حلقه شنا بادی شفاف کودک بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   36025 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    حلقه شنا بادی شفاف کودک بست وی از ساده‌ترین و زیباترین محصولات شرکت بست وی می‌باشد که امروزه شناگران و طرفداران ورزش‌های آبی متوجه اهمیت آن می‌باشد. این محصول در سه رنگ شفاف آبی، سبز و صورتی طراحی شده زیرا رنگ مورد علاقه هر کودک متفاوت است و از این رو کودک می‌تواند با توجه به سلیقه خود یک رنگ آن را انتخاب و خریداری کند. هر سه رنگ محصول شما برای کودکان جذابیتی خاصی دارد و به دلیل شفافیت و روشن بودن، بر روی سطح آب انعکاس بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد. کودکانی که قصد یادگیری ورزش شنا در سنین کودکی را دارند حتما نیازمند به یک وسیله کمک آموزشی می‌باشد تا بتوانند این دوره را با سرعت و راحتی بیشتر پشت سر گذراند و در زمان کوتاهی به نتیجه باور نکردنی برسند. کودک به هنگام استفاده از حلقه شنا بادی روی آب شناور شده و با حرکت پاهای خود می‌تواند با راحتی هر چه بیشتر و بدون کمک گرفتن از کسی درون آب و به طرفین حرکت کند. با انجام این حرکات و با کمک حلقه شنا بادی، با گذشت زمان کوتاهی کودک به مرحله‌ای می‌رسد که می‌تواند بدون استفاده از حلقه و تنها با مهارت خود درون آب شنا کند.
    کودک به وسیله‌ی حلقه شناور روی آب می‌تواند ترس و اضطراب خود و والدین را قبل از قرار گرفتن در محیط آبی کاهش داده و با تعادل و امنیت کامل یک تفریح تابستانی و لذت بخش را انجام دهد. حلقه شنا بادی شفاف کودک بست وی مناسب سنین ۳ تا ۶ سال است که به خوبی پاسخگوی نیاز این رده سنی می‌باشد. وزن هر کدام از این تیوپ‌ها تنها ۲۶۹ گرم است. این وزن کم هم به شناور شدن راحت‌تر حلقه بادی بر روی آب کمک می‌کند و هم استفاده را برای کودکان راحت‌تر کرده است به طوری که کودک هنگام استفاده از آن هیچگونه سنگینی را احساس نکرده و دچار خستگی نمی‌شود. حلقه شناور روی آب به هنگام راه‌اندازی و پر از باد شدن دارای قطر ۹۱ سانتی‌متری است که همین ابعاد مناسب نیز یکی از دیگر دلایل افزایش تعادل شما بر روی آب می‌باشد.
    کالای شما دارای جنس PVC شفاف می‌باشد. این تیوپ بادی ضخامت عالی دارد و از جدیدترین و به روزترین فناوری‌های روز جهان ساخته شده است. مواد اولیه آن کاملا بهداشتی و دوستدار محیط زیست می‌باشند که همین ویژگی محصول شما را عاری از هر گونه حساسیت یا عارضه پوستی کرده است. حلقه شنا کودک بست وی به دلیل داشتن سطحی صاف و صیقلی پس از خارج شدن از آب در عرض چند دقیقه خشک شده و پس از خشک شدن نیز می‌توانید باد آن را خالی و جمع‌آوری کنید. محصولات بادی ممکن است در اثر تماس با وسایلی مانند قیچی یا چاقو دچار سوراخ شدن شوند به همین دلیل بایستی توجه داشته باشید که بدنه آن با هیچ گونه از این وسایل آسیب رسان و برنده تماس نداشته باشد. در صورت آسیب دیدگی نیز جای نگرانی وجود ندارد زیرا فرصت استفاده دوباره محصول شما توسط برچسب تعمیرات وجود دارد. این برچسب بسیار محکم و مقاوم بوده و می‌تواند به عنوان یک سد محکم در برابر خروج باد از محفظه باد محصول جلوگیری کند.
    شما می‌توانید حلقه شنا بادی شفاف کودک را توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی اینتکس یا بست وی پر از باد کنید. محصول شما به دلیل داشتن حجم و ابعاد کوچک در زمان کوتاهی و با صرف انرژی کمی پر از باد می‌شود تا در تفریحات و آب بازی کودکان مورد استفاده قرار بگیرد. محصولات مشابه حلقه شنا بادی شفاف کودک بست وی با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع در پایین صفحه ذیل به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر حلقه های شنا بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته حلقه بادی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

حلقه شنای ساده بست وی

کد کالا : bestway 36120

با ما تماس بگیرید

حلقه شنای رنگارنگ بست وی

کد کالا : bestway 36010

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی طرح ماهی بست وی

کد کالا : 36111 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی طرح چشم بست وی

کد کالا : 36114 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا طرح دار کودک بست وی

کد کالا : 36013 bestway

با ما تماس بگیرید