فروشگاه اورجینال اینتکس   /   محصولات   /   چادر مسافرتی   /   چادر مسافرتی ۱۰ نفره اورجینال فنری
چادر مسافرتی ۱۰ نفره اورجینال فنری

چادر مسافرتی ۱۰ نفره اورجینال فنری

0 از 0 رای
برند :
کدکالا :
ابعاد کالا : 280*280*180

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    چادر مسافرتی ۱۰ نفره اورجینال فنری محصولی بسیار سبک و با قابلیت جابه‌جایی آسان برای دورهمی‌های خانوادگی و تفریحات بیرون از شهری است که به همراه داشتن آن یک اقامتگاه کوچک و امن را در اختیار خواهید داشت. یک درب بزرگ در جلوی چادر وجود دارد که با ارتفاع مناسبی از سطح زمین قرار گرفته است. ارتفاع چند سانتی درب از سطح زمین باعث شده فضای درونی چادر همیشه تمیز باقی بماند و گرد و خاک یا جانداران کوچک  به درون چادر راه نیابند. همچنین دو پنجره کوچک نیز در دو طرف چادر تعبیه شده‌اند که با باز کردن آن می‌توانید نسیم‌ خنک صبحگاهی را به درون چادر راه دهید. درب ورودی چادر توسط یک زیپ به سمت بالا باز می‌شود. این زیپ اندازه بزرگی داشته به همین دلیل به راحتی امکان باز و بسته شدن دارد. درب و پنجره‌های چادر دارای توری می‌باشد تا در هر مکانی که هستید بتوانید درب و پنجره چادر را باز نگه دارید و نگران هجوم حشرات طبیعت به درون چادر نباشید.
    چادر مسافرتی اورجینال فنری دارای طول و عرض ۲۸۰ سانتی و ارتفاع ۱۸۰ سانتی‌متری است. به دلیل جا دار بودن چادر، ۱۰ نفر در حالت نشسته یا ۵ نفر در حالت دراز کشیده درون آن جای می‌شوند. یک ساک حمل نیز به همراه چادر وجود دارد که چادر فنری در فشرده‌ترین حالت درون آن جای می‌گیرد و از این طریق به شکل بسته بندی کوچکی در می‌آید. چادر مسافرتی ۱۰ نفره به دلیل فنری بودن به مهارت خاصی برای راه‌اندازی نیاز ندارد؛ به این منظور که با بیرون آوردن آن از بسته‌ بندی توسط سازه‌های فایبرگلاسی خود به صورت ایستاده روی زمین قرار گرفته و به فرم اصلی خود در می‌آید. جنس بدنه چادر از پارچه ضخیم برنو با الیاف محکم است. چادر شما به دلیل داشتن بدنه‌ای محکم در موقعیت‌های بارانی یا گرم و خشک بهترین سازگاری را دارد و آب یا رطوبت به درون آن راه نمی‌یابد.
    محصولات مشابه چادر مسافرتی ۱۰ نفره اورجینال فنری با رنگ‌ها و تنوع‌های مختلف در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. برای اطلاع از موجودی و بازدید از دیگر انواع چادر های مسافرتی با ظرفیت‌های مختلف می‌توانید به دسته بندی چادر مسافرتی مراجعه کنید.

برچسب ها

محصولات مشابه

image