وان بادی


وان بادی کودک بیضی اینتکس

کد کالا : intex 57482

850,000 تومان

وان بادی 4 رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 56441

580,000 تومان

وان بادی بیضی شکل کودک اینتکس

کد کالا : 48421 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح اردک کودک اینتکس

کد کالا : 59909 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک سه رینگ اینتکس

کد کالا : intex 57107

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح اژدهای اینتکس

کد کالا : intex 57106

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ شفاف اینتکس

کد کالا : intex 57489

با ما تماس بگیرید

وان بادی خانواده صندلی دار اینتکس

کد کالا : intex 56475

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک عروسکی اینتکس

کد کالا : intex 59409

با ما تماس بگیرید

وان بادی رنگارنگ کودک اینتکس

کد کالا : 57104 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ آبی اینتکس

کد کالا : intex 58446

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک هندوانه اینتکس

کد کالا : intex 58448

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ کودک اینتکس

کد کالا : intex 57422

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح سفینه فضایی اینتکس

کد کالا : 58431 intex

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک دو رینگ بست وی

کد کالا : best way 51061

با ما تماس بگیرید

وان بادی تک نفره گرد بست وی

کد کالا : best way 51112

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رینگ دایره ای بست وی

کد کالا : 51103

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک طرح ماهی بست وی

کد کالا : best way 51009

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک مدل 51033 بست وی

کد کالا : 51033 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی مستطیلی کودک بست وی

کد کالا : 51115 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی چهار رینگ کودک بست وی

کد کالا : best way 51117

با ما تماس بگیرید

وان بادی بیضی ژله ای بست وی

کد کالا : best way 54066

با ما تماس بگیرید

وان بادی فضایی خاکستری بست وی

کد کالا : 51080 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی طرح دلفین بست وی

کد کالا : 51012 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی سه رنگ گرد بست وی

کد کالا : 51104 best way

با ما تماس بگیرید

وان بادی کودک سه رینگ بست وی

کد کالا : bestway 51134

با ما تماس بگیرید

وان بادی مربعی کودک بست وی

کد کالا : bestway 51116

با ما تماس بگیرید


وان بادی چیست؟

 

استفاده از وان بادی بعد از یک روز سخت کاری و پرمشغله باعث از بین رفتن خستگی و بدن درد شما می‌شود، مخصوصاً اگر وان حمام خود را از آب گرم پر کنید.

 کارایی وان‌های بادی مانند وان‌های سرامیکی است. این نوع وان‌ها که با هوا پر می‌شوند دارای تفاوت‌هایی هستند که آنها را کارآمدتر کرده و درعین‌حال طرفداران بسیاری اعم از کودک و بزرگسال در سرتاسر جهان پیدا کرده‌اند.

 

انواع وان بادی

 

وان‌های بادی تنوع بسیار بالایی داشته و با توجه به کاربردی که دارند، در اندازه و سایزهای مختلف طراحی می‌شوند از جمله انواع وان بادی عبارت‌اند از:

وان بادی بزرگسال

 

وان بادی بزرگسال، مخصوص افراد بزرگسال طراحی شده و این طراحی به‌گونه‌ای است که بزرگسالان، هنگام استفاده از این محصول در بهترین و راحت‌ترین حالت ممکن باشند؛ اصلی‌ترین نکته در خرید وان بادی بزرگسال توجه به ابعاد آن است که شرکت‌های تولیدکننده این محصولات متنوع را مخصوص بزرگسالان با ابعاد استاندارد، طول 160 سانتی‌متر و عرض 80 سانتی‌متر تولید کرده‌اند که البته دارای ابعاد بزرگ‌تری نیز هستند اما این ابعاد رایج‌تر و استاندارد هستند؛ از طرفی ارتفاع وان ساخته شده برای بزرگسالان بلندتر است تا به‌راحتی بتوانند به آن تکیه دهند.

 

وان بادی کودکانه

 

بسیاری از پدر و مادرها نگران فرزندان خردسال خود هنگام آب‌بازی و تفریحات آبی هستند اما در این مورد نیز وان‌های بادی به کمک پدر و مادرها آمده و این مشکل را علاوه بر حل کردن، لذت‌بخش هم کرده است.

