وان بادی طرح دلفین بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51012 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  وان بادی طرح دلفین بست وی محصولی بسیار هیجان انگیز برای کودکان بالای ۲ سال می‌باشد که می‌تواند لحظات به یاد ماندنی را برای کودکان شما به وجود آورد. وان بادی بست وی برای کودکان بازی گوش و فعال گزینه بسیار مناسبی بوده زیرا توسط آن می‌توانند انرژی روزانه خود را تخلیه کرده و یک سرگرمی بی خطر را در طول روز داشته باشند. محصول مورد نظر دارای دو رینگ بادی می‌باشد که ظرفیت آب تا ۷۴ لیتر را دارد. شما می‌توانید با سرعت مناسب، وان بادی خود را توسط یک شلنگ پر از آب کنید و یک بستر آب بازی نشاط انگیز را برای کودکان خوش ذوق خود به وجود آورید.
  در روزهای گرم تابستان که سرگرمی و بازی کودکان شما در بیرون از منزل عملا کم‌تر می‌شود، شما می‌توانید با خرید یک وان بادی، کودکان خود را مشغول آب بازی درون وان کنید. شما قادر هستید محصول بادی خود را در حیاط منزل، باغ‌ها، پشت بام و ... آبگیری کرده و تابستان کودکان خود را خنک تر کنید. مشتری‌ها می‌توانند هنگام مسافرت‌های تفریحی و چند روزه‌ی خود نیز، این وان بادی را با خود برده و هر زمان که دوست داشتند، محصول خود را در هر مکانی راه‌اندازی کنند. وان بادی طرح دلفین بست وی دارای حجم و وزن بسیار کمی بوده که همین ویژگی امکان حمل و نقل آن را آسان و بدون دردسر کرده است. شما می‌توانید با کم‌ترین هزینه این وان بادی بست وی را تهیه کرده و هر زمان که دوست داشتید آن را راه‌اندازی کرده و از آن استفاده کنید. در پایان استفاده نیز، می‌توانید باد آن را خالی کرده و آن را جمع آوری کنید تا از فضای اشغال شده جلوگیری شود.
  جنس وان بادی طرح دلفین کودک از PVC براق است. این وان بادی ضد هر گونه حساسیت پوستی می‌باشد که برای کودکان شما هیچ آسیبی به همراه ندارد. محصول مورد نظر کاملا ضد آب و ضد رطوبت بوده به همین دلیل به هنگام تماس با آب بی اثر بوده و در طی زمان استفاده ویژگی ظاهری خود را حفظ می‌کند. جنس کف محصول شما از PVC ساده می‌باشد که این طراحی باعث می‌شود وان بادی کودک به طور ثابت و بدون تحرک بر روی زمین قرار بگیرد. توصیه می‌شود به هنگام استفاده از محصول خود حتما از یک زیر انداز استفاده کنید زیرا قسمت کف محصول شما بیشتر در معرض آسیب و فشار قرار دارد.
  محصولات بادی از جمله وان های بادی باید در طول تمام دوره‌ی استفاده از هرگونه اشیاء نوک تیز و برنده به دور باشند زیرا به دلیل بادی بودن و سطح نسبتا نازک، ممکن است دچار آسیب دیدگی از قبیل سوراخ شدن شوند.
  محصول مورد نظر توسط انواع پمپ های باد دستی و برقی اینتکس پر از باد می‌شود. شما برای باد کردن محصول خود ابتدا باید یک پمپ باد با توان مناسب خریداری کرده تا بتوانید بدون زحمت آن را پر از باد کنید. برای این کار ابتدا دریچه باد محصول خود را یافته و نازل پمپ باد را درون آن فرو کنید؛ به طوری که هیچ راه خروجی وجود نداشته و تمام باد تولید شده توسط مخزن، به درون محفظه باد هدایت شود. سپس تا زمانی که محصول شما به طور کامل پر از باد شود و شکل اصلی را به خود بگیرد نازل پمپ باد را از آن جدا نکنید تا آماده استفاده شود.
  وان بادی طرح دلفین دارای یک برچسب تعمیرات رایگان می‌باشد که بسیار مفید و کارآمد است. شما می‌توانید محصول خود را هنگامی که دچار سوراخ شدن یا خراش می‌شود، توسط برچسب تعمیرات، تعمیر و ترمیم کنید. دیگر انواع وان های بادی یک نفره و دو نفره در قسمت وان بادی به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید برای اوقات فراغت خود و کودکتان یک محصول با کیفیت خریداری نمایید.

   

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

وان بادی طرح اردک کودک اینتکس

کد کالا : 59909 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک سه رینگ اینتکس

کد کالا : intex 57107

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح اژدهای اینتکس

کد کالا : intex 57106

با ما تماس بگیرید

وان بادی 4 رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 56441

با ما تماس بگیرید

وان بادی مربعی دو لایه اینتکس

کد کالا : 57100 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ شفاف اینتکس

کد کالا : intex 57489

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

وان بادی آکواریومی کودک اینتکس

کد کالا : 58480 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی میوه ای اینتکس

کد کالا : intex 59460

با ما تماس بگیرید

وان بادی رنگارنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57104 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک هندوانه اینتکس

کد کالا : intex 58448

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح سفینه فضایی اینتکس

کد کالا : 58431 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی دایره‌ای سه رینگ اینتکس

کد کالا : 57412 intex

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک دو رینگ بست وی

کد کالا : best way 51061

با ما تماس بگیرید

وان بادی تک نفره گرد بست وی

کد کالا : best way 51112

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ دایره ای بست وی

کد کالا : 51103

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : best way 51009

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک مدل 51033 بست وی

کد کالا : 51033 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی مستطیلی کودک بست وی

کد کالا : 51115 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی چهار رینگ کودک بست وی

کد کالا : best way 51117

با ما تماس بگیرید

وان بادی بیضی ژله ای بست وی

کد کالا : best way 54066

با ما تماس بگیرید

وان بادی فضایی خاکستری بست وی

کد کالا : 51080 best way

با ما تماس بگیرید