جامپینگ بادی طرح رنگین کمان بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   52269 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

     جامپینگ بادی طرح رنگین کمان بست وی از سری جامپینگ های کودک خوشرنگ می‌باشد که به دلیل رنگبندی شاد و متنوع، کودکان زیادی را علاقه‌مند به بازی و جنب و جوش کرده است. این جامپینگ به صورت مربع شکل طراحی شده که یک فضای محدود و بی خطر را برای فعالیت کودک شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید کودکان خود و اسباب بازی‌های آن را درون این جامپینگ گذاشته و فرصت یک بازی بی سر و صدا و با شور و نشاط را برای آن به وجود آورید. جامپینگ بادی کودک بست وی مناسب سنین ۲+ است که دارای ظرفیت وزنی تا ۸۵ کیلوگرم می‌باشد. کودکان شما حتی می‌توانند به صورت دو نفره از این جامپینگ استفاده کرده و بر روی آن بپرند. محصول مورد نظر به دلیل رنگبندی جذابی که دارد در زیباتر کردن اتاق کودک شما بسیار متاثر است؛ پس شما می‌توانید این جامپینگ بادی را هر گوشه‌ای از اتاق کودک خود گذاشته و یک فضای روحیه‌ بخش و دوست داشتنی را برای فعالیت کودکان خود به وجود آورید.
    کودکانی که در طول روز فعالیت و انرژی زیادی دارند حتما به یک وسیله‌ی بازی نیاز دارند که در کنار سالم و بی خطر بودن، انرژی کودک شما را تخلیه کند و در بهبود سلامت جسمانی و روانی به آن‌ها کمک کند. جامپینگ بادی طرح رنگین کمان بست وی بدون شک از با کیفیت‌ترین محصولات تفریحی می‌باشد که شما برای استفاده از آن هیچ محدودیت زمانی یا مکانی ندارید. شما می‌توانید از این محصول در هر فصلی از سال و در هر مکانی که دوست داشتید استفاده کرده و خنده و شادی را در چهره کودک خود تماشا کنید. جامپینگ بادی رنگین کمانی اینتکس برای بازی کودکان شما در فضای باز و طبیعت نیز بهترین گزینه است. شما می‌توانید این محصول را برای هیجان بیشتر در دل طبیعت یا حیاط منزل خود راه‌اندازی کرده و فرصت یک بازی به یاد ماندنی را برای کودکان خوش ذوق خود فراهم کنید. دور تا دور جامپینگ بادی کودک حفاظ‌های بادی وجود دارد که باعث افزایش ایمنی آن شده است. این حفاظ‌های بادی بهترین مانع برای افتادن کودک شما بر روی زمین می‌باشد و تعادل کودک شما را حفظ می‌کند. قابل ذکر است که دیواره‌های محصول شما کاملا شفاف بوده و این امکان را فراهم نموده‌ است تا شما در هر فاصله‌ای از جامپینگ که هستید بر فعالیت کودک خود نظارت داشته باشید.
    جنس جامپینگ بادی کودک طرح رنگین کمان از مواد با کیفیت PVC است که به صورت تمام بهداشتی و استاندارد ساخته شده است. از این رو هیچ آسیبی از لحاظ بهداشتی برای کودک شما به همراه ندارد و کودک شما را از هر گونه حساسیت پوستی ایمن می‌کند. قسمت جامپینگ محصول شما توسط پرس‌های حرارتی و به صورت عمودی بر روی یکدیگر قرار گرفته‌اند و یک سطح بسیار نرم و انعطاف‌پذیر را برای پریدن کودک شما به وجود آورده‌اند. جامپینگ بادی بست وی دارای ابعاد ۱۷۵*۱۷۳*۱۳۷ سانتی‌متری است که به دلیل داشتن این ابعاد و حجم مناسب، با کم‌ترین زحمت پر از باد می‌شود. شما می‌توانید محصول خود را توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی برند بست وی یا اینتکس پر از باد کنید. برای این کار ابتدا باید یک پمپ باد با توان مناسب خریداری کرده به طوری که نازل آن مکمل با دریچه باد جامپینگ باشد. سپس جامپینگ بادی خود را بر روی زمین قرار داده و با قرار دادن نازل پمپ باد درون دریچه باد، آن را در عرض ۴ الی ۵ دقیقه به طور کامل پر از باد کنید. به همراه بسته بندی محصول شما یک عدد برچسب تعمیرات نیز وجود دارد که برای سوراخ شدن‌های جزئی بسیار مناسب بوده و می‌تواند قسمت آسیب دیده را به طور کامل پوشش دهد.
    محصولات مشابه جامپینگ بادی طرح رنگین کمان بست وی با طرح‌ها و رنگ‌های دوست داشتنی در قسمت جامپینگ بادی به نمایش در آمده‌اند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت و خرید جامپینگ بادی خود به این قسمت مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

جامپینگ بادی لوله‌ای کودک بست وی

کد کالا : 52056 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح تور بست وی

کد کالا : best way 52221

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح گهواره بست وی

کد کالا : best way 52122

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ رنگی کودک بست وی

کد کالا : 52182 best way

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس

کد کالا : 48257 intex

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی کودک fisher price بست وی

کد کالا : 93504 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی مدل رینگ بکس اینتکس

کد کالا : intex48250

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی حفاظ دار مربع اینتکس

کد کالا : intex48260

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی بسکتبال دار اینتکس

کد کالا : intex 38265

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی

کد کالا : 48259 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی گرد با ارتفاع ۸۶ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 48264 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه حفاظ دار بست وی

کد کالا : best way 14255

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح میکی ماوس بست وی

کد کالا : best way 91012

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه دیزنی بست وی

کد کالا : best way 91050

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی فانتزی کودک بست وی

کد کالا : best way 52262

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ مربعی کودک بست وی

کد کالا : 52126 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح میکی موس بست وی

کد کالا : 91075 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی Fisher price جدید اینتکس

کد کالا : 93532 intex

با ما تماس بگیرید