قلعه بادی جامپینگ مربعی کودک بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   52126 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  قلعه بادی جامپینگ مربعی کودک بست وی بهترین محصول برای سرگرمی و بازی کودکان در طول روز است که می‌تواند لحظات شاد و مفرحی را برای آن‌ها به وجود آورد. خانواده‌هایی که در خانه‌های آپارتمانی با فضای کم زندگی می‌کنند، برای اوقات فراغت کودک خود حتما به یک وسیله‌ی بازی بدون سر و صدا نیاز دارند تا به وسیله‌ی آن کودکان خود را سرگرم بازی و فعالیت کنند. این محصول با ارگونومی ساخت مربعی شکل است که از بدنه رنگ رنگی و بسیار جذاب ساخته شده است. وجود این رنگ‌های زیبا و روحیه بخش در رنگ آمیزی محصول شما باعث زنده کردن حس شور و نشاط و روحیه بخشی به کودک شما شده و آن‌ها را از بی تحرکی و گوشه گیری بیرون می‌آورد. قلعه بادی جامپینگ بهترین وسیله بازی برای پرش و بالا پایین پریدن کودک شما است که در تخلیه انرژی روزانه کودک شما بسیار تاثیر گذار است.
  محصول شما به دلیل وزن بسیار کمی که دارد به راحتی توسط شما امکان جابه‌جایی را دارد. از این رو شما می‌توانید آن را در هر گوشه‌ای از اتاق که دوست داشتید گذاشته و هنگام نیاز آن را تغییر مکان دهید. قلعه بادی جامپینگ قابل استفاده در منازل، شهر بازی‌ها، مهدکودک و ... است و حتی می‌توان از آن در فضاهای باز نیز استفاده کنید. در روزهایی که کودکان شما دوست دارند در فضای باز فعالیت داشته باشند، می‌توانید این قلعه جامپینگ را در حیاط منزل راه‌اندازی کرده و اجازه دهید در هوای آزاد با یکدیگر بازی کنند. قله بادی جامپینگ بست وی می‌تواند وزنی بالغ بر ۱۱۰ کیلوگرم را تحمل کند پس کودکان شما می‌توانند به صورت هم زمان و چند نفری نیز از این جامپینگ استفاده کرده و بر روی آن تمرین پرش کنند.
  قابل ذکر است که دور تا دور این جامپینگ بادی مربعی کودک، حفاظ‌های بادی وجود دارند که این وسیله‌ی بازی را با امنیت کرده‌اند. در واقع این حفاظ‌های بادی بهترین مانع برای پرت شدن ناگهانی و افتادن کودکان شما بر روی زمین است. در جلوی جامپینگ بادی کودک بست وی یک در ورودی نیز تعبیه شده که عبور و خروج کودک شما به درون جامپینگ را راحت‌تر کرده است. محصول شما دارای ابعاد ۱۸۳۱۸۳۱۶۷ سانتی‌متری است که به دلیل داشتن این ابعاد برای پریدن کودک شما بسیار جادار و بزرگ است.
  جامپینگ کودک بست وی دارای بدنه‌ای از جنس PVC با روکش تمام چرم است که از استقامت منحصر به فردی برخوردار است. محصول شما در برابر شرایط جوی گوناگون سازگاری عالی دارد که به همین دلیل در تمامی مکان‌ها قابل استفاده است. کودکان به دلیل بازی گوشی ممکن است قلعه بادی خود را زود به زود کثیف کرده که در این صورت اصلا جای نگرانی نیست. اگر محصول شما به هر دلیلی کثیف شود شما می‌توانید به راحتی آن را توسط یک دستمال تمیز کنید یا حتی آن را با آب بشویید.
  راه‌اندازی محصول شما بسیار پر سرعت بوده و در کوتاه‌ترین زمان توسط انواع پمپ های باد برقی و دستی اینتکس پر از باد می‌شود. از مهم‌ترین تجهیزاتی که این قلعه بادی جامپینگ به همراه دارد؛ یک پمپ باد دستی است که کار راه‌اندازی محصول شما را تا مرحله زیادی راحت کرده است. برای باد کردن قلعه جامپینگ بادی ابتدا نازل مکمل پمپ باد را درون دریچه باد محصول خود قرار داده و کمی فشار به آن وارد کنید تا به طور محکم درون دریچه باد نشسته و خروجی باد وجود نداشته باشد.
  محصول شما از یک برچسب تعمیرات نیز برخوردار است که در مواقع ضروری کاربرد مفیدی دارد. اگر جامپینگ بادی کودک بست وی دچار آسیب دیدگی سطحی شود شما می‌توانید قسمت آسیب دیده را به راحتی توسط برچسب تعمیرات پوشش داده و آن را ترمیم کنید.
  محصولات مشابه قلعه بادی جامپینگ مربعی کودک بست وی با رنگ‌ها و تنوع‌های دوست داشتنی در قسمت جامپینگ بادی به نمایش در آمده‌اند. شما می‌توانید برای خرید این محصول از وب‌سایت دنیای اینتکس اقدام نمایید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

جامپینگ بادی لوله‌ای کودک بست وی

کد کالا : 52056 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح تور بست وی

کد کالا : best way 52221

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح گهواره بست وی

کد کالا : best way 52122

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ رنگی کودک بست وی

کد کالا : 52182 best way

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس

کد کالا : 48257 intex

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی کودک fisher price بست وی

کد کالا : 93504 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی مدل رینگ بکس اینتکس

کد کالا : intex48250

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی حفاظ دار مربع اینتکس

کد کالا : intex48260

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی بسکتبال دار اینتکس

کد کالا : intex 38265

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی

کد کالا : 48259 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی گرد با ارتفاع ۸۶ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 48264 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه حفاظ دار بست وی

کد کالا : best way 14255

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح میکی ماوس بست وی

کد کالا : best way 91012

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح قلعه دیزنی بست وی

کد کالا : best way 91050

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی فانتزی کودک بست وی

کد کالا : best way 52262

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح میکی موس بست وی

کد کالا : 91075 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی Fisher price جدید اینتکس

کد کالا : 93532 intex

با ما تماس بگیرید