فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   تشک بادی   /   تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس
تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس

تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس

0 از 0 رای
برند : اینتکس
کدکالا : 64101 intex
ابعاد کالا : 191*99

قیمت :

0

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 0

  • توضیحات:

    تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس محصولی خوشخواب و خوشرنگ از کمپانی معروف اینتکس می‌باشد که به عنوان یک جای خواب قابل حمل شناخته می‌شود. بسته بندی محصول دارای وزن ۲.۷ کیلوگرمی است که این وزن کم باعث شده که تشک خواب شما به یک تشک پرتابل تبدیل شود. رویه تشک بادی لوکس اینتکس به رنگ سفید شیری و کناره‌های آن توسی رنگ می‌باشد. این ترکیب رنگ زیبا، ظاهر تشک بادی را بسیار شیک کرده و همچنین هنگام کثیف شدن، کثیفی آن پیدا نبوده و به قولی چرک تاب می‌باشد. تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس زمانی که پر از باد و آماده استفاده می‌شود دارای طول ۱۹۱ سانتی و عرض ۹۹ سانتی‌متری است. این طول و ابعاد باعث شده که تمامی افراد حتی سنگین‌ترین آن‌ها بتوانند روی تشک بادی خوابیده و با خیالی راحت روی بستری نرم استراحت کنند.
    کالای شما از جنس ضخیم و با کیفیت PVC است که دارای سطحی مواج می‌باشد. این سطح مواج نیز دارای روکش مخمل می‌باشد که یک نرمی و لطافت خاصی داشته و جریان هوا به صورت آزادانه در زیر کمر کاربر به گردش در می‌آید.
    تشک بادی مدل ۶۴۱۰۱ دارای بدنه‌ای منعطف می‌باشد؛ به طوری که با خوابیدن روی آن تمام قسمت‌های بدن را پوشش داده و مانع از احساس خستگی در نقاط مختلف بدن می‌شود. بدنه کالا کاملا ضد آب می‌باشد به همین دلیل اگر تشک بادی اینتکس کثیف شود می‌توانید آن را با آب فراوان شست و شو داده و پس از تمیز شدن نیز در زمان کوتاهی به طور کامل خشک می‌شود. برچسب تعمیرات از مهم‌ترین تجهیزات برای انواع لوازم بادی می‌باشد که به همراه بسته بندی تشک شما عرضه می‌شود. اگر قسمتی از محصول آسیب ببیند و در نتیجه نشتی باد داشته باشد می‌توانید نقطه آسیب دیده را بدون صرف هزینه و توسط برچسب تعمیرات، تعمیر و پنچرگیری کنید.
    راه‌اندازی تشک بادی تک نفره بسیار آسان و پر سرعت می‌باشد. شما می‌توانید محصول خود را توسط انواع پمپ های باد دستی و برقی اینتکس یا بست وی و بدون هیچ گونه تجربه قبلی پر از باد کنید. با قرار گرفتن نازل پمپ باد درون محفظه باد محصول و پمپ زدن، تمام حجم آن در حداکثر ۳ دقیقه پر از باد می‌شود. محصولات مشابه تشک بادی تک نفره لوکس اینتکس با دیگر ابعاد و رنگ‌ها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر تشک های بادی یک نفره، دو نفره و چند نفره می‌توانید به دسته بندی تشک بادی در فروشگاه اینترنتی دنیای اینتکس مراجعه نمایید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image