وان بادی کودک در اندازه‌های کوچک‌تر و استاندارد ساخته شده تا کودکان بتوانند به‌راحتی در این وان‌ها به تفریح بپردازند؛ اما باید به این نکته هم توجه کنیم که این تنها مزیت وان بادی کودک نیست، بلکه شرکت‌های تولیدکننده برای جذب و تشویق کودکان شما برای استحمام یا بازی، از طرح‌های رنگی و بسیار جذابی روی محصولات خود استفاده کرده‌اند که باعث هیجان و انگیزه در کودکان شما می‌شود.

شما می‌توانید انواع وان بادی کودک و بزرگسال را از وب‌سایت دنیای اینتکس با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید، یا حتی آن را به کودکان یا دوستان خود هدیه دهید.

 

وان بادی حمام

وان حمام بادی بیشتر برای کودکان استفاده می‌شود و جذابیت دارد. این نوع وان برای کودکان زیر 3 سال با طرح‌ها و رنگ‌هایی جذاب تولید می‌شوند. طراحی آن به این صورت است که رنگ داخل این وان، آبی یک دست بوده و سطح بیرونی آن یک عروسک بادی با طرح جوجه اردک طراحی شده است که برای جلب توجه کودکان مناسب می‌باشد.

 

وان بادی اینتکس

وان بادی اینتکس از جنس pvc است که در مقابل نور خورشید و دمای آب مقاوم می‌باشد. همچنین در مدل‌های مربع، دایره و مستطیل برای استفاده در فضای باز، در آپارتمان و حیاط به سبک بادی تولید شده است.

 

وان بادی ارزان

اکثر مردم دوست دارند محصولی خریداری کنند که از نظر قیمتی، مقرون به صرفه باشد، وان‌های بادی اینتکس این ویژگی را دارا می‌باشند و افراد می‌توانند وان بادی ارزان قیمت را از سایت دنیای اینتکس با کیفیت مرغوب، خریداری کنند.

 

 

ویژگی‌های وان بادی

 

محصولات بادی از جمله وان‌های بادی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد و به خصوصی هستند که با توجه به این ویژگی‌ها می‌توانید محصولی را انتخاب کرده و خرید کنید که کاملاً سازگار با شرایط شما باشد.

 

قابلیت حمل آسان و داشتن وزن کم

 

آیا شما می‌توانید وان‌های چینی یا سرامیکی خود را جابه‌جا کرده یا حتی با خود به سفر ببرید؟ قطعاً جواب شما به این سؤال خیر است اما وان‌های بادی این ویژگی را دارا هستند و به علت قابل حمل بودن این محصولات شما می‌توانید آن را هر زمان به مکان دلخواهتان است ببرید و هنگام استفاده  از آن لذت ببرید. علاوه بر این بسته‌بندی مناسب و وزن کم باعث می‌شود این محصول بادی جای کمی را به خود اختصاص دهد و این ویژگی وان‌های بادی را برای حمل در مسافرت، محبوب کرده است.

 

دریچه تخلیه آب از کف

 

تخلیه آب محصولات بادی از معضلات جدی این نوع محصولات می‎‌باشد که قطعاً وان بادی نیز از این قضیه مستثنی نیست، اما با قرار گرفتن دریچه تخلیه آب در قسمت کف محصول این مشکل حل شده و شما با باز کردن دریچه به راحتی می‌توانید آب وان خود را خالی کرده یا حتی از آن برای آبیاری گیاهان یا شستشوی ماشین خود استفاده کنید.

 

محفظه‌های باد متعدد

یکی دیگر از ویژگی‌های وان بادی داشتن تعدادی محفظه باد است که شما باید هریک را به طور جداگانه و به اندازه استاندارد باد کنید، اندازه استاندارد به حدی است که وان شما حالت فنری خود را حفظ کرده، اگر مقدار باد موجود در وان شما بیش از اندازه یا حتی کمتر از حد معمول باشد، باعث می‌شود نتوانید به راحتی از محصول خود استفاده کنید.

 

داشتن کف باد شو

 

وجود کف باد شو در وان‌، باعث می‌شود شما هنگام استفاده از این وان‌ها در محیط نرم و بسیار راحت قرار بگیرید، این ویژگی بسیار مهم است و باید هنگام خرید مورد توجه بسیار قرار گیرد چون باعث آرامش بیشتر کودک شما یا حتی خود شما هنگام استفاده از محصول خریداری شده می‌شود.

می‌توانید انواع وان بادی با کف باد شو را در طرح‌ها و اندازه‌های متخلف از دنیای اینتکس با بهترین قیمت تهیه نمایید.

