چادر بازی کودک با طرح خانه اینتکس

0 از 0 رای

کدکالا:   57945 intex

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    چادر بازی کودک با طرح خانه اینتکس طراحی شده طبق سلیقه‌ی کودکان است که از سال تولید تا به حال به محبوبیت بالایی در بین کودکان و والدین آن‌ها رسیده است. محصول مورد نظر دارای ظاهری متفاوت‌تر از دیگر چادرهای بازی است که مانند خانه‌های کوچک رویایی ساخته شده و کودک شما در نگاه اول مجذوب آن می‌شود. چادر بازی مدل ۵۷۹۴۵ مناسب سنین ۲ الی ۱۶ سال است؛ بنابراین برای رده سنی کودک و نوجوان مناسب است. حتی والدین نیز می‌توانند درون این چادر نشسته و با کودک خود بازی کنند یا با یکدیگر کتاب قصه بخوانند. کودکان معمولا به اسباب بازی‌های خود حساسیت زیادی نشان می‌دهند و به بهترین شکل از آن مراقبت می‌کنند. از این رو شما می‌توانید از چادر بازی به عنوان یک خانه کوچک شخصی برای کودک خود یاد کرده تا عروسک‌های خود را درون آن نگه داری کند و فضای داخلی چادر را به فضایی بسیار زیبا و تخیلی تبدیل کند. امروزه چادرهای بازی علاوه بر استفاده‌های شخصی در منازل یا اتاق کودکان، به عنوان استفاده عمومی در مهد کودک‌ها و مراکز تفریحی نیز کاربرد دارند و لحظاتی سرشار از شادی را برای کودکان شما رقم می‌زنند.
    بدنه چادر کودک سفید رنگ است که دارای سقف شیروانی و آبی رنگ می‌باشد. از سقف این چادر، ستاره‌های رنگارنگ آویزان است که باعث افزایش هر چه بیشتر گیرایی محصول شما شده و مورد پسند کودکان واقع گردید است. یک درب ورودی با اندازه استاندارد در جلوی چادر طرح خانه طراحی شده که درب آن به صورت دو تکه‌ای است و با دو بند به طرف چپ و راست جمع‌ می‌شود. در کنار این درب، یک پنجره و بر روی دیواره‌های جانبی چادر نیز دو پنجره دیگر وجود دارد که به صورت چهارخانه‌ای می‌باشد و توری نیز برای آن‌ها تعبیه شده است. این توری‌ها علاوه بر افزایش جذابیت و عبور جریان هوا، از ورود حشرات موذی به درون چادر جلوگیری می‌کنند و فضای داخل چادر را به فضایی آرامش بخش تبدیل می‌کنند.
    چادر بازی کودک اینتکس دارای ابعاد ۱۳۰*۱۰۰*۱۳۰ سانتی‌متری می‌باشد که تنها ۳ کیلوگرم وزن دارد. شما هر زمان که اراده کنید می‌توانید این چادر را بلند کرده و جای آن را تعویض کنید زیرا پر تابل می‌باشد. چادر بازی کودک در کنار قیمت بسیار مناسب و ارزان از طول عمر و دوام بالایی برخوردار است به طوری که در هر موقعیت آب و هوایی نیز قابل استفاده می‌باشد. جنس پارچه این چادر از پلی‌استر با روکش شمعی است که به هنگام دیدن متوجه ساختار محکم و مقاوم آن خواهید شد. پایه‌های این چادر نیز از جنس فایبرگلاس است که اسکلت‌بندی چادر را به وجود آورده است. این پایه‌ها در کنار سبک بودن بسیار محکم و ضد آب می‌باشند و به هنگام قرار گرفتن در محیط‌های رطوبتی تمام کیفیت و ویژگی خود را حفظ می‌کنند. پایه‌های فایبرگلاس در کنار پارچه چادر، سازه‌ای ضد آب با طول عمر بالا را به وجود اورده‌اند به طوری که در مقابل فشارها و ضربه‌های وارده از طرف کودکان می‌توانند مقاومت بالایی را از خود نشان دهند.
    برای نصب و اجرای چادر بازی با طرح خانه اینتکس ابتدا یک سطح صاف و بدون شیب را انتخاب کرده و پایه‌های آن را طبق دستورالعمل دفترچه راهنما به یکدیگر متصل کنید. با اتصال این پایه‌ها و تشکیل سازه اولیه چادر، پارچه پلی‌استر را بر روی آن کشیده تا به شکل و ساختار نهایی در آید. قبل از راه‌اندازی نیز پیشنهاد می‌شود از یک زیرانداز استفاده کنید تا قسمت کف آن از آسیب‌های احتمالی و تماس با اشیاء آسیب رسان در امان باشد. محصولات مشابه چادر بازی کودک با طرح خانه اینتکس در دسته بندی چادر بازی کودک در وبسایت دنیای اینتکس به نمایش در آمده‌اند. برای اطلاع از موجودی می‌توانید به این قسمت مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

چادر بادی طرح کلبه بست وی

کد کالا : best way 93208

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح جنگل بست وی

کد کالا : 52007 best way

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح جنگل بست وی

کد کالا : bestway 52201

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک مثلثی بست وی

کد کالا : bestway 68080

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح کلبه اینتکس

کد کالا : intex 48634

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح پرنسس اینتکس

کد کالا : intex 48635

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح قلعه اینتکس

کد کالا : 45642 intex

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح راکت فضایی

کد کالا : 44558

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح Hello kitty

کد کالا : child tent3

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح ایستگاه قطار اینتکس

کد کالا : B110125

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح خیمه‌ای اینتکس

کد کالا : 44635 intex

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح مزرعه

کد کالا : B110146

با ما تماس بگیرید

چادر بادی کودک طرح خانه اینتکس

کد کالا : intex 57429

با ما تماس بگیرید

چادر بادی کودک طرح قلعه یخی اینتکس

کد کالا : intex 48645

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح توپ بست وی

کد کالا : best way 52195

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک با بدنه طرح شیشه‌ای اینتکس

کد کالا : 48664 intex

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک دخترانه اینتکس

کد کالا : intex 40621

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح خانه آبی اینتکس

کد کالا : intex 48653

با ما تماس بگیرید