تخت بادی


تخت بادی دو نفره RESTALRA بست وی

کد کالا : best way 67457

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی تک نفره کامفورت بست وی

کد کالا : best way 67455

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره PREMIUM

کد کالا : best way 67345

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره ارتفاع بلند بست وی

کد کالا : best way 67432

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره مسافرتی بست وی

کد کالا : best way 67574

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره سورمه‌ای بست وی

کد کالا : 67403 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره دو تکه بست وی

کد کالا : 67477 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی یک نفره موج دار بست وی

کد کالا : 67469 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره فوم دار بست وی

کد کالا : 67486 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو لایه یک نفره بست وی

کد کالا : 67381 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی تک نفره بست وی

کد کالا : best way 67401

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره کامفورت بست وی

کد کالا : best way 67528

با ما تماس بگیرید

تخت بادی بالش دار مسافرتی بست وی

کد کالا : 67572 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی کودک بست وی

کد کالا : best way 67496

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی الیاف دار اینتکس

کد کالا : intex 64414

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره کامفورت اینتکس

کد کالا : intex 64446

با ما تماس بگیرید

تخت خواب بادی دو نفره تاج دار بست وی

کد کالا : 67483 best way

با ما تماس بگیرید


تخت بادی چیست؟

 

قطعا مهم‌ترین زمان استراحت شما در طول روز، زمان خواب شما است و این زمان در تمام طول عمر شما چه در خانه خودتان و چه در سفر ثابت می‌باشد و شما برای رفع خستگی نیاز به یک خواب روزانه آرامش بخش دارید.

حال این خواب لذت‌بخش با یک تخت مناسب امکان‌پذیر می‌شود که ما در ادامه برای انتخاب تخت مورد نیاز برای یک خواب راحت به کمک شما می‌شتابیم، به گونه‌ای که در انتهای این مقاله شما به راحتی تخت مناسب با شرایط خود را انتخاب کرده و خریداری می‌کنید.

تخت بادی یا تخت خواب بادی نوعی تخت است که قابلیت جمع شدن و باز شدن را داراست، به‌طوری که هنگام استفاده درون آن را به‌وسیله پمپ باد پر از باد کرده و از آن لذت می‌برید، زمانی که دیگر نیازی به تخت بادی خود نداشتید به راحتی باد آن را خالی کرده و این محصول را جمع می‌کنید.

ظاهر تخت‌های بادی تفاوتی با تخت‌های چوبی یا فلزی ندارد، تنها تفاوت بین این نوع تخت‌ها در لایه‌های آنهاست، در لایه‌های تخت بادی هوا و نخ و ابریشم وجود دارد اما لایه‌های تخت‌های فلزی و چوبی از فلز و فنر تشکیل شده‌اند.

تخت بادی قبل از باد شدن به صورت یک پتو یا تشک معمولی است که پس از باد شدن تبدیل به یک تخت بادی می‌شود، این تخت‌ها ساخته شده از پلاستیک بر روی یک روکش مخمل هستند

 

انواع تخت بادی:

 

تخت‌های بادی در سایزها و طرح‌های هیجان انگیز مختلف تولید شده‌اند تا کسی که این محصولات را خریداری می‌کند بتواند با توجه به شرایط مخصوص خود یک تخت متناسب را انتخاب کرده و با خیال راحت آن را خریداری کند.

 

تخت بادی یک نفره:

 

اولین نکته‌ای که شما باید هنگام خرید یک تخت بادی به آن توجه کنید فضای موجود در خانه شما یا هر مکانی که قرار است تخت را در آن استفاده کنید است، کوچک‌ترین گزینه تخت بادی‌ای می‌تواند  انتخاب شما برای خرید باشد، تخت بادی تک نفره است که دارای ابعاد به طول 185 سانتی‌متر الی 191 سانتی‌متر و با عرضی بین 75 سانتی‌متر الی 99 سانتی‌متر می‌باشد که اندازه ارتفاع در این تخت‌ها متفاوت است.

