شناور بادی کودک طرح نهنگ سیاه بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   41009 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    شناور بادی کودک طرح نهنگ سیاه بست وی، محصولی با ظرافت بالا و ظاهری بسیار زیبا برای کودکان رده سنی ۳+ سال است که به دلیل این طراحی شکیل و حرفه‌ای مورد استقبال کودکان زیادی قرار گرفته است. محصول شما با طرح یک نهنگ بادی می‌باشد که به دلیل ساخت و طراحی دقیق، مثل یک عروسک بادی به نظر می‌رسد. شناور بادی طرح نهنگ مناسب برای دختر بچه‌ها و پسر بچه‌ها بوده و می‌تواند لحظات شیرین و به یاد ماندنی را در سنین کودکی برای آن‌ها ارمغان آورد. خانواده‌هایی که در منزل یا ویلاهای تفریحی خود مجهز به استخرهای بزرگ می‌باشند، وجود یک شناور بادی روی آب در دورهمی‌های آن‌ها نقش زیادی دارد و می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در روحیه کودکان به جا گذارد. اگر شما از جمله والدینی می‌باشید که برای آشنایی کودکان خود با محیط‌های آبی تلاش می‌کنید و می‌خواهید ترس و اضطراب اولیه‌ کودکان در این مسیر را کاهش دهید، پیشنهاد ما به شما شناور بادی نهنگ بست وی می‌باشد. کودک با نشستن روی این شناور، با تعادل کامل روی سطح آب شناور شده و از این طریق می‌تواند لحظاتی سرشار از شور و هیجان را تجربه کند.
    کالای شما علاوه بر کاربرد درون استخرها، در دریاها و دریاچه‌ها نیز گزینه مناسبی می‌باشد. وزن شناور بادی کودک بست وی تنها ۱.۲۶ کیلوگرم است که برای استفاده کودکان کاملا مناسب می‌باشد. کودک می‌تواند وسیله تفریحی خود را بغل کرده و به سهولت تمام با خود جابه‌جا کند. همچنین به هنگام گشت و گذارهای دریایی می‌توانید شناور بادی روی آب کودک را به شکل یک بسته بندی کوچک در آورده و به مقصد تفریحی مورد نظر ببرید تا لحظات خوشی را ثبت کنید. در قسمت فوقانی دلفین بادی و در طرفین بدنه آن دو عدد دستگیره سفید برای حفظ تعادل بیشتر تعبیه شده‌اند. کودک با نشستن روی شناور و زمانی که روی سطح آب قرار دارد بایستی این دستگیره‌ها را گرفته و مانع از تکان خوردن یا لغزش خود شود. این دستگیره‌ها در افزایش تمرکز کودکان نقش موثری دارند و کاربر به وسیله آن دیگر ترسی برای شناور ماندن روی آب ندارد. محصول شما هنگامی که پر از باد می‌شود دارای طول ۲۰۳ سانتی‌متری و عرض ۱۰۲ سانتی است که حداکثر یک کودک می‌تواند بر روی آن بنشیند.
    بدنه شناور بادی کودک طرح نهنگ بست وی دارای ضخامت ۰.۲۷ میلی‌متری و از جنس PVC است که به دلیل این ضخامت و کیفیت عالی، طول عمر آن به سال‌ها می‌رسد. شما برای استفاده از این محصول محدودیتی ندارید و در تمامی انواع آب‌ها و در دماهای گوناگون قابل استفاده بوده و حتی بهترین کارایی را دارد. افزایش دما و تابش نور خورشید اثری روی کیفیت و ظاهر شناور بادی بست وی نداشته و ویژگی‌های خود را تا سال‌های متوالی به خوبی حفظ می‌کند. همانطور که می‌دانید محصول شما به دلیل محتوای بادی که دارد ممکن است در اثر تماس با اشیاء نوک تیز دچار سوراخ شدن شود. در صورت مشاهده این آسیب‌ها جای نگرانی وجود ندارد زیرا امکان استفاده دوباره از محصول وجود دارد. به همین منظور به همراه بسته‌بندی شناور بادی کودک یک عدد برچسب تعمیرات رایگان عرضه می‌شود که در صورت نیاز می‌تواند قسمت آسیب دیده را به طور کامل تعمیر کند.
    برای بادگیری و راه‌اندازی محصول خود ابتدا به یک پمپ باد نیاز دارید. کالای شما توسط تمامی پمپ های باد برقی و دستی اینتکس یا بست وی قابل راه‌اندازی می‌باشد. تنها مسئله حائز اهمیت اندازه نازل و توان پمپ باد می‌باشد که باید متناسب با شناور بادی نهنگ بست وی باشد. محصولات مشابه شناور بادی کودک طرح نهنگ بست وی با دیگر طرح‌ها و رنگ‌های دوست داشتنی در پایین صفحه نمایش داده شده‌اند. برای اطلاع از موجودی این محصولات و بازدید از دیگر انواع آن می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

شناور بادی طرح هواپیمای ملخ دار اینتکس

کد کالا : intex 57520

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح هواپیما اینتکس

کد کالا : 57537 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت اسکی کودک اینتکس

کد کالا : 57520 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح آفتاب پرست اینتکس

کد کالا : intex 56569

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین اینتکس

کد کالا : intex 58523

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح موتور اینتکس

کد کالا : intex 57534

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : bestway 34108

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت بست وی

کد کالا : bestway 41094

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح سفینه فضایی بست وی

کد کالا : bestway 41100

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت بست وی

کد کالا : bestway 41041

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : bestway 41037

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح فلامینگو کودک بست وی

کد کالا : bestway 41103

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی

کد کالا : 41098 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : 41036 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی روی آب طرح ماهی بست وی

کد کالا : 41088 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح اژدها بست وی

کد کالا : 41105 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح طاووس بست وی

کد کالا : bestway 41101

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح اردک بست وی

کد کالا : bestway 41102

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح کوسه بست وی

کد کالا : bestway 41032

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح تمساح بست وی

کد کالا : bestway 41011

با ما تماس بگیرید

شناور بادی یک نفره طرح تمساح بست وی

کد کالا : 41010 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی یک نفره طرح تمساح بست وی

کد کالا : 41010 bestway

با ما تماس بگیرید