استخر بادی سه رینگ طرح دریا بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   51048 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    استخر بادی سه رینگ طرح دریا بست وی بهترین و ساده‌ترین وسیله تفریحی برای روزهای گرم تابستان است که تمامی کاربران از جمله بزرگسالان و کودکان به آن علاقه دارند. اگر در حیاط خانه خود یک فضای خالی دارید، استخر بادی بست وی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای قرار گیری در آن جا باشد. روزهایی که کودک شما بهانه گیر می‌شود و میل به بازی در بیرون از منزل را دارد می‌توانید استخر بادی سه رینگ را پر از آب کرده و یک بستر بازی امن و هیجان انگیز را برای فعالیت‌های روزانه آن به وجود آورید. این محصول مناسب سنین ۶+ سال است و دارای گنجایش آب تا ۶۹۷ لیتر می‌باشد. با توجه به این ویژگی و حجم آبی که استخر شما دارد، علاوه بر کودکان، نوجوانان و بزرگسالان نیز می‌توانند درون آن نشسته و آب‌تنی دلپذیری را در حرارت تابستان تجربه نمایند. بدنه این استخر دارای سه رینگ است که رینگ‌های آن هر کدام شفاف و دارای محفظه باد جداگانه می‌باشند. محفظه‌های جداگانه علاوه بر تسریع عمل پمپ زدن، باعث می‌شوند که اگر قسمتی از استخر آسیب ببیند یا سوراخ شود، استخر بادی توسط رینگ‌ها و محفظه‌های باد دیگر شکل اصلی خود را حفظ کند و همواره قابل استفاده باشد.
    بر روی بدنه استخر نقش جانوران دریایی مانند دلفین و ماهی طراحی شده که برای سنین کودک جذابیت خاصی دارد و علاقه آن‌ها به آب بازی را افزایش می‌دهد. کف استخر بادی طرح دریا به رنگ آبی یکدست است که پس از آبگیری، انعکاس زیبایی را در آب به وجود آورده و به وسیله آن رنگ آب استخر کاملا آبی به نظر می‌رسد. استخر بادی سه رینگ بست وی دارای وزن ۳ کیلوگرمی است. این وزن سبک باعث شده که کاربر هر گاه عزم جابه‌جایی یا تغییر موقعیت استخر را داشته باشد، بتواند به سهولت تمام و بدون تجهیزات خاصی آن را بلند کرده و با خود جابه‌جا کند. کالای شما هنگامی که پر از باد شود دارای قطر ۱۷۰ سانتی و ارتفاع ۵۳ سانتی‌متری است. عمق استخر برای بازی کودکان و نشستن آن‌ها کاملا استاندارد است و هیچ خطری از این بابت کودک شما را تهدید نمی‌کند.
    استخر بادی سه رینگ کودک بست وی دارای جنس با کیفیت و ضد حساسیت PVC می‌باشد. تمام قسمت‌های محصول به صورت آنتی باکتریال ساخته شده‌اند به همین دلیل عاری از هر گونه حساسیت پوستی برای پوست‌های حساس کودکان می‌باشد. کف استخر از جنس PVC یک لایه است به همین خاطر توصیه می‌شود که قبل از قرار دادن آن روی زمین حتما یک زیرانداز پهن کنید تا کفی استخر در امنیت کامل به سر برد. دیواره‌های جانبی استخر بادی مقاومت عالی دارند و می‌توانند فشار زیادی از جانب آب و ضربات ناگهانی کودک را تحمل کنند. به همراه پک محصول برچسب تعمیرات نیز به صورت رایگان عرضه می‌شود. هنگام بروز آسیب دیدگی‌هایی از جمله سوراخ شدن می‌توانید قسمت آسیب دیده را به طور کمال و تمام به وسیله برچسب تعمیرات، تعمیر کنید تا قابلیت استفاده دوباره را داشته باشد.
    راه‌اندازی این کالا نیز بسیار آسان و در عرض حداکثر سه دقیقه انجام می‌شود. شما می‌تواند استخر بادی سه رینگ طرح دریا را توسط انواع مختلف پمپ های باد مانند پمپ های باد برقی و دستی اینتکس یا بست وی بادگیری کنید. تنها موضوع قابل اهمیت توان پمپ باد و اندازه نازل آن است که باید متناسب با حجم استخر و دریچه باد آن باشد تا عمل پمپ زدن بدون اختلال انجام شود. محصولات مشابه استخر بادی سه رینگ طرح دریا بست وی با دیگر طرح‌ها و ابعاد در پایین صفحه مورد نظر به نمایش در آمده‌اند. برای بازدید از دیگر استخر های بادی کودک یا بزرگسال می‌توانید به دسته استخر بادی در وب‌سایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

مشخصات :

قطر 170 سانتی متر -
ارتفاع 53 سانتی متر -
جنس بدنه PVC -
برچسب تعمیرات has
دفترچه راهنمای نصب has
ضمانت اصالت کالا has
ضمانت سلامت کالا has
سایر ویژگی ها -
برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر بادی سه رینگ رنگارنگ اینتکس

کد کالا : 58924 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ آبی کودک اینتکس

کد کالا : 58446 intex

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح فیل بست وی

کد کالا : bestway 53048

با ما تماس بگیرید

استخر بادی طرح دریایی کودک بست وی

کد کالا : bestway 52192

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح‌ دار بست وی

کد کالا : bestway 51026

با ما تماس بگیرید

استخر بادی دایره ای طرح حیوانات دریایی بست وی

کد کالا : bestway 51122

با ما تماس بگیرید

استخر بادی با طرح ماهی بست وی

کد کالا : 51121 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی گرد سه رینگ طرح دار بست وی

کد کالا : 51004 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ دایره ای آکواریوم بست وی

کد کالا : bestway 51029

با ما تماس بگیرید

استخر بادی سه رینگ طرح ماهی کودک بست وی

کد کالا : bestway 51008

با ما تماس بگیرید