 

تخت بادی یک نفره و نیمه:

 

اگر نیاز به یک تخت یک نفره اما با اندازه بزرگ‌تر دارید قطعا پیشنهاد ما به شما تخت یک و نیم نفره است، این محصول در عین حال که یک نفره است اما دارای ابعاد بزرگتری از یک تخت یک نفره معمولی می‌باشد و در صورت داشتن مکان مناسب برای برپا کردن این تخت، می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای یک خواب آرامش‌بخش شما باشد. ابعاد این محصول بادی بین 185 سانتی‌متر الی 191 سانتی‌متر و عرض آن بین 120 سانتی‌متر الی 140 سانتی‌متر است و ارتفاع‌های این محصول نیز مانند دیگر تخت‌ های بادی متغیر است.

 

تخت بادی دو نفره:

 

تخت بادی دو نفره از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین نوع محصول بادی در دسته انواع تخت بادی است، اگر شما محدودیت فضایی ندارید پیشنهاد ما به شما تخت دو نفره می‌باشد چون کارایی بیشتری دارد و اما ابعاد این تخت بادی دارای ابعادی به طول 200 سانتی‌متر الی 203 سانتی‌متر و عرض 150 سانتی‌متر الی 152 سانتی‌متر هستند که برای خانه‌هایی که فضای کافی برای یک تخت ثابت ندارند بسیار مناسب و کاربردی هستند.

 

تخت بادی دو نفره بزرگ:

 

تخت‌های دو نفره بزرگ اینتکس طراحی شده برای افراد خاص و مکان‌های خاص هستند چون از ابعاد بزرگی بهره‌مند هستند و به همین دلیل نیاز به یک فضای بزرگ برای نصب و راه‌اندازی را دارا می‌‌باشند. اگر بخواهیم درمورد ابعاد تخت بادی دو نفره بزرگ محصولات صحبت کنیم باید بگوییم که دارای طول 200 سانتی‌متر الی 203 سانتی‌متر و عرض 180 سانتی‌متر الی 183 سانتی‌متر هستند و ارتفاع آن ها نیز مانند دیگر تخت‌های بادی متغیر است.

 

تخت بادی کودک:

 

تولیدکنندگان محصولات بادی علاوه بر بزرگسالان توجه ویژه‌ای به کودکان نیز داشته و به تولید محصولات بادی از جمله تخت مخصوص کودکان پرداخته‌اند.

این تخت‌های بادی با توجه به ویژگی‌ها و اندازه کودکان طراحی و ساخته شده‌اند و همچنین دارای ویژگی‌های خاصی مانند دیواره می‌باشند تا از افتادن یا ضربه دیدن کودکان شما محافظت کنند. البته باید این نکته را نیز بیان کنیم که تخت‌های بادی کودکان به طور کلی از ارتفاع کوتاه‌تری برخوردار هستند.

 

انواع شرکت تولید کننده تخت بادی:

 

تخت بادی توسط شرکت‌های متفاوتی تولید می‌شود که هر یک از آنها دارای کیفیت مطلوب و بالایی هستند که به راحتی می‌توانید با خرید محصولت این برندها از دنیای اینتکس با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

 

شرکت اینتکس:

 

شرکت اینتکس برای تولید محصولات خود از تکنولوژی فایبری یا همان الیاف مصنوعی استفاده می‌کند، به گونه‌ای که ساختار درونی تخت‌های بادی شرکت اینتکس از هزاران الیاف پلی استر تشکیل شده، تفاوت این الیاف با الیاف پلی استر سنتی و قدیمی در این است که الیاف جدید این شرکت کشیده نمی‌شوند که نتیجه این کشیده نشدن چیزی جز دوام فوق العاده این محصول در طولانی مدت نیست.

شرکت اینتکس با توجه به سلایق مشتریان خود طیف وسیعی از تخت‌های بادی را تولید کرده‌است تا خریداران بتوانند با توجه به نیاز خود و شرایط بدنیشان بهترین محصول را انتخاب کرده و آن را خریداری کنند؛ تخت‌های بادی تولید شده این شرکت دارای چندین مدل مختلف است، برای مثال مدل DURA-BEAM PLUS دارای ارتفاع بلندتری هستند و برای کسانی که علاقه به تخت با ارتفاع بلند دارند تولید شده است، نوع دیگر محصول تولیدی این شرکت DURABEAMDELUX است که برای کسانی که علاقه به تجملات و محصولات لوکس دارند تولید شده است تا بتوانند تمام نیازهای مشتریان را برطرف کنند.

