حلقه شنا بادی کودک گل دار بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   36057 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    حلقه شنا بادی کودک گل دار بست وی محصولی دوست داشتنی و جذاب برای کودکان ۳ تا ۶ سال است که کاملا طبق سلیقه آن‌ها بوده و در ثبت خاطرات قشنگ نقش موثری دارد. این محصول به صورت گرد و دارای نقش گل‌های رنگارنگ روی بدنه خود است که در دو رنگ و طراحی متفاوت به فروش می‌رسد. حلقه بادی شناور طرح گل، بیشتر قابل توجه دختر بچه‌ها می‌باشد و به دلیل رنگ‌بندی و طراحی فوق‌العاده زیبا و کودکانه به فروش بالایی رسیده است. محصولات بادی به ویژه حلقه‌های شناور جزء پرطرفدارترین محصولات تفریحی تابستانی می‌باشند که در افزایش مهارت کودکان تاثیر فراوانی دارند. به این منظور که حلقه بادی یک وسیله کمک آموزشی برای ورزش شنا می‌باشد و به دلیل داشتن قیمت ارزان و مناسب، خرید آن برای تمامی افراد مقدور است. کودکان خردسال به دلیل برخوردار نبودن از قد مناسب، امکان شنا در استخرهای عمق‌دار و یا دریاها را ندارند به همین دلیل استفاده از حلقه شنا بادی بست وی برای آن‌ها راهکار مناسبی محسوب می‌شود. اگر شما هم جزء والدینی می‌باشید که دوست دارید فرزند خود را در سنین کودکی با ورزش شنا و مهارت‌های آن آشنا کنید، پیشنهاد ما برای کمک شما در این مسیر، استفاده از حلقه شناور بادی کودک می‌باشد.
    کودک هنگام استفاده از حلقه بادی و شناور شدن روی آب، دیگر ترسی از محیط‌های آبی و ‌عمق حاصل از آن ندارد و می‌تواند بدون کمک گرفتن از کسی روی آب شناور شده و با تکان دادن پاهای خود به طرفین حرکت کند. افرادی که مجهز به استخرهای آب تفریحی می‌باشند با خرید یک حلقه بادی شناور می‌توانند لحظات بسیار شادتری را با کودک خود تجربه کرده و روزها و لحظات به یاد ماندنی را با یکدیگر سپری کنند. والدینی که به فکر خرید یک هدیه یا جایزه برای کودکان خود هستند، حلقه شنا بادی گل دار بست وی بهترین گزینه محسوب می‌شود زیرا هم در افزایش خلاقیت و مهارت کودکان نقش دارد و هم عاری از هرگونه آثار مخرب یا تاثیر بدی بر روی کودکان می‌باشد. قطر این محصول ۷۶ سانتی‌متر می‌باشد که به دلیل همین قطر و ابعاد مناسب با راحتی و تعادل بیشتری روی سطح آب شناور می‌شود. وزن حلقه بادی کودک گل دار تنها ۲۰۰ گرم می‌باشد. همین وزن بسیار کم و پر تابل، استفاده محصول را برای کودکان کاملا آسان نموده و کودک تا هر زمان که دوست داشته باشد بدون احساس سنگینی می‌تواند از آن استفاده کند.
    جنس محصول شما از PVC با لایه‌های محکم و فشرده است که کیفیت بالایی دارد و طول عمر آن نیز به سال‌ها می‌رسد. حلقه شناور بست وی به دلیل داشتن بدنه‌ای ضد آب در اثر تماس با آب‌های مختلف، ویژگی خود را به خوبی حفظ کرده و دچار تغییر رنگ نمی‌شود. شما می‌توانید از کالای خود در فضاهای رو باز و دماهای گوناگون استفاده کنید و نگرانی بابت افزایش دما یا تابش مستقیم نور خورشید نداشته باشید. به همراه پک محصول یک برچسب تعمیرات نیز وجود دارد که برای محصولات بادی ضروری و مفید می‌باشد. در صورت بروز آسیب‌های سطحی در بدنه حلقه بادی کودک می‌توانید قسمت مورد نظر را در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن توسط برچسب تعمیرات، تعمیر کنید. برای بادگیری حلقه شناور روی آب نیز تنها به یک پمپ باد از نوع برقی یا دستی نیاز دارید. با قرار گرفتن نازل پمپ باد درون دریچه باد و انجام عمل پمپ زدن، به دلیل حجم کوچکی که حلقه بادی دارد در عرض حداکثر ۳ دقیقه پر از باد می‌شود.
    محصولات مشابه حلقه شنا بادی کودک گل دار بست وی با دیگر طرح‌ها و رنگ‌ها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر حلقه‌ های شنا بادی کودک و بزرگسال می‌توانید به دسته بندی حلقه شنا بادی مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

حلقه شنای بادی طرح حیوانات دریایی بست‌ وی

کد کالا : bestway 36059

با ما تماس بگیرید

حلقه شنای بادی عروسکی بست وی

کد کالا : bestway 36112

با ما تماس بگیرید

حلقه شنای ساده بست وی

کد کالا : bestway 36120

با ما تماس بگیرید

حلقه شنای رنگارنگ بست وی

کد کالا : bestway 36010

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی طرح ماهی بست وی

کد کالا : 36111 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی طرح چشم بست وی

کد کالا : 36114 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا طرح دار کودک بست وی

کد کالا : 36013 bestway

با ما تماس بگیرید

حلقه شنا بادی شفاف کودک بست وی

کد کالا : 36025 bestway

با ما تماس بگیرید