زیگزاگی است که باعث افزایش انعطاف آن شده و جریان هوا را در زیر کمر شما عبور می‌دهد.
    محصول مورد نظر به صورت مستطیلی است که تمام فضای عقب ماشین را پوشش داده و در نقطه‌ی تماس قسمتی از این تشک با فضای خالی بین دو صندلی، یک ارتفاع بادی چند سانتی وجود دارد که تمام حفره خالی را پر کرده و سطح خوابیدن شما را پهن‌تر و بزرگ‌تر می‌کند. بسته بندی تشک بادی ماشین سوزوکی بسیار کوچک و کم حجم می‌باشد و شما به هنگام خالی کردن باد آن و جمع‌آوری می‌توانید تشک بادی خود را در هر جایی گذاشته و در این صورت متوجه خواهید شد که کم‌ترین فضا از خانه یا ماشین شما را اشغال می‌کند. تشک بادی داخل ماشین بسیار نرم و طبی بوده که از دو پایه بادی بیضی شکل و مجزا برخوردار است. این پایه‌ها باید بر کف ماشین و قسمت جاپایی قرار گرفته و سپس تشک بادی را بر روی آن قرار دهید تا جای خواب شما به صورت مسطح و صاف در آید. این پایه‌ها اندازه بزرگی دارند و تمام حفره خالی کف ماشین را پر می‌کنند تا فضای خالی وجود نداشته باشد. به همراه محصول شما دو عدد کوسن بادی نرم با رویه‌ی مخملی وجود دارد که برای استفاده به عنوان بالش زیر سر بسیار مناسب است و بستر خواب شما را با تجهیزات کامل می‌کند.
    تشک بادی داخل ماشین سوزوکی ویتارا دارای ابعاد ۱۳۷*۹۰*۴۵ سانتی‌متری است که برای خوابیدن دو بزرگسال یا چند کودک به صورت همزمان مناسب است. به همراه این محصول یک عدد ساک حمل نیز وجود دارد که توسط آن جابه‌جایی تشک بادی به هنگام مسافرت‌ها راحت‌تر می‌شود. جنس محصول مورد نظر از PVC درجه یک و مرغوب است که رویه‌ی آن نیز از جنس مخمل نرم و لطیف است. روکش مخمل محصول شما علاوه بر افزایش ضخامت تشک بادی، تحمل فشار و مقاومت آن را هم افزایش داده است؛ به گونه‌ای که تشک بادی سوزوکی ویتارا می‌تواند تا سقف ۳۰۰ کیلوگرم وزن را با اطمینان کامل تحمل کند. برای راه‌اندازی کالای خود ابتدا باید به دنبال یک پمپ باد مناسب باشید زیرا پمپ باد از ضروری‌ترین وسیله‌ برای راه‌اندازی محصولات بادی می‌باشد. شما می‌توانید تشک بادی داخل ماشین خود را توسط انواع پمپ های باد برقی یا دستی پر از باد کنید به گونه‌ای که باد کردن آن در عرض حداکثر ۲ دقیقه انجام می‌شود. یک عدد برچسب تعمیرات نیز به همراه این محصول وجود دارد که در صورت پنچر شدن یا سوراخ شدن تشک بادی، می‌توانید نقطه آسیب دیده را توسط آن تعمیر کنید. محصولات مشابه تشک بادی داخل ماشین سوزوکی ویتارا با رنگ‌ها و تنوع‌های مختلف در دسته بندی تشک بادی داخل ماشین به نمایش در آمده‌اند. شما می‌توانید برای بازدید از این تنوع‌ها به این دسته بندی در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

تشک بادی داخل ماشین فسفری

کد کالا : YT-2

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین اپتیما

کد کالا : Air mattress 34

با ما تماس بگیرید

تشک بادی برای خودروهای SUV

کد کالا : Hepburn’s B01N8TY77U

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین برزنتی

کد کالا : YT-2

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین بنز اینتکس

کد کالا : 66637 intex

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین اسپورتیج

کد کالا : air mattress 28

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ام وی ام X33

کد کالا : air mattress 10

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین برلیانس

کد کالا : TDM-3121

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تالیسمان

کد کالا : air mattress 27

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تویوتا یاریس

کد کالا : air mattress 26

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سانتافه

کد کالا : TDM-3019

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رنو

کد کالا : TDM-3123

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین دوو

کد کالا : TDM-3120

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین تیبا

کد کالا : TDM-3114

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین جک S5 شاسی

کد کالا : air mattress 23

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رنا

کد کالا : TDM-3112

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین رونیز

کد کالا : air mattress 19

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین زانتیا

کد کالا : TDM-3117

با ما تماس بگیرید

تشک ماشین دنا

کد کالا : TDM-3111

با ما تماس بگیرید

تشک ماشین کراس اوور

کد کالا : Wolf will B011RWMYWQ

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سمند

کد کالا : TDM-3116

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین سورن

کد کالا : air mattress 20

با ما تماس بگیرید

تشک بادی داخل ماشین ساینا

کد کالا : TDM-3113

با ما تماس بگیرید