 

شرکت بست وی:

 

شرکت بست وی به خواب راحت و آرام شما اهمیت بسیاری می‌دهد به گونه‌ای که همواره درحال تحقیق و مطالعه برای افزایش کیفیت محصولات بادی تولیدی خود است، همچنین این شرکت درحال استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای تولید تخت‌های بادی خود می‌باشد و این محصولات را با بالاترین کیفیت روانه بازار می‌کند، تکنولوژی‌ای که درحال حاضر این شرکت استفاده می‌کند، Tritexh ultra که به صورت 3 لایه می‌باشد که باعث تولید تخت‌ خواب‌های بادی با مقاومت بیشتر در برابر ضربه و فشار شده است. ساختار درونی آن‌ها نیز از تکنولوژی  Tritech  می‌باشد که وجود این تکنولوژی باعث می‌شود که تخت بعد از هربار پر و خالی شدن از باد فرم خود را از دست ندهد.

 

مزیت‌های تخت بادی:

 

محصولات بادی دارای مزیت‌های بسیار زیادی هستند و استفاده از آنها در هر مکان و زمان به صرفه و مفید است، تخت بادی نیز در دایره محصولات بادی قرار می‌گیرد و مانند آنها مزیت‌های زیادی را از آن خود کرده است که در ادامه به تعدادی از مزیت‌ها می‌پردازیم:


خاصیت ضد تعرق:

 

عرق کردن جز طبیعت بدن هر انسان است و نمی‌توان به طور کامل از آن جلوگیری کرد اما می‌توان تا حد ممکن آن را کاهش داد، شرکت‌های تولید کننده تخت بادی برای این موضوع چاره‌ای اندیشیده‌اند و خواب شما را بسیار راحت‌تر از پیش کرده‌اند.

تخت‌های بادی به دلیل داشتن رویه جیر مخمل مقاومت بالایی در مقابل تعریق دارند و با داشتن این تکنولوژی یک خواب راحت و بدون دردسر را برای شما به ارمقان می‌آورند.

 

سطح طبی:

 

با توجه به بالاترین و بهترین استانداردهای جهانی برای تولید تخت بادی، این محصولات دارای سطح هموار و بدون هیچ شیبی می‌باشند، در نتیجه در هنگام استفاده هیچ فشاری به بدن و به خصوص به کمر وارد نمی‌کنند.

از طرفی این محصولات طبی هستند و این ویژگی برای کسانی که دارای کمردرد، پشت درد و پا درد هستند بسیار حائز اهمیت است و استفاده از محصولات خواب بادی برای این افراد توصیه می‌شود؛علاوه بر این تخت‌های مخصوص زخم بستر یک مزیت دیگر نیز دارند که با داشتن شیارهای یک دست در سطح خود علاوه بر پر کردن گودی کمر، مانع بروز زخم بستر نیز می‌شوند.

 

تحمل وزن بالا:

 

افرادی که دارای اضافه وزن هستند، اصولا در استفاده از محصولات بادی دچار مشکل و ترس می‌باشند، به گونه‌ای که در هنگام استفاده مدام نگران ترکیدن یا پاره شدن محصول بادی به دلیل وزن خود هستند، اما تخت بادی تحمل وزن بالایی را دارا می‌باشد که خیال این افراد را راحت کرده‌است و به آسانی و در آسایش خاطر می‌توانند از این محصول استفاده کنند.

 

ثبات پس از راه‌اندازی:

 

برخی خریداران در هنگام خرید این محصول نگران این هستند که پس از برپا کردن محصول به دلیل بادی بودن، ثابت نشود و در حین استفاده از آن جابه‌جا شود، اما باید خیالتان را راحت کنیم و بگوییم که پس از باد شدن و قرار گرفتن تخت بادی در جای خود، اتاقک‌های بادی که در دور تا دور و بالا و پایین آن قرار دارد باعث ثابت شدن تخت و همچنین مانع از واژگونی آن می‌شود.

 

پمپ باد تخت بادی

 

محصولات بادی برای راه‌اندازی نیاز به یک پمپ باد دارند که تخت بادی نیز از این قائده مستنثی نیست، شما این پمپ‌های باد را در حالت‌های مختلف متصل به محصول، برقی، دستی و فندکی می‌توانید خریداری کنید.

