وان بادی فضایی خاکستری بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51080 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  وان بادی فضایی خاکستری بست وی محصولی جدید و پر طرفدار از کمپانی بست وی می‌باشد که مناسب سنین کودک بالای ۳ سال است. محصول مورد نظر با ارگونومی ساخت دایره‌ای بوده که دارای دو رینگ می‌باشد. این رینگ‌های بادی در بالا و پایین محصول شما توسط ستون‌های بادی موازی کوچک، به یکدیگر متصل بوده و یک جلوه‌ی بسیار شیک را به وجود آورده‌اند. وان های بادی از سری پر فروش‌ترین محصولات تفریحی آبی می‌باشند که از امنیت بالایی برای استفاده کودکان برخوردار می‌باشند. شما می‌توانید وان بادی دایره‌ای کودک را در حمام، حیاط خانه، پشت بام‌ها و ... راه‌اندازی کرده و لحظاتی را روزتان را به همراه کودکان خود با شور و نشاط سپری کنید.
  دیواره‌های محصول شما به رنگ خاکستری مات بوده و کف محصول به رنگ آبی یک دست است. این ترکیب رنگ باعث جذابیت هرچه بیشتر وان بادی بست وی شده و کودکان زیادی را علاقه‌مند به خود کرده است. کودکان شما می‌توانند ساعت‌ها درون این وان نشسته و بدون سر و صدا با یکدیگر آب بازی کنند. وان های بادی بر خلاف دیگر انواع وان‌ها از جمله وان‌های سرامیکی از امنیت بالاتری برخوردار بوده و مهم‌تر از همه قابلیت جابه‌جایی و تغییر مکان دارند. محصول شما تنها ۲/۱ کیلوگرم وزن داشته که همین ویژگی، امکان حمل و نقل آن را بسیار راحت‌تر کرده است. شما حتی می‌توانید به هنگام مسافرت‌های خود، محصولتان را درون یک کیف یا صندوق عقب ماشین گذاشته و آن را با خود به هر مکانی ببرید. وان بادی فضایی خاکستری بست وی دارای ظرفیت ۵۱۲ لیتری است که در زمان کوتاهی پر از آب می‌شود. شما می‌توانید در فصل‌های سرد سال که امکان آب بازی کودکان شما وجود ندارد، وان بادی را پر از توپ کرده و از آن به عنوان استخر توپ استفاده کنید.
  جنس وان بادی کودک بست وی از PVC طرح چرم است. محصول شما در هر فضایی از جمله فضاهای باز و بسته قابل راه‌اندازی بوده و با هرگونه موقعیت آب و هوایی سازگاری دارد. وان بادی کودک در مقابل دماهای بالا یا نور خورشید، دچار پرش رنگ یا پوسیدگی نشده و در تمام دوره‌ی استفاده ظاهر خود را حفظ می‌کند. وان بادی فضایی بست وی از مقاومت بالایی برخوردار است و در مقابل این مقاومت نیز دارای دیواره‌های نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد. به همین دلیل کودکان شما به هنگام آب‌تنی می‌توانند به دیواره‌های آن نیز تکیه داده و با خیال راحت به تفریح خود ادامه دهند.
  محصول شما فاقد پمپ باد بوده و شما می‌توانید آن را با انواع پمپ های باد اینتکس یا بست وی پر از باد باد کنید. دریچه‌های باد محصول شما از نوع پستونکی بوده که عمل باد کردن محصول شما را راحت‌تر و پر سرعت‌تر کرده‌اند. همچنین این پستونک‌ها هر کدام دارای سوپاپ برگشت هوا می‌باشند که پس از پایان پمپ زدن باید آن را به طور محکم ببندید.
  برای باد کردن محصول خود ابتدا آن را بر روی یک سطح هموار و تمیز پهن کرده و نازل پمپ باد خود را به دریچه باد آن متصل کنید. سپس بنا به نوع پمپ باد خود که به صورت برقی است یا دستی، وان بادی خود را با سرعت مناسب پر از باد کنید. در حین باد کردن به مقدار باد محصول خود توجه داشته باشید تا بیشتر از گنجایش آن نباشد و نرمی و انعطاف خود را حفظ کند.
  کالای شما دارای برچسب تعمیرات می‌باشد تا شما بتوانید در مواقع ضروری و به هنگام آسیب دیدگی محصول خود، آن را بدون هزینه و با کم‌ترین زحمت، تعمیر و ترمیم کنید. محصولات مشابه وان بادی فضایی خاکستری بست وی در قسمت وان بادی به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید با بهترین قیمت یک وان بادی با کیفیت برای اوقات فراغت کودک خود خریداری نمایید.

   

مشخصات :

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

وان بادی طرح اردک کودک اینتکس

کد کالا : 59909 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک سه رینگ اینتکس

کد کالا : intex 57107

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح اژدهای اینتکس

کد کالا : intex 57106

با ما تماس بگیرید

وان بادی 4 رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 56441

با ما تماس بگیرید

وان بادی مربعی دو لایه اینتکس

کد کالا : 57100 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ شفاف اینتکس

کد کالا : intex 57489

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

وان بادی آکواریومی کودک اینتکس

کد کالا : 58480 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی میوه ای اینتکس

کد کالا : intex 59460

با ما تماس بگیرید

وان بادی رنگارنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57104 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک هندوانه اینتکس

کد کالا : intex 58448

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح سفینه فضایی اینتکس

کد کالا : 58431 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی دایره‌ای سه رینگ اینتکس

کد کالا : 57412 intex

با ما تماس بگیرید

وان های بادی کودک دو رینگ بست وی

کد کالا : best way 51061

با ما تماس بگیرید

وان بادی تک نفره گرد بست وی

کد کالا : best way 51112

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ دایره ای بست وی

کد کالا : 51103

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : best way 51009

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک مدل 51033 بست وی

کد کالا : 51033 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی مستطیلی کودک بست وی

کد کالا : 51115 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی چهار رینگ کودک بست وی

کد کالا : best way 51117

با ما تماس بگیرید

وان بادی بیضی ژله ای بست وی

کد کالا : best way 54066

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : 51012 best way

با ما تماس بگیرید