استخر پیش ساخته گرد ۲۴۴ سانتی بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   56431 bestway

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

  • توضیحات:

    استخر پیش ساخته گرد ۲۴۴ سانتی بست وی محصولی با طول عمر بالا و کیفیت عالی برای آب‌ بازی و شنای کودکان بوده که روزهایی سرشار از شادی و لبخند را برای آن‌ها به وجود می‌آورد. این محصول با طراحی دایره‌ای است که بیشتر برای خانواده‌های کم جمعیت کاربرد دارد. فعالان در زمینه ورزش شنا و دوستداران تفریحات آبی، حتما به یک استخر آب با حجم مناسب نیاز دارند تا بتوانند بدون رفتن به مکان‌های عمومی و درون منزل، تفریحات و تمرینات خود را انجام دهند. ارتفاع استخر پیش ساخته بست وی تنها ۶۱ سانتی‌متر است که عمق استانداردی برای کودکان بوده و محیطی امن و بی خطر را برای آن‌ها فراهم نموده است. لازم به ذکر است که استخر های پیش ساخته علاوه بر استفاده برای تفریحات، برای تجارت و مشاغل مختلف نیز بسیار مفید و کاربردی می‌باشند. از این رو استخر پیش ساخته گرد ۲۲۴ سانتی یک گزینه عالی با قیمت باور نکردنی برای پرورش ماهی‌های کوچک و رنگارنگ است که از پر سودترین مشاغل محسوب می‌شود. همینطور باغداران نیز می‌توانند از استخر پیش ساخته بست وی به عنوان استخر آبیاری گیاهان خود استفاده نموده و با وجود آن دیگر نیازی به ساخت و ابداع استخرهای بتنی و سیمانی پر هزینه ندارند.
    محصول مورد نظر دارای وزن ۱۱.۶ کیلوگرمی است. این وزن از اهمیت فراوانی برخوردار بوده به طوری که امکان حمل و نقل و تغییر موقعیت دادن استخر هنگام نیاز، به آسانی و با صرف کم‌ترین انرژی انجام می‌شود. برای راحتی کار خود می‌توانید آن