پمپ‌های باد متصل به تخت بادی یک کابل برق دارند و با برق 220 ولت کار می‌کنند، پس از زدن دو شاخه کابل به پریز برق و زدن دکمه روشن، پمپ شما شروع به کار کردن می‌کند.

اگر دکمه شروع محصول شما به شکل گردان بود باید دریچه را به سمت راست بچرخانید اما اگر نوع کلید شما کششی یا زیپی بود باید برای روشن شدن دکمه آن را به سمت راست بکشید.

با استفاده از این پمپ متصل به بدنه حدود 3 دقیقه طول می‌کشد تا محصول شما پر از باد و آماده استفاده شود.

اما اگر تختی که شما خریداری کردید پمپ باد متصل نداشت می‌توانید از دنیای اینتکس انواع پمپ‌های باد برقی، دستی و فندکی را خریداری کنید و در سریع‌ترین زمان محصول خود را آماده استفاده کنید.

برخی از تخت‌ها دارای پمپ باد دستی در بسته‌بندی خود هستند که این پمپ‌ها دارای چند نازل می‌باشند، شما می‌توانید بدون نیاز به برق با پمپ باد دستی خود محصول را پر از باد و آماده استفاده کرده فقط کافی است نازل پمپ را درون دریچه باد تخت قرار داده و شروع به باد زدن کنید تا زمانی که محصول بادی شما فرم درست را به خود بگیرد، بیش از اندازه یا کمتر از حد معقول محصول را باد نکنید، زیرا این کار باعث کم شدن عمر محصول و کمتر شدن کارایی آن می‌شود، باد زدن را تا زمانی ادامه دهید که تخت بادی شکل فنری را به خود بگیرد.

 

نگهداری تخت بادی:

 

برای نگهداری درست و افزایش طول عمر مفید محصول خود باید نکاتی را دانسته و آنها را رعایت کنید تا مدت طولانی‌تری بتوانید از تخت بادی خود به خوبی استفاده کنید.

اولین نکته وزن نوشته شده روی بسته محصول شماست، بیشترین وزنی که تخت خریداری شده می‌تواند تحمل کند نوشته شده و شما نباید بیشتر از آن به تختان فشار وارد نمایید.

دومین نکته دور نگه داشتن محصولتان از اشیا تیز و برنده است، تمامی محصولات بادی با برخورد به اشیا تیز و برنده پاره یا سوراخ می‌شوند که برخی اوقات این آسیب‌ها غیرقابل جبران است.

نکته سوم نگهداری تخت بادی بسیار مهم و حائز اهمیت است مخصوصا برای کسانی که دارای فرزند با سن پایین هستند؛ به هیچ وجه از تخت بادی به عنوان جامپینگ استفاده نکنید!

جامپینگ باعث می‌شود بعد از مدتی لایه‌های تخت متورم شده، پایه‌های الیاف مصنوعی آسیب ببینند، در نتیجه تخت شما غیرقابل استفاده می‌شود.

 

تفاوت تخت بادی و تشک بادی

 

هر دوی این محصولات ینی تخت بادی و تشک بادی دارای رویه مخمل ضد تعریق، جیر و کامفورت هستند که درون آنها الیاف ابریشم وجود دارد.

پس تفاوت این دو در چیست؟

عمده تفاوت این دو محصول بادی در اتفاع آنها و همچنین کاردبردشان می‌باشد، به طوری که ارتفاع در تشک‌های بادی از 10 سانتی‌متر تا 30 سانتی‌متر است اما تخت‌های بادی ارتفاع 37 سانتی‌متر تا 56 سانتی‌متر را دارا می‌باشند.

از تشک بادی بیشتر در کمپینگ‌ها و مسافرت‌ها به دلیل وزن و حجم کم، به گونه‌ای که به راحتی در کوله پشتی جا می‌شود استفاده می‌کنند اما تخت بادی به دلیل حجم و وزن بیشتر و متصل بودن پمپ باد به خود که باعث افزایش وزن آن نیز می‌شود در خانه و یا مسافرت‌های کوتاه استفاده می‌شود.

شما می‌توانید انواع تخت بادی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از دنیای انتکس نمایندگی محصولات اینتکس خریداری نمایید و در سریع‌ترین زمان محصول خریداری شده را تحویل بگیرید.