تشک بادی روی آب ساحل بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   44036 beatway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    تشک بادی روی آب ساحل بست وی از شیک‌ترین وسایل و تجهیزات تفریحات آبی است که امروزه از طرفداران بی شماری برخوردار می‌باشد. همانطور که می‌دانید دراز کشیدن کنار ساحل و گوش دادن به امواج از بهترین حس‌های آرامش بخش است و در عین حال از رایج‌ترین فعالیت‌های تابستانی محسوب می‌شود. با توجه به این ویژگی اگر مجهز به یک تشک بادی روی آب باشید، این لذت و آرامش افزایش یافته و می‌توانید با تعادل بالا روی سطح آب شناور شوید. بدون شک شناور ماندن روی آب و گوش دادن به صدای آب از سری تجربه‌های تکرار نشدنی است که پیشنهاد می‌شود در صورت امکان حتی یک بار آن را امتحان کنید. طرفداران فصل تابستان می‌توانند روی تشک بادی بست وی دراز کشیده و آفتاب بگیرند. محصول مورد نظر دارای طراحی‌های زیبایی بر روی بدنه خود است که در دو رنگ مختلف روانه بازار جهانی می‌شود. این طراحی و رنگ‌بندی زیبا خود امتیازی برای جلب مشتری است به گونه‌ای که کاربر با نگاه اول به آن علاقه‌مند می‌شود.
    تشک بادی روی آب ساحل بست وی دارای ظرفیت یک نفره است که در قسمت فوقانی آن و محل قرار گیری سر شما یک ارتفاع چند سانتی وجود دارد و به عنوان بالش بادی تعبیه شده است. این بالش به طور خودکار و هنگام بادگیری تشک بادی شکل می‌گیرد و از نرمی و راحتی منحصربه‌فردی برخوردار می‌باشد. کمی پایین‌تر از این بالش بادی و در طرفین محصول دو عدد دستگیره سفید پرس شده به بدنه تشک بادی تعبیه شده که به عنوان دستگیره حفظ تعادل کاربرد دارد. هنگامی که روی تشک بادی روی آب یک نفره لم داده‌اید می‌توانید این دستگیره‌ها را به طور محکم گرفته و جای نشستن یا خوابیدن خود را محکم کنید تا تشک بادی شناور لغزشی روی آب نداشته باشد. محصول مورد نظر از دو محفظه باد جداگانه تشکیل شده‌ است که این طراحی حرفه‌ای نقش بسیار مثبتی دارد. به این منظور که اگر هنگام شناور بودن تشک بادی روی آب، قسمتی از بدنه آن سوراخ شود یا آسیب ببیند، تشک بادی روی آب بست وی توسط محفظه باد دیگر که سالم می‌باشد، به طور شناور باقی می‌ماند. کالای شما در صورت بادگیری دارای طول ۱۹۱ و عرض ۸۹ سانتی‌متر است. این ابعاد باعث شده که حتی افراد قد بلند نیز بتوانند بر روی تشک شناور روی آب دراز کشیده و از تفریح خود نهایت لذت را برند.
    تشک بادی روی آب ساحل بست وی دارای جنس فشرده و ضخیم PVC است که سطح رویی آن به صورت مواج می‌باشد. سطح مواج محصول باعث افزایش انعطاف‌پذیری و نرمی آن شده و گودی‌ کمر شما هنگام خوابیدن را پر می‌کند تا از این طریق مانع خستگی کاربران شود. بدنه این تشک مقاومت عالی دارد و می‌تواند وزنی بالغ بر ۹۰ کیلوگرم را با اطمینان بالا تحمل کند. محصول مورد نظر کاملا ضد آب است و هنگام قرار گرفتن در محیط‌های آبی یا استفاده مکرر دچار پوسیدگی و افت کیفیت نمی‌شود. یک برچسب تعمیرات از تجهیزات کالای شما است که به همراه پک آن عرضه می‌شود. در صورت بروز آسیب‌هایی قبیل سوراخ شدن که در نتیجه آن درز خروجی باد به وجود می‌آید شما می‌توانید قسمت آسیب دیده را به سهولت تمام توسط برچسب تعمیرات، تعمیر کنید. راه‌اندازی این محصول نیز بسیار ساده و توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی برندهای مختلف اینتکس و بست وی انجام می‌شود. با قرار دادن نازل پمپ باد درون دریچه باد و سفت کردن آن، تشک بادی روی آب ساحل بست وی در عرض ۳ دقیقه به طور کامل پر از باد می‌شود.
    محصولات مشابه تشک بادی روی آب ساحل بست وی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر تشک های بادی روی آب و اطلاع از موجودی آن می‌توانید به دسته‌بندی شناور بادی روی آب مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

تخته بادی موج سواری بست وی

کد کالا : 42046 bestway

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب طرح نوشیدنی بست وی

کد کالا : bestway 44037

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب شفاف بست وی

کد کالا : bestway 43024

با ما تماس بگیرید

تشک بادی طرح قاچ پیتزای بست وی

کد کالا : bestway 44038

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب با سطح مواج بست وی

کد کالا : bestway 44013

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب بالش دار رنگی بست وی

کد کالا : bestway 43015

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب مات بست وی

کد کالا : 44007 bestway

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب طرح دار مواج بست وی

کد کالا : 44016 bestway

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب پشتی دار بست وی

کد کالا : bestway 43028

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب مواج بست وی

کد کالا : bestway 44020

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب دو نفره لبه در بست وی

کد کالا : 43045 bestway

با ما تماس بگیرید

تشک بادی روی آب یک نفره مدل ۴3040 بست وی

کد کالا : 43040 bestway

با ما تماس بگیرید