کیسه خواب یک نفره western

0 از 0 رای

کدکالا:   western-002

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  کیسه خواب یک نفره western از مفیدترین لوازم کمپینگ‌های تفریحی و طبیعت گردی است که به وسیله آن می‌توانید در هر مکانی با هر موقعیتی جای خواب خود را پهن کرده و بخوابید. امروزه افراد زیادی برای فارغ شدن از مشکلات روزانه و تجربه تفریحات لذت‌بخش به دل جنگل‌ها و کوهستان‌ها می‌زنند تا ساعاتی از شلوغی و هیاهوی شهر دور باشند. اگر شما هم به مسافرت‌ها وکمپینگ‌های تفریحی یا علمی علاقه‌مند هستید قبل از هر چیز باید به دنبال یک جای خواب مطمئن و ایمن باشید تا به وسیله‌ی آن بتوانید خستگی‌های روزانه را از تن خود بیرون کنید. از مهم‌ترین خصوصیات مثبت کیسه خواب ها وزن کم و پر تابل بودن آن‌ها است که همین ویژگی باعث شده که شما بتوانید به هنگام مسافرت آن را درون کوله پشتی یا ساک دستی گذاشته و به همراه خود جابه‌جا کنید. برا سهولت در حمل و نقل آن یک عدد ساک دستی کوچک وجود دارد که تنها کیسه خواب درون آن جای می‌شود. کیسه خواب western هنگام قرار گرفتن درون آن به صورت فشرده و کم‌ترین حجم خود در می‌آید تا فضای زیادی را ااشغال نکند. محصول شما محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد با هر سن و وزنی می‌توانند درون آن خوابیده و از سرمای سوزناک طبیعت در امان بمانند.
  بازه دمایی این کیسه خواب از منفی ۲۴ درجه تا مثبت ۹ درجه سانتی گراد است. تحمل این بازه از دما فوق‌العاده می‌باشد که باعث شده شما بتوانید حتی در کوهستان‌های پوشیده از برف بدون احساس سرمای آزار دهنده، شب‌های فراموش نشدنی را تجربه کنید. شاید به این فکر کنید که بردن تجهیزات خواب به ارتفاعات بلند کار دشواری است؛ اما ما خیال شما را از این بابت راحت کرده‌ایم و باید بگوییم که این کیسه خواب تنها ۲ کیلوگرم وزن دارد و امکان حمل آن برای تمامی افراد مقدور می‌باشد.
  محصول شما از ابعاد ۱۸۷*۸۴*۷ سانتی‌متری برخوردار است. طول استاندار و مناسب آن باعث شده که هم افراد کوتاه قد و هم قد بلندها بتوانند درون آن خوابیده و خود را پوشش دهند. در تمام طول قد کیسه خواب یک عدد زیپ بزرگ طراحی شده که با باز و بسته کردن آن امکان پوشیدن کیسه خواب برای کاربران فراهم می‌شود. زیپ محصول شما به آسانی بالا و پایین رفته و به دلیل ضد آب بودن دچار هیچ گونه نقصی در کوتاه مدت یا دراز مدت نمی‌شود. کیسه خواب western یک نفره بر روی بدنه خود دارای موج‌های عرضی است. این موج‌ها سطح اصطکاک کیسه خواب با زمین را افزایش داده ‌و مانع از تحرک یا سر خوردن بستر خواب شما می‌شوند. علاوه بر این ویژگی مثبت، جای خواب شما را نرم‌تر کرده و باعث شده‌اند که محتوای درونی کیسه خواب به مقدار مساوی در تمام ابعاد آن قرار بگیرد.
  جنس کالای شما از پلی استر با روکش شمعی است. خاصیت ضد آب بودن آن باعث شده که در مکان‌های برفی و بارانی هیچ گونه نم یا رطوبتی به داخل کیسه خواب نفوذ نکند وهمواره جای خواب شما خشک باقی بماند. ارگونومی این محصول به گونه‌ای است که عرض آن از بالا به پایین کوچک‌تر می‌شود. این طراحی خود مانعی برای ورود سرما از بیرون به درون کیسه خواب و حفظ گرمای درونی آن می‌شود. محتوای درونی کیسه خواب یک نفره از پنبه شیشه است. تمام نرمی و راحتی بستر خواب شما به دلیل وجود پنبه شیشه می‌باشد که قسمت‌های تماسی بدن شما با سطح کیسه خواب را در حالت مناسبی قرار می‌دهد تا با گذشت زمان احساس خستگی نکنید. روکش پلی استر و محتوای درونی آن در کنار یکدیگر به عنوان بهترین عایق برای ورود سرما عمل می‌کنند و از این طریق دمای بدن شما را در محدوده‌ای گرم و ثابت نگه می‌دارند.
  محصولات مشابه کیسه خواب یک نفره western با ابعاد و رنگ‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر انواع کیسه خواب های یک نفره یا دو نفره می‌توانید به دسته بندی کیسه خواب در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

کیسه خواب آمریکایی پاویلو منفی 5 درجه بست وی

کد کالا : best way 68054

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب دو رنگ بالش دار بست وی

کد کالا : best way 68047

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو ۳+ درجه بست وی

کد کالا : 68053 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره سبز رنگ بست وی

کد کالا : 68048 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Brazos کلمن

کد کالا : Cl 620

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68103 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۱۹۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68100 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی دو نفره بست وی

کد کالا : 90517 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب KELTY کوهنوردی

کد کالا : KELTY-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهستانی تک نفره کلمن

کد کالا : COLEMAN-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب تک نفره KELTY

کد کالا : KELTY-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی coleman

کد کالا : COLEMAN-003

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره furnace

کد کالا : Furnace-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی

کد کالا : Marmot-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Marmot کوهستانی

کد کالا : Marmot-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی WESTERN

کد کالا : Western-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب تک نفره کوهستانی بست وی

کد کالا : best way 68150

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی تک نفره TETON

کد کالا : teton-001

با ما تماس بگیرید