چادر بازی کودک با بدنه طرح شیشه‌ای اینتکس

0 از 0 رای

کدکالا:   48664 intex

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  چادر بازی کودک با بدنه طرح شیشه‌ای اینتکس محصولی بسیار زیبا و متفاوت برای بازی کودکان است که هم برای دختر بچه‌ها و هم پسر بچه‌ها قابل استفاده است. کودکان همواره به یک وسیله‌ی بازی در اتاق خواب خود نیاز دارند که توسط آن بتوانند در طول روز خود را مشغول کرده و انرژی خود را خالی کنند. چادر بازی کودک وسیله‌ای ارزان و با دوام برای کودکان خوش ذوق و فعال است که برای نگه داری وسایل بازی کودک درون آن نیز گزینه بسیار مناسبی است. بر روی بدنه شفاف این چادر، نقش چند عدد ماهی با رنگ‌های متنوع طراحی شده که باعث افزایش زیبایی و گیرایی چادر بازی در بین کودک شده است. محصول شما وزن ناچیزی دارد به همین دلیل می‌توانید هر زمان که اراده کردید جای چادر بازی کودک را در اتاق عوض کرده و در هر گوشه‌ای که دوست داشتید آن را راه‌اندازی کنید. به همراه چادر بازی مدل ۴۸۶۶۴ چند عدد توپ بازی کوچک با رنگ‌های شاد و جذاب هم وجود دارد که باعث افزایش سرگرمی کودکان شده و برای آن‌ها شما یک مرکز بازی مجهز به حساب می‌آید.
  دیواره‌ها و کف چادر بازی به صورت شفاف و شیشه‌ای است به طوری که کودک شما با نشستن درون آن می‌تواند محیط بیرون از چادر را تماشا کند. همچنین والدین نیز می‌توانند به کودک خود درون چادر نظارت کامل داشته باشند. وجود کف و دیواره دو لایه بادی باعث شده نشیمنگاه کودک شما نرم‌تر باشد و همچنین دارای امنیت بیشتری برای کودکان خردسال است که به نوعی نقش ضربه گیر را برای آن‌ها دارد. شما می‌توانید از این محصول به عنوان چادر توپ نیز استفاده کنید و کارایی محصول خود را افزایش دهید.
  چادر بازی کودک با بدنه طرح شیشه‌ای دارای ابعاد ۱۷۴*۱۲۲*۸۹ سانتی‌متری است که این حجم و ابعاد برای بازی و استفاده چند کودک به صورت هم زمان فوق‌العاده است. در جلوی محصول شما و بر روی دیواره آن یک فضای خالی به منظور درب ورود و خروجی تعبیه شده که تردد کودکان را مقدور ساخته است. یک فضای خالی دایره‌ای شکل نیز در سمت راست این چادر وجود دارد که به عنوان یک پنجره کاربرد دارد. این پنجره اندازه نسبتا مناسبی دارد به طوری که سر کودکان از آن رد شده و باعث افزایش هیجان آن‌ها به هنگام بازی می‌شود.
  چادر بازی کودک اینتکس به دلیل بادی بودن برای راه‌اندازی به پمپ باد نیاز دارد. به همراه بسته بندی این کالا یک عدد پمپ باد دستی نیز وجود دارد که به وسیله‌ی آن دیگر به خرید پمپ باد و هزینه اضافی نیاز ندارید و می‌توانید محصول خود را در عرض چند دقیقه به آسانی پر از باد کنید. برای این کار ابتدا نازل پمپ باد را درون دریچه باد چادر قرار داده و با سرعت مناسب پمپ بزنید تا تمام قسمت‌های چادر پر از باد شود. توجه داشته باشید مقدار باد کف آن از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید بیشتر از حد ممکن باشد زیرا نشیمنگاه کودکان سفت شده و به مرور زمان دچار تو رفتگی و آسیب دیدگی می‌شود. جنس چادر بازی شیشه‌ای اینتکس از PVC ضد حساسیت است که از لحاظ بهداشتی برای پوست کودک شما کاملا ایمن است. این چادر دارای روکش ضد آب است به همین دلیل در صورت تماس با آب یا خیس شدن هیچ نگرانی وجود ندارد و در کوتاه‌ترین زمان خشک می‌شود. بدنه محصول مورد نظر به دلیل بادی بودن ممکن است در اثر تماس با اشیاء برنده دچار خراش یا سوراخ شدن شود که در این صورت امکان تعمیر ناحیه آسیب دیده توسط برچسب تعمیرات وجود دارد.
  محصولات مشابه چادر بازی کودک با بدنه طرح شیشه‌ای اینتکس با رنگ‌ها و اشکال مختلف در دسته چادر بازی کودک به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل می‌توانید به این قسمت در وبسایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

چادر بادی طرح کلبه بست وی

کد کالا : best way 93208

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح جنگل بست وی

کد کالا : 52007 best way

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح جنگل بست وی

کد کالا : bestway 52201

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک مثلثی بست وی

کد کالا : bestway 68080

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح کلبه اینتکس

کد کالا : intex 48634

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح قلعه اینتکس

کد کالا : 45642 intex

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح راکت فضایی

کد کالا : 44558

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح Hello kitty

کد کالا : child tent3

با ما تماس بگیرید

چادر بازی طرح ایستگاه قطار اینتکس

کد کالا : B110125

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح خیمه‌ای اینتکس

کد کالا : 44635 intex

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح مزرعه

کد کالا : B110146

با ما تماس بگیرید

چادر بادی کودک طرح خانه اینتکس

کد کالا : intex 57429

با ما تماس بگیرید

چادر بادی کودک طرح قلعه یخی اینتکس

کد کالا : intex 48645

با ما تماس بگیرید

چادر بازی کودک طرح توپ بست وی

کد کالا : best way 52195

با ما تماس بگیرید