کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   68103 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی با طراحی چند لایه و ضخیم یکی از پر طرفدارترین کیسه خواب‌های مسافرتی می‌باشد که در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. محصول مورد نظر قابل استفاده در کوه‌ها، بیابان‌ها، جنگل و ... می‌باشد که به دلیل داشتن حجم مناسب حتی برای استفاده در چادرهای مسافرتی نیز گزینه مناسبی محسوب می‌شود. درجه هوایی این کیسه خواب از منفی ۱۲ درجه تا ۱۰ درجه سانتی گراد است که در مقابل سرمای زیاد و سوز آن مقاومت عالی دارد. بنابراین شما می‌توانید از محصول خود در سردترین مکان‌ها از جمله ارتفاعات استفاده کرده و توسط آن دمای بدن خود را گرم نگه دارید. کوهنوردان و ماجراجویان طبیعت، حتما به یک جای خواب راحت و با اطمینان نیاز دارند تا شب خود را به خوبی گذرانده و انرژی از دست رفته در طول روز را با خوابیدن بازیابند. کیسه خواب ۲۳۰ سانتی‌متری بهترین گزینه برای این کاربران محسوب می‌شود زیرا بسیار سبک بوده به طوری که آن‌ها می‌توانند به آسانی آن را با خود حمل کنند و برای این کار به انرژی زیادی نیاز ندارند. همچنین برای طبیعت گردان از جمله طبیعت گردان دوچرخه سوار، موضوع حجم و وزن وسایل بسیار حائز اهمیت است به طوری که آنها باید تمامی وسایل مورد نیاز مسافرت خود را درون کوله پشتی جای دهند. در این مواقع کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه کارآمد بوده به طوری که با کم‌ترین فضای اشغال شده درون کوله پشتی آن‌ها جا می‌شود.
    به همراه این کیسه خواب یک نفره یک عدد ساک حمل وجود دارد که با تا زدن کیسه خواب و گذاشتن درون این ساک حمل متوجه حجم کم محصول خود خواهید شد و همچنین امکان حمل و نقل کیسه خواب تا اندازه زیادی برای شما راحت‌تر می‌شود. کیسه خواب مسافرتی ۳ درجه در یک طرف خود دارای یک زیپ است که خوابیدن شما درون کیسه خواب توسط این زیپ مقدور شده است. شما با خوابیدن درون این کیسه خواب و بستن زیپ آن، می‌توانید بدن خود را گرم نگه داشته و از نفوذ باد و سرما به درون کیسه خواب جلوگیری کنید. کیسه خواب مسافرتی بست وی دارای ابعاد ۲۳۰*۸۰ سانتی‌متری است. این طول مناسب باعث شده که کیسه خواب شما برای تمامی افراد از جمله بلند قدها و کوتاه قدها مناسب باشد و بتوانند ساعت‌ها درون آن استراحت کنند. همانطور که می‌دانید در طبیعت تعداد حشرات موذی و دیگر جانداران و خزندگان فراوان است. شما با خوابیدن درون این کیسه خواب تا اندازه زیادی از این خطرات در امان خواهید ماند و یک خواب با کیفیت را در دل طبیعت تجربه خواهید کرد.
    جنس کیسه خواب بست وی از پارچه‌ی مرغوب و با کیفیت پلی استر است. محصول شما به دلیل ضد آب بودن در مکان‌های بسیار سرد از جمله جوهای برفی و رطوبت دار بهترین گزینه است و کیفیت خود را به خوبی حفظ می‌کند. مواد درونی این کیسه خواب از پنبه شیشه می‌باشد که تمام راحتی و لطافت کیسه خواب به دلیل وجود این پنبه شیشه‌ها می‌باشد. پنبه شیشه نیز بهترین مانع برای عبور هوای سرد و رطوبت می‌باشد که در گرم نگه داشتن شما تاثیر زیادی دارد. قسمت‌های مختلف الیاف پلی استر توسط دوخت‌های محکم به هم بافته شده‌اند به طوری که در اثر سرمای زیاد یا تماس با آب از یکدیگر جدا نمی‌شوند و کیفیت خود را تا سال‌ها حفظ می‌کنند. پس اگر شما هم از دوستداران مسافرت در مکان‌های بسیار سرد و کوهستانی می‌باشید حتما به یک کیسه خواب نیاز دارید تا بتوانید شب‌های خود را با آسایش و آرامش بگذرانید.
    محصولات مشابه کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی با سایزها و رنگ‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. شما می‌توانید برای بازدید از این محصولات و اطلاع از موجودی به دسته بندی کیسه خواب در وب‌سایت ما مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

کیسه خواب یک نفره ایرانی اف آی تی

کد کالا : 680701

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پیله ای لبه دار بست وی

کد کالا : 68072 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ارزان ایرانی

کد کالا : 680700

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو منفی 19 درجه بست وی

کد کالا : best way 68049

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی منفی 2 درجه پاویلو بست وی

کد کالا : best way 68055

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی پاویلو منفی 5 درجه بست وی

کد کالا : best way 68054

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب دو رنگ بالش دار بست وی

کد کالا : best way 68047

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو ۳+ درجه بست وی

کد کالا : 68053 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره سبز رنگ بست وی

کد کالا : 68048 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Brazos کلمن

کد کالا : Cl 620

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۱۹۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68100 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی دو نفره بست وی

کد کالا : 90517 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب رنگا رنگ کودک بست وی

کد کالا : 68050 best way

با ما تماس بگیرید