کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی

0 از 0 رای

کدکالا:   Marmot-001

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی محصولی با تکنولوژی بسیار بالا و قابل استفاده برای تمامی افراد است که برای کاربران طبیعت گرد از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. تمامی کاربرانی که علاقه‌مند به شب گذرانی در طبیعت و ثبت خاطرات به یاد ماندنی هستند، حتما به یک کیسه خواب نیاز دارند تا بتوانند خوابی ایده‌آل را تجربه کنند. کیسه خواب Marmot با طراحی چند لایه و ضخیم، دارای الیاف گرمازا است که در مناطق بسیار سرد با دماهای پایین، بهترین گزینه می‌باشد و از سرما زدگی شما جلوگیری می‌کند. کیسه خواب مسافرتی یکی از ضروری‌ترین تجهیزات سفر می‌باشد زیرا وجود یک جای خواب نرم و گرم برای مسافرت‌ها حرف اول را می‌زند. کیسه خواب آمریکایی به رنگ سبز با طراحی ساخت پیله‌ای مانند است که باعث می‌شود دمای هوای درون کیسه در تمامی قسمت‌ها متناسب و متعادل باشد و دمای درونی کیسه را به خوبی گرم نگه می‌دارد. محصول شما در بازه دمایی منفی ۳۰ درجه تا ۳ درجه سانتیگراد قابل استفاده است به همین دلیل برای استفاده در کوهستان‌های برفی فوق‌العاده می‌باشد و ساده‌ترین وسیله برای حفظ گرمای بدن محسوب می‌شود.
    کوهنوردان و طبیعت گردان حرفه‌ای اهمیت وزن وسایل سفر خود را به خوبی درک کرده به طوری که تمامی آن‌ها به دنبال یک کیسه خواب با کیفیت و سبک هستند تا در جابه‌جایی آن مشکلی نداشته باشند و همچنین در سرماهای سوزناک نیز پاسخگوی آن‌ها باشد. کیسه خواب Marmot آمریکایی تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد. این ویژگی به اهمیت آن افزوده به طوری که به هنگام حمل آن اختلالی در حرکات کاربر به وجود نمی‌آید و قابلیت جابه‌جایی آسانی دارد. محصول مورد نظر در عین سبکی، ماندگاری بالایی دارد به طوری که از چند لایه‌ی ضخیم تشکلیل شده و دمای بدن شما و گرمای حاصل از آن را به شکل فوق‌العاده‌ای حفظ می‌کند. محصول شما به همراه خود از یک ساک حمل برخوردار است. امکان حمل و نقل کیسه خواب یک نفره کوهنوردی توسط این ساک حمل بسیار راحت‌تر شده به گونه‌ای که با قرار گرفتن در آن به شکل کوچک‌ترین ابعاد خود می‌آید. کیسه خواب کوهنوردی در قسمت بالایی خود دارای لبه‌ی مخصوص قرار گیری سر است که با وجود آن، قسمت سر و گردن نیز در دمای مناسبی قرار گرفته و می‌توانند گرمای خود را حفظ کنند. زیپ‌های محصول شما امکان پوشیدن کیسه خواب را فراهم کرده‌اند به طوری که به آسانی باز و بسته شده و‌ حرکت می‌کنند. بر روی این زیپ یک بند با طول مناسب تعبیه شده تا امکان حرکت کردن زیپ در هوای سرد راحت‌تر شود و شما حتی با دستکش بتوانید آن را بالا و پایین ببرید.
    کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی دارای طول ۲۳۰ سانتی‌متری و عرض ۸۰ سانتی‌متری است. این ابعاد مناسب، تمام قد شما از سر تا نوک انگشتان پا به طور کامل پوشش داده و مانع از نفوذ سرما می‌شود. بدنه‌ی اصلی این کالا از جنس پلی استر است که به منظور کیفیت و دوام بالاتر برای آن دارای روکش شمعی می‌باشد. کیسه خواب آمریکایی بر روی خود دارای دوخت‌های مواج است که باعث می‌شود مواد عایق بندی در قسمت‌های مختلف کیسه خواب به طور مساوی تقسیم شوند و ممانعت از ورود سرما از بیرون در تمامی قسمت‌های کیسه خواب به یک اندازه صورت بگیرد. عایق بندی داخلی این کیسه خواب نیز با فیبر انجام شده که بهترین مانع برای نفوذ آب یا رطوبت می‌باشد و باعث می‌شود جای خواب شما در طول مدت استفاده کاملا خشک باقی بماند.
    محصولات مشابه کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی و دیگر کیسه خواب های یک نفره یا دو نفره با بهترین کیفیت در دسته بندی کیسه خواب به نمایش در آمده‌اند. طرفداران کمپینگ‌های تفریحی و ماجراجویان طبیعت می‌توانند به این دسته بندی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنند و یک جای خواب مطمئن و آرامش بخش برای مسافرت‌های خود خریداری نمایند.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

کیسه خواب یک نفره ایرانی اف آی تی

کد کالا : 680701

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پیله ای لبه دار بست وی

کد کالا : 68072 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ارزان ایرانی

کد کالا : 680700

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو منفی 19 درجه بست وی

کد کالا : best way 68049

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی منفی 2 درجه پاویلو بست وی

کد کالا : best way 68055

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی پاویلو منفی 5 درجه بست وی

کد کالا : best way 68054

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب دو رنگ بالش دار بست وی

کد کالا : best way 68047

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو ۳+ درجه بست وی

کد کالا : 68053 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره سبز رنگ بست وی

کد کالا : 68048 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Brazos کلمن

کد کالا : Cl 620

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68103 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۱۹۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68100 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی دو نفره بست وی

کد کالا : 90517 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب رنگا رنگ کودک بست وی

کد کالا : 68050 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب KELTY کوهنوردی

کد کالا : KELTY-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهستانی تک نفره کلمن

کد کالا : COLEMAN-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب تک نفره KELTY

کد کالا : KELTY-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره furnace

کد کالا : Furnace-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Marmot کوهستانی

کد کالا : Marmot-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی اصل

کد کالا : Am.sb

با ما تماس بگیرید