فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   چادر مسافرتی   /   چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره مخروطی اصل
چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره مخروطی اصل

چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره مخروطی اصل

0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 270*270*200

قیمت :

0

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 0

  • توضیحات:

    چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره مخروطی اصل یکی از بهترین چادر های مسافرتی با وزنی بسیار سبک است که برای استفاده دسته جمعی افراد گزینه عالی به حساب می‌آید. محصول مورد نظر می‌تواند حداکثر ۱۰ کاربر به صورت نشسته یا ۵ کاربر در حالتی که دراز کشیده‌اند را درون خود جای دهد. این چادر قهوه‌ای رنگ و سقف آن توسی می‌باشد. دیواره‌های چادر شیب مناسبی دارند و سقف آن نیز بسیار کوچک است. این طراحی باعث شده که هنگام بارندگی آب روی سقف باقی نماند و از آن سرازیر شود. چادر مسافرتی فنری مخروطی مجهز به یک درب ورودی و دو پنجره می‌باشد. پنجره‌ها به صورت مربعی بوده و در طرفین چادر قرار دارند. هنگام گرم شدن هوای درونی چادر می‌توانید برای عوض کردن هوای آن پنجره را باز نموده و باد خنک و ملایم را به درون چادر راه دهید. درب چادر توسط یک زیپ پلاستیکی رو به بالا باز می‌شود. درب ورودی با یک ارتفاع چند سانتی از سطح زمین قرار گرفته است. بالاتر قرار گرفتن درب چادر باعث شده که گرد و خاک یا آب جاری شده روی زمین برای ورود به درون چادر با مانع مواجه شود. هر کدام از پنجره‌ها و درب ورودی چادر دارای پشه بند نیز هستند تا ضمن عبوردهی مناسب هوا، حشرات آزار دهنده نتوانند به درون چادر وارد شوند و مزاحم خواب شما شوند.
    اسکت‌بندی چادر مسافرتی ۱۰ نفره توسط پایه‌ها و سازه‌های فایبرگلاسی به وجود می‌آید. پایه‌های چادر امکان خم و راست شدن راحتی دارند به طوری که با خارج کردن چادر از کیف و گذاشتن آن روی زمین، پایه‌ها به فرم نهایی رسیده و به صورت اتوماتیک به شکل چادر در می‌آید. محصول شما دارای نشیمنگاهی مربع شکل و با طول و عرض ۲۷۰ سانتی‌متری است. ارتفاع آن نیز به ۲۰۰ سانت رسیده تا کاربر بتواند درون چادر بایستد. چادر مسافرتی ۱۰ نفره مخروطی از جنس پارچه برنو است که در تمامی موقعیت‌های آب و هوایی از جمله مکان‌های سردسیر یا گرم و خشک می‌تواند کاربرد داشته باشد. بدنه آن ۱۰۰ درصد ضد آب می‌باشد تا هنگام بارندگی یا افزایش رطوبت محیط، مزاحمتی برای شما به وجود نیاید.
    محصولات مشابه چادر مسافرتی فنری ۱۰ نفره مخروطی اصل با طرح و رنگ‌های بسیار متنوع در پایین همین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای اطلاع از موجودی محصولات و بازدید از دیگر چادر های مسافرتی با ظرفیت‌های مختلف می‌توانید به دسته بندی چادر مسافرتی مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image