جلیقه بادی نجات کودک مدل ۳۲۰۶۹ بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   32069 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    جلیقه بادی نجات کودک مدل ۳۲۰۶۹ بست وی مخصوص شناگران ابتدایی و تازه کار است که می‌تواند در مسیر آموزش شنا کمک زیادی به کودکان داشته باشد. رنگ این محصول برای ایمنی بیشتر زرد براق است که حتی در فاصله‌های دور در آب پیدا می‌باشد. آب بازی و شنا در فصل تابستان برای کودکان از هیجان بالایی برخوردار است که ابتدا باید محیط آبی که قرار است کودک درون آن شنا کند به یک محیط ایمنی‌تر تبدیل شود. کودک شما توسط جلیقه شنا بادی می‌تواند ایمنی خود را به هنگام شنا کردن افزایش داده و همچنین از ترس و نگرانی اولیه‌ی خود بکاهد. محصول مورد نظر برای سنین ۳ تا ۶ سال مناسب است که تنها ۲۰۰ گرم وزن دارد. سبک بودن این جلیقه شنا بادی، استفاده و پوشیدن آن را برای کودکان بسیار راحت کرده به طوری که کودکان با پوشیدن آن اصلا احساس سنگینی نکرده و می‌توانند به وسیله‌ی آن تعادل خود برای انجام حرکات دست و پا را افزایش دهند.
    جلیقه شنا کودک بست وی قابل استفاده در استخرها، ساحل، رودخانه‌ها و ... می‌باشد که می‌تواند لحظات به یاد ماندنی به همراه شور و نشاط را برای آن‌ها به وجود آورد. قابل ذکر است که ظرفیت وزنی این محصول از ۱۸ تا ۳۰ کیلوگرم است و می‌تواند کودک شما را با اطمینان کامل بر روی سطح آب شناور قرار دهد. در قسمت جلویی جلیقه کودک مدل ۳۲۰۶۹ دو عدد سگک قابل تنظیم برای تناسب راحت‌تر تعبیه شده است. شما می‌توانید با توجه به سایز دور کمر کودک خود این سکگ‌ها را تنظیم و سفت کرده تا به طور ثابت بر روی تن کودک شما قرار بگیرد. در ضمن این سگک‌ها هر کدام دارای دو ضامن برای ایمنی بیشتر می‌باشند که برای استفاده کودکان مناسب شده‌اند.
    بدنه محصول شما از سه محفظه باد مجزا تشکیل شده است. هر کدام از این محفظه‌ها ایمنی جلیقه نجات را افزایش داده و به نوعی به شناور ماندن محصول شما بر روی آب کمک می‌کنند. اگر قسمتی از جلیقه بادی کودک در اثر تماس با اشیاء نوک سوزنی دچار سوراخ شدن یا خراش سطحی شود، جلیقه بادی کودک بست وی توسط دیگر محفظه‌ها بر روی آب شناور باقی مانده و مانع از غرق شدن کودک شما می‌شود. همچنین به همراه بسته بندی محصول شما یک عدد برچسب تعمیرات نیز وجود دارد. هنگامی که جلیقه نجات کودک شما دچار آسیب دیدگی شود شما می‌توانید توسط این برچسب، قسمت آسیب دیده را تعمیر کنید. با اتصال برچسب تعمیرات به ناحیه آسیب دیده، آن را به طور کامل پوشش داده و راه خروجی باد را مسدود می‌کند. هنگام اتصال برچسب به بدنه جلیقه بادی اطمینان حاصل کنید که بدنه جلیقه کودک کاملا خشک و تمیز است تا برچسب بتواند به خوبی خود را گرفته و از بدنه جلیقه بادی جدا نشود.
    جلیقه نجات کودک مدل ۳۲۰۶۹ از جنس با کیفیت PVC است. این محصول به دلیل دارا بودن مواد اولیه‌ی بهداشتی و مرغوب، کاملا ضد حساسیت پوستی است و برای تمامی کودکان با هر نوع پوستی قابل استفاده می‌باشد. محصول شما هم در آب‌های سرد و هم آب‌های گرم قابل استفاده است و در مقابل تغییرات جوی مقاومت مناسبی دارد. جلیقه نجات کودک دارای ابعاد ۴۳*۱۰*۳۰ سانتی‌متری می‌باشد که به دلیل کم حجم بودن در زمان نسبتا کوتاهی توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی اینتکس پر از باد می‌شود. برای این کار ابتدا یک پمپ باد خریداری کرده و با اتصال نازل آن به دریچه باد محصول خود، تمام قسمت‌ها و ابعاد آن را به طور استاندارد پر از باد کنید. محصولات مشابه جلیقه بادی نجات کودک مدل ۳۲۰۶۹ بست وی در قسمت پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. شما می‌توانید برای مشاهده دیگر انواع جلیقه های نجات با قیمت‌های مناسب به دسته بندی جلیقه نجات در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

جلیقه نجات زرد رنگ بست وی

کد کالا : best way 32034

با ما تماس بگیرید

جلیقه نجات حرفه ای بزرگسال اینتکس

کد کالا : intex 69681

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا فومی کودک بست وی

کد کالا : 93521 best way

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا زرد رنگ سری b بست وی

کد کالا : 93515 best way

با ما تماس بگیرید

جلیقه نجات طرح مرد عنکبوتی بست وی

کد کالا : best way 98014

با ما تماس بگیرید

جلیقه نجات صورتی میکی ماوس بست وی

کد کالا : best way 91070

با ما تماس بگیرید

جلیقه نجات کودک طرح میکی ماوس بست وی

کد کالا : best way 91030

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا شورتی دخترانه بست وی

کد کالا : 93523 best way

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا آموزشی کودک مدل ۵8660 اینتکس

کد کالا : 58660 intex

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا لوکس کودک اینتکس

کد کالا : 58671 intex

با ما تماس بگیرید

جلیقه نجات کودک بازو بند دار کودک بست وی

کد کالا : best way 93522

با ما تماس بگیرید

جلیقه شنا شورت دار پسرانه بست وی

کد کالا : 93524 best way

با ما تماس بگیرید