• توضیحات:

    کیسه خواب آمریکایی اصل یک محصول بی نظیر و پر کاربرد برای انواع مسافرت‌ها می‌باشد که در فصل زمستان، بهار و پاییز قابلیت استفاده را دارد. این محصول دارای سه عدد کیسه خواب مجزا با رنگ‌های متفاوت است. یکی از این کیسه خواب‌ ها به رنگ سیاه، دیگری لجنی رنگ و سومی با طرح چریکی است که بسیار جذاب بوده و برای سربازان در تمامی مکان‌ها از جمله جنگل‌ها مناسب است. هر کدام از این کیسه خواب ها دارای وزن‌های متفاوت می‌باشند. کیسه خواب سیاه دارای وزن ۲۳۰۰ گرمی است. کیسه خواب لجنی ۱۲۰۰ گرم وزن دارد و کیسه خواب چریکی نیز دارای وزن ۶۰۰ گرمی است. شما می‌توانید محصول مورد نظر را برای استفاده گروهی و سه نفره خریداری کرده و یک مسافرت دوستانه و به یاد ماندنی را با یکدیگر تجربه کنید. به همراه محصول شما دو عدد ساک حمل وجود دارد که برای راحتی حمل و نقل اختصاص داده شده‌اند. کیسه خواب‌ های شما هنگام قرار گرفتن در آن‌ها با صورت کم‌ترین حجم خود در می‌آیند و فضای خیلی کمی را اشغال می‌کنند. در صورتی که درجه‌ی هوایی در مکان مقصد کمتر از منفی ۳۵ درجه سانتیگراد باشد می‌توانید هر سه کیسه خواب را در داخل یکدیگر گذاشته و سپس درون آن بخوابید تا بدن شما را به خوبی گرم نگه بدارد.
    وزن بسته بندی محصول شما در کل ۴ کیلوگرم است؛ به همین دلیل برای مسافرت‌های تفریحی و چند روزه بهترین کاربرد را دارد. اگر شما برای گردش خود به پیاده روی‌های سنگین و طولانی نیاز دارید، ابتدا باید توجه داشته باشید که تمامی وسایل مورد نیاز خود را در کم‌ترین حجم و سبک‌ترین وزن جابه‌جا کنید؛ زیرا سنگین بودن بار با گذشت زمان شما را خسته کرده و باعث دیر رسیدن شما به مقصد می‌شود. با توجه به این شرایط کیسه خواب آمریکایی اصل بهترین گزینه برای تمامی کاربران بوده به طوری که حتی در کوله پشتی شما جا شده و کم‌ترین فضا را اشغال می‌کند. محصول مورد نظر دارای ابعاد ۲۳۰*۹۰ سانتی‌متری است که تمام طول قد شما از سر تا نوک انگشتان را به خوبی پوشش داده و حتی برای قد بلندترین افراد نیز قابل استفاده می‌باشد. در سفر به دلیل نبودن امکانات کافی برای استراحت، یک کیسه خواب می‌تواند بسیار مفید باشد زیرا هم امنیت را برای شما بر قرار کرده و هم خوابی آرام و دلچسب را برای شما به ارمغان می‌آورد.
    کیسه خواب یک نفره آمریکایی دارای یک زیپ سرتاسری است که به راحتی باز و بسته شده و شما با توجه به دمای محیط می‌توانید این زیپ را کاملا بسته یا تا نصف بالا بکشید. در بالای این کیسه خواب و محل قرار گیری سر شما نیز یک لبه طراحی شده که دارای بند است. افراد می‌توانند این قسمت را با توجه به اندازه سر و گردن خود تنگ کرده تا کوچک‌ترین درزی برای ورود باد سرد به درون کیسه خواب وجود نداشته باشد. جنس کیسه خواب از پلی استر درجه یک و برزنت ضد آب است که آب یا رطوبت را از خود عبور نداده و به عنوان یک مانع قوی عمل می‌کند. بدنه‌ی محصول شما به دلیل دارا بودن مواد اصلی و استاندار، هیچگونه حساسیت پوستی را برای شما به وجود نمی‌آورد به طوری که تمامی افراد حتی افراد با پوست‌های حساس می‌توانند این کیسه خواب را بپوشند. کیسه خواب آمریکایی از پنبه شیشه پر شده که از قدرت حفظ گرمای ایده‌آلی برخوردار است. لایه‌ی پنبه شیشه خود یکی دیگر از موانع برای جذب رطوبت می‌باشد که رطوبت حاصل از بدن کاربران توسط آن با سرعت مناسبی خشک می‌شود.
    محصولات مشابه کیسه خواب آمریکایی اصل و دیگر کیسه خواب های یک نفره یا چند نفره در دسته بندی کیسه خواب به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به خرید می‌توانید به این دسته بندی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

کیسه خواب یک نفره ایرانی اف آی تی

کد کالا : 680701

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پیله ای لبه دار بست وی

کد کالا : 68072 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ارزان ایرانی

کد کالا : 680700

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو منفی 19 درجه بست وی

کد کالا : best way 68049

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی منفی 2 درجه پاویلو بست وی

کد کالا : best way 68055

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب آمریکایی پاویلو منفی 5 درجه بست وی

کد کالا : best way 68054

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب دو رنگ بالش دار بست وی

کد کالا : best way 68047

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب پاویلو ۳+ درجه بست وی

کد کالا : 68053 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره سبز رنگ بست وی

کد کالا : 68048 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Brazos کلمن

کد کالا : Cl 620

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۲۳۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68103 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب ۱۹۰ سانتی ۳ درجه بست وی

کد کالا : 68100 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی دو نفره بست وی

کد کالا : 90517 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب رنگا رنگ کودک بست وی

کد کالا : 68050 best way

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب KELTY کوهنوردی

کد کالا : KELTY-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهستانی تک نفره کلمن

کد کالا : COLEMAN-002

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب تک نفره KELTY

کد کالا : KELTY-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب مسافرتی coleman

کد کالا : COLEMAN-003

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب یک نفره furnace

کد کالا : Furnace-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب کوهنوردی Marmot آمریکایی

کد کالا : Marmot-001

با ما تماس بگیرید

کیسه خواب Marmot کوهستانی

کد کالا : Marmot-002

با ما تماس بگیرید