کیسه خواب یک نفره furnace

0 از 0 رای

کدکالا:   Furnace-001

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  کیسه خواب یک نفره furnace یک محصول با کیفیت با روکش ضخیم می‌باشد که مناسب برای خانم‌ها و آقایان است. شب گذرانی در طبیعت و کمپ زدن یکی از خاطره انگیزترین تجربه‌ها برای تمامی افراد است که قبل از هر چیز باید یک جای خواب راحت و مناسب را برای خود تهیه کنید. کوهنوردان و طبیعت گردان برای اینکه بتوانند شب رویایی را در طبیعت تجربه کنند باید شرایط دمایی مناسبی یافته تا یک خواب عمیق را تجربه نمایند. با توجه به شرایط نا مساعد محیطی و سرمای زیاد، وجود یک کیسه خواب برای شب گذرانی بسیار مناسب بوده و می‌تواند دمای بدن شما را در حد متعادل نگه دارد. کیسه خواب furnace دارای درجه بندی دمایی منفی ۹ درجه تا ۹ درجه سانتی گراد است. بنابراین برای مکان‌هایی با دماهای بسیار سرد مناسب بوده و می‌تواند دمای بدن شما را گرم نگه دارد.
  در ساختار کیسه خواب شما فشرده سازی زیادی صورت گرفته به صوری که قابلیت تا شدن دارد و به صورت کم‌ترین حجم در می‌آید. در پیمایش‌های دشوار دوچرخه سواری و کوهنوردی شما باید به دنبال یک کیسه خواب با کیفیت و سبک باشید به طوری که در حمل و نقل آن مشکلی نداشته باشید. کیسه خواب یک نفره صورتی دارای وزن ۲ کیلوگرمی است که توسط هر کسی قابلیت جابه‌جایی را دارد و به هنگام حمل آن دچار مشکل نخواهید شد. افرادی که پیاده روی‌های سنگینی دارند؛ کیسه خواب یک نفره furnace برای آن‌ها بسیار مناسب است زیرا بدن آن‌ها را گرم نگه می‌دارد و باعث می‌شود ساعت‌هایی را با خیالی آسوده استراحت کنید. کیسه خواب شما در بغل خود دارای یک زیپ از ابتدا تا انتها است. این زیپ اندازه نسبتا بزرگی دارد و به راحتی بالا و پایین می‌رود تا شما بتوانید درون آن بخوابید. همچنین این کیسه خواب به عنوان پتو یا یک تشک ساده نیز می‌تواند کاربرد داشته باشد پس از این طریق می‌توانید کارایی آن را افزایش داده و با قیمتی بسیار مناسب یک جای خواب خوب برای خود خریداری کنید.
  شب گذرانی در طبیعت ممکن است برای شما آزار و اذیت‌هایی از جمله نیش حشرات یا خزندگان کوچک به همراه داشته باشد که با خوابیدن درون کیسه خواب، تمام قسمت‌های بدن شما پوشش داده شده و یک مانع برای نیش حشرات به وجود می‌آید. کیسه خواب مسافرتی دارای طول ۱۸۲ سانتی‌متری است. طول محصول شما باعث شده که تمامی افراد چه قد کوتاه و چه نسبتا قد بلند بتوانند از آن استفاده کنند و جای خواب راحتی داشته باشند. عرض محصول مورد نظر ۷۹ سانتی‌متر است و به وسیله آن حتی چاق‌ترین افراد با جثه‌های بزرگ می‌توانند از آن استفاده کنند و یک شب به یاد ماندنی را در مکان مورد علاقه خود تجربه نمایند.
  کیسه خواب یک نفره از مواد درجه یک پلی استر با روکش شمعی ساخته شده است. همانطور که می‌دانید تار و پود این کالا بسیار محکم بوده و تا سالیان طولانی قابل استفاده است. کیسه خواب یک نفره furnace در مکان‌های برفی و بسیار سرد، مقاومت و ماندگاری بالایی دارد و تا حد امکان مانع از نفوذ باد و سرمای ناشی از آن می‌شود. قسمت‌های مختلف این الیاف توسط بافت‌های محکم به هم تنیده شده‌اند به طوری که بر اثر فشار یا تحمل سرمای زیاد از یکدیگر باز نشده و پوسیده نمی‌شوند. محتوای درونی این محصول نیز از پنبه شیشه است که برای شما یک سطح فوق‌العاده نرم و با کیفیت به وجود آورده به گونه‌ای که با خوابیدن روی آن قسمت‌های مختلف بدن در حالت مناسبی قرار می‌گیرند و در بهتر خوابیدن شما را یاری می‌کنند.
  محصولات مشابه کیسه خواب یک نفره furnace و دیگر کیسه خواب های یک نفره و دو نفره در دسته بندی کیسه خواب به نمایش در آمده‌اند. اگر مایل باشید می‌توانید به این قسمت در وب‌سایت ما مراجعه کرده و از موجودی محصولات اطلاع یابید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

کیسه خواب یک نفره ایرانی اف آی تی

کد کالا : 680701

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پیله ای لبه دار بست وی

کد کالا : 68072 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ارزان ایرانی

کد کالا : 680700

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو منفی 19 درجه بست وی

کد کالا : best way 68049

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی منفی 2 درجه پاویلو بست وی

کد کالا : best way 68055

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی پاویلو منفی 5 درجه بست وی

کد کالا : best way 68054

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب دو رنگ بالش دار بست وی

کد کالا : best way 68047

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو ۳+ درجه بست وی

کد کالا : 68053 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره سبز رنگ بست وی

کد کالا : 68048 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Brazos کلمن

کد کالا : Cl 620

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68103 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۱۹۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68100 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی دو نفره بست وی

کد کالا : 90517 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب رنگا رنگ کودک بست وی

کد کالا : 68050 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب KELTY کوهنوردی

کد کالا : KELTY-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهستانی تک نفره کلمن

کد کالا : COLEMAN-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب تک نفره KELTY

کد کالا : KELTY-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی coleman

کد کالا : COLEMAN-003

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی

کد کالا : Marmot-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Marmot کوهستانی

کد کالا : Marmot-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی اصل

کد کالا : Am.sb

با ما تماس بگیرید