 

رنگ‌بندی متنوع

 

داشتن رنگ‌بندی و طرح‌های متفاوت باعث می‌شود شما هنگام خرید وان بادی موردعلاقه خود را انتخاب کرده و از خرید آن لذت ببرید؛ رنگ‌بندی این محصولات به گونه‌ای است که با تمامی سلیقه‌ها سازگار بوده و باعث ایجاد شور و نشاط در شما و کودکتان می‌شود.

 

تحمل آب سرد و گرم

 

ممکن است شما در موقعیتی باشید که نیاز به آب درمانی با آب سرد داشته باشید یا حتی پس از یک روز سخت نیاز به ریلکس کردن در آب گرم را احساس کنید، با وجود وان‌های بادی شما هیچ محدودیتی در تنظیم دمای آب موجود در آن ندارید به گونه‌ای که می‌توانید درون محصول بادی خود را به راحتی و بدون نگرانی پر از آب گرم یا سرد کنید و با خیال راحت به استفاده از آن بپردازید.

 

جنس وان بادی

 

از نقاط قوت محصولات بادی و از جمله وان بادی می‌توان به جنس آن اشاره کرد، این محصولات ساخته شده از وینیل هستند که این ماده در فرآیند پیچیده‌ای ساخته می‌شود و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا و همچنین انعطاف‌پذیری چشمگیر، امروزه در محصولات زیادی استفاده شده و بسیار طرفدار پیدا کرده است؛ بنابراین این محصول به راحتی به چرخه تولید برگشته و حتی در طبیعت تجزیه می‌شود.

 

ضد حساسیت و آنتی باکتریال بودن

 

نکته مهمی که باید تمام افراد هنگام خرید محصولات بادی به آن توجه کنند حساسیت‌زا بودن یا نبودن این محصولات است چون تعدادی از بزرگسالان و بیشتر کودکان به دلیل داشتن پوست ظریف و حساس، دارای حساسیت پوستی هستند بنابراین باید توجه شود که محصول خریداری شده ضد حساسیت و آنتی‌باکتریال باشد تا شما بتوانید با خیال راحت از آن محصول استفاده کرده و دیگر نگران آسیب‌دیدگی پوست نازک کودکان خود نباشید.

 

خرید وان بادی

 

شما با مطالعه دقیق این مقاله و همچنین مطالعه ویژگی‌های منحصر به فرد وان بادی می‌توانید خریدی لذت‌بخش را تجربه کنید. به طور کلی در هنگام خرید این محصول باید در درجه اول به نیاز خود توجه کنید که بدانید برای چه کاری می‌خواهید، وان بادی خریداری کنید و سپس ویژگی‌های مورد نیاز را بررسی کنید.

 

قیمت وان بادی

 

هزینه‌ای که برای خرید این وان‌ها پرداخت می‌کنید به جنس وان، قابل حمل بودن یا نبودن و همچنین اندازه‌ای که خریداری می‌کنید، بستگی دارد، هرچه ویژگی‌های محصول بیشتر باشد و جنس مرغوب‌تری داشته باشد به طبع قیمت بالاتری نیز باید پرداخت کنید.

 

شرکت‌های تولید کننده وان بادی

 

 شرکت اینتکس

 

معروف‌ترین و سرشناس‌ترین برند در تولید محصولات بادی از جمله استخر بادی و وان بادی می‌باشد که دارای طرفداران بسیار زیاد در سرتاسر جهان است به گونه‌ای که مشتریان آشنایی بیشتری با برند اینتکس داشته و محصولات بادی را با نام این برند می‌شناسند اما محصولات شرکت‌های دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد نیز بسیار باکیفیت هستند.

شرکت اینتکس رنگ و طرح‌ها را در بهترین حالت با یکدیگر ترکیب کرده و باعث ایجاد تولید کالایی مرغوب، جذاب و هیجان‌‌انگیز می‌شود.

 

شرکت بست ‌وی

 

یکی از اصلی‌ترین رقبای شرکت اینتکس در صنعت محصولات بادی از گذشته‌های دور شرکت بست ‌وی می‌باشد؛ محصولات این شرکت نیز مانند شرکت اینتکس از کیفیت بالایی برخوردار هستند، همچنین در تولید آنها از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده شده است، به گونه‌ای که شرکت بست‌ وی در داخل ایران و نقاط دیگر از جهان دارای طرفداران پروپاقرص زیادی است که تمامی آنها به دلیل تنوع، کیفیت و جذابیت محصولات این شرکت هستند.

