شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   41098 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی محصولی جدید با طراحی و رنگ‌بندی بسیار زیبا و مورد سلیقه پسر بچه‌ها و دختر بچه‌ها می‌باشد که در سال‌های اخیر فروش فوق‌العاده‌ای را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. این شناور به رنگ زرد و به شکل زیر دریایی می‌باشد که با طراحی‌های ماهرانه نقش فراوانی در جلب توجه و علاقه کودکان دارد. شناور بادی طرح زیر دریایی مناسب سنین ۳+ سال است که می‌تواند لحظاتی شاد و مهیج را برای آن‌ها به ارمغان آورد. کودکانی که به بازی و سرگرمی‌های آبی و دریایی علاقه زیادی نشان می‌دهند، وجود یک شناور بادی می‌تواند سرگرمی‌های آن‌ها درون آب را افزایش داده و امنیت کامل را برای سنین کودک بر قرار کند. این محصول به دلیل حجم و ابعاد مناسبی که دارد، بدون لغزش یا سر خوردن بر روی سطح آب شناور شده و همچنین کودک شما با تمام وزن خود را هم بر روی آب شناور قرار می‌دهد. بدون شک نشستن بر روی یک شناور و آب بازی در فصل تابستان برای کودکان، پر از لذت و شادی است به طوری که از آن خسته نشده و هر روز تمایل به بازی کردن و استفاده از آن دارند.
    محصول مورد نظر دارای ظرفیت یک نفره است که کودکان با وزن حداکثر ۸۰ کیلوگرم می‌توانند بر روی آن بنشینند. با توجه به این ویژگی علاوه بر کودکان، نوجوانان نیز می‌توانند لحظات فراموش نشدنی را با آن تجربه کنند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این شناور وزن سبک و پرتابل بودن آن است. بنابراین کاربران به هنگام مسافرت‌ها می‌توانند شناور بادی زیر دریایی را به شکل یک بسته بندی کوچک در آورده و با خود به مسافرت‌های دور و دراز ببرند. محصول شما از ۳ محفظه باد مجزا تشکیل شده است. این ۳ محفظه امنیت محصول را افزایش داده است؛ به این منظور که اگر قسمتی از شناور آسیب دیده یا سوراخ شود، محصول شما توسط دیگر محفظه‌ها بر روی آب شناور باقی می‌ماند و شکل ظاهری خود را توسط محفظه‌های باد دیگر حفظ می‌کند.
    شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی پس از بادگیری دارای طول ۱۶۵ سانتی‌متر، عرض ۸۶ سانتی‌متر و ارتفاع ۵۰ سانتی‌متری می‌باشد. این حجم و ابعاد برای نشستن کودکان و حفظ تعادل آن‌ها بسیار مفید بوده و از سطح آب نیز فاصله مناسبی دارند. دو عدد دستگیره محکم پلاستیکی در جلوی شناور بادی روی آب تعبیه شده که به بدنه آن پرس شده است. کودک هنگام نشستن بر روی شناور بایستی این دستگیره‌ها را گرفته تا لغزش یا تحرکی نداشته باشد و از این طریق ایمنی کامل را برقرار کند. جنس شناور بادی کودک بست وی از PVC مرغوب و با کیفیت است. طول عمر این محصول به سال‌های طولانی می‌رسد و در طول دوره استفاده نیز عاری از هر گونه حساسیت پوستی برای پوست‌های حساس کودکان می‌باشد. در پایان استفاده و هنگام جمع‌آوری محصول توصیه می‌شود که آن را با آب تمیز و شیرین بشویید تا با گذشت زمان دچار افت کیفیت نشود.
    یک برچسب تعمیرات از تجهیزات بسیار مفید و ضروری این محصول است که به همراه بسته‌بندی آن به صورت رایگان عرضه می‌شود. در صورت بروز صدمات سطحی مانند سوراخ شدن امکان استفاده دوباره از محصول توسط این برچسب وجود دارد. شما می‌توانید محصولات بادی خود را به وسیله‌ی انواع پمپ های باد برقی و دستی برند اینتکس یا بست وی راه‌اندازی کرده و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل سپری کنید. در صورت تهیه یک پمپ باد با توان مناسب، بادگیری محصول شما در عرض حداکثر ۲ دقیقه انجام می‌شود. محصولات مشابه شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی با طرح‌ها و ابعاد مختلف در پایین صفحه ذیل به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید از دیگر شناور های بادی کودک یا بزرگسال می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

شناور بادی طرح خرچنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57528 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح هواپیمای ملخ دار اینتکس

کد کالا : intex 57520

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح هواپیما اینتکس

کد کالا : 57537 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت اسکی کودک اینتکس

کد کالا : 57520 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح آفتاب پرست اینتکس

کد کالا : intex 56569

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین اینتکس

کد کالا : intex 58523

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 58151

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت اینتکس

کد کالا : intex 56524

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین مشکی اینتکس

کد کالا : intex 58561

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح سفره ماهی اینتکس

کد کالا : 56589 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح موتور اینتکس

کد کالا : intex 57534

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح کالسکه اینتکس

کد کالا : intex 56514

با ما تماس بگیرید

شناور بادی استخر کودک بست وی

کد کالا : 34085 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت بست وی

کد کالا : bestway 41094

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح سفینه فضایی بست وی

کد کالا : bestway 41100

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت بست وی

کد کالا : bestway 41041

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : bestway 41037

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح فلامینگو کودک بست وی

کد کالا : bestway 41103

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : 41036 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح اژدها بست وی

کد کالا : 41105 bestway

با ما تماس بگیرید