شناور بادی یک نفره طرح تمساح بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   41010 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    شناور بادی یک نفره طرح تمساح بست وی یک محصول با طراحی فوق‌العاده زیبا و دوست داشتنی است به گونه‌ای که دقیقا به شکل یک تمساح بادی ساخته شده است. این شناور به رنگ سبز بوده که سر و پاهای آن علاوه بر افزایش زیبایی، در حفظ تعادل آن روی سطح آب موثر می‌باشد. کودکان علاقه‌مند به تفریحات آبی و شنا درون استخرها با خرید شناور بادی روی آب، می‌توانند به تفریح خود هیجان زیادی داده و لحظات مفرحی را روی سطح آب تجربه کنند. کودکانی که قبل از قرار گرفتن در محیط آبی مثل استخرها، ترس و اضطراب دارند، با نشستن روی شناور بادی بست وی می‌توانند بر ترس خود غلبه کرده و یک تفریح لذت بخش را تجربه کنند. قسمت فوقانی شناور بادی طرح تمساح دارای موج‌های طولی است که نشیمنگاه کودک را بسیار نرم و انعطاف‌پذیر کرده و مانع از خستگی آن‌ها هنگام نشستن‌های طولانی می‌شود. روی بدنه شناور بادی یک نفره طرح تمساح و در قسمت فوقانی آن یک دستگیره سیاه محکم به بدنه تمساح بادی پرس شده که نقش بسیاری دارد. کودک با نشستن روی شناور بادی یک نفره بست وی و با گرفتن این دستگیره می‌تواند جای نشستن خود را محکم کرده و بدون لغزش یا تحرک به مدت طولانی به تفریح خود ادامه دهد. محصول مورد نظر مناسب سنین ۱ تا ۳ سال است و حداکثر یک کودک می‌تواند روی آن بنشیند.
    شناور بادی کودک بست وی برای ریلکس کردن روی آب بسیار باحال و جذاب می‌باشد و به دلیل وزن سبکی که دارد با تعادل بالا روی سطح آب شناور می‌شود. وزن شناور روی آب تمساح تنها ۷۸۳ گرم است که به دلیل پر تابل بودن برای مسافرت‌ها و تفریحات نیز گزینه مناسبی می‌باشد. به همین خاطر اگر قصد مسافرت به دریاها یا رفتن به رودخانه را دارید، می‌توانید آن را به شکل یک بسته بندی کم وزن و بسیار کم حجم در آورده و با خود به مسافرت‌ها ببرید. شناور بادی رو آب تمساح پس از بادگیری دارای طول ۱۶۸ سانتی و عرض ۸۹ سانتی‌متری است که به دلیل همین ابعاد و حجم استاندارد با تعادل بالایی کودک و تمام وزنش را روی آب شناور قرار می‌دهد.
    جنس شناور بادی از PVC با کیفیت و دام پذیری بالا است که در تمام انواع آب‌ها قابل استفاده می‌باشد. بدنه این شناور به دلیل مقاومت بالا، قابلیت تحمل وزن بالایی دارد و ضخامت آن نیز ۲۴ میلی‌متر می‌باشد. شناور روی آب کودک از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا ساخته شده که کاملا ضد حساسیت بوده و متناسب با پوست‌های حساس کودکان می‌باشد. محصولات بادی به دلیل داشتن بدنه‌ای حساس در برابر تماس با اشیاء نوک سوزنی به مراقبت‌های ویژه‌ای نیاز دارند و بایستی همواره از این مواد به دور باشند. به همین دلیل به همراه پک محصول یک عدد برچسب تعمیرات وجود دارد که از جنس بدنه خود شناور بوده و در صورت مشاهده صدمات جزئی روی بدنه شناور بادی تمساح، امکان تعمیر بی عیب و نقص آن وجود دارد. برچسب تعمیرات به طور کامل قسمت آسیب دیده را پوشش داده و مانع از نشت باد آن می‌شد. کالای مورد نظر توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی برند اینتکس یا بست وی قابل راه‌اندازی می‌باشد. با قرار دادن نازل پمپ باد درون دریچه باد شناور بادی طرح تمساح بست وی و پمپ زدن، می‌توانید تمام ابعاد شناور روی آب را در عرض حداکثر ۳ دقیقه پر از باد کنید.
    محصولات مشابه شناور بادی یک نفره طرح تمساح بست وی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در پایین صفحه مورد نظر به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید از دیگر انواع شناور های بادی کودک یا بزرگسال می‌توانید به دسته بندی شناور بادی روی آب در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

شناور بادی طرح خرچنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57528 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح هواپیمای ملخ دار اینتکس

کد کالا : intex 57520

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح هواپیما اینتکس

کد کالا : 57537 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت اسکی کودک اینتکس

کد کالا : 57520 intex

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح آفتاب پرست اینتکس

کد کالا : intex 56569

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین اینتکس

کد کالا : intex 58523

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت اینتکس

کد کالا : intex 56524

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین مشکی اینتکس

کد کالا : intex 58561

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح موتور اینتکس

کد کالا : intex 57534

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : bestway 34108

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح جت بست وی

کد کالا : bestway 41094

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح سفینه فضایی بست وی

کد کالا : bestway 41100

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح لاک پشت بست وی

کد کالا : bestway 41041

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : bestway 41037

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح فلامینگو کودک بست وی

کد کالا : bestway 41103

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح زیر دریایی بست وی

کد کالا : 41098 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی روی آب طرح ماهی بست وی

کد کالا : 41088 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح اژدها بست وی

کد کالا : 41105 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح طاووس بست وی

کد کالا : bestway 41101

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح فلامینگو بزرگ بست وی

کد کالا : 41108 bestway

با ما تماس بگیرید

شناور بادی طرح کوسه بست وی

کد کالا : bestway 41032

با ما تماس بگیرید

شناور بادی کودک طرح تمساح بست وی

کد کالا : bestway 41011

با ما تماس بگیرید