 

شرکت اینتایم

 

شرکت اینتایم در سال‌های اخیر دارای سیر پیشرفت صعودی در حوزه تولید محصولات بادی به خصوص وان بادی بوده است، به‌طوری که امروزه در این صنعت جزء رقبای بزرگ و مؤثر محسوب می‌شود.

اولین محصول بادی تولید شده توسط این شرکت وان بادی بوده که به همین دلیل با این محصول شناخته شده است. همچنین این شرکت دارای تنوع بیشتر، ابعاد متفاوت و استانداردتر است.

قابل توجه است که بسیاری از افراد نمی‌دانند که شرکت اینتایم محصولات بادی دیگر نظیر مبل بادی یا استخر بادی نیز تولید می‌کند، پس باید این را نیز عنوان کنیم که محصولات دیگر این شرکت نیز از کیفیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار هستند.

ترکیب رنگ‌های متنوعی که اینتایم در محصولات خود استفاده می‌کند باعث هیجان‌انگیزتر شدن محصولات این شرکت شده است، از طرفی ارتفاع تولیدات این شرکت از رقبا بیشتر و باعث راحتی بیشتر در استفاده می‌شود و این نیز یک مزیت رقابتی شرکت اینتایم نسبت به دیگر شرکت‌ها است.

 

معایب وان بادی

 

محصولات بادی دارای معایب کمی هستند که وان بادی نیز جزء دسته محصولات بادی می‌باشد، پس وان بادی نیز در نهایت دارای نقاط ضعفی است که می‌تواند به کالای شما آسیب بزند، در ادامه موارد آسیب‌زننده به محصول بادی شما را بیان خواهیم کرد تا با بالا بردن اطلاعات و آگاهی خود برای مدت طولانی از وان بادی خود استفاده مفیدی داشته باشید.

اولین نکته‌ای که باید هنگام خرید محصولات بادی مدنظر قرار دهید این است که با برخورد اشیاء نوک تیز به محصول شما باعث سوراخ شدن یا پارگی آن می‌شود، اما نگران نباشید چون شما می‌توانید با استفاده از برچسب تعمیرات موجود در بسته‌بندی کالا، آن را تعمیر کرده و دوباره مثل روز اول از آن استفاده کنید.

اگر شما از محصول خود اغلب استفاده نمی‌کنید و آن را در انباری قرار می‌دهید، حتماً توجه کنید محصول بادی شما باید دور از جوندگان نگهداری شود، چون این موجودات باعث ایجاد پارگی روی وان بادی شما می‌شوند که جبران این نوع آسیب‌ها ممکن نیست.

 

نصب و جمع‌آوری استخر بادی

 

مزیت اصلی محصولات بادی این است که شما به راحتی در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید آنها را راه‌اندازی کنید و به تفریح بپردازید؛ اکثریت وان‌های بادی بدون پمپ باد برقی یا پمپ باد دستی عرضه می‌شوند اما شما می‌توانید برای راحتی بیشتر و کمتر کردن زمان راه‌اندازی محصول خود در کنار خرید یک وان بادی از دنیای اینتکس یک عدد پمپ باد برقی نیز خریداری نمایید.

برای باد کردن و استفاده از محصول بادی خود ابتدا باید یک سطح تمیز و صاف، بدون هیچ‌گونه اشیا تیز، برنده و نوک تیز را محیا کنید، سپس وان بادی خود را پهن کرده و نازل پمپ باد خود را به سوپاپ هوا موجود در بدنه محصول متصل کنید و شروع به باد زدن کنید تا زمانی که وان شما فرم استاندارد خود را به دست آورد.

برای جمع‌آوری نیز باید با دو انگشت خود قسمت پایینی سوپاپ هوا که به بدنه متصل است را محکم فشار دهید تا دریچه نگه‌دارنده کنار رفته و باد محصول شروع به خالی شدن گردد، پس از خالی شدن کامل باد محصول به صورت وکیوم باز می‌گردد و شما می‌توانید آن را تا کنید.

شما می‌توانید بهترین وان‌های بادی کودک و بزرگسال شرکت‌های اینتکس، اینتایم و بست ‌وی را با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان از وبسایت دنیای اینتکس تهیه کرده و لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را برای کودکان خود یا حتی لحظات آرامش‌بخش و سرشار از حس خوب را برای خود رقم بزنید.

دنیای اینتکس برای شما دنیایی از تفریحات آبی لذت‌بخش، هیجان‌انگیز و آرامش‌بخش را در کنار یکدیگر رقم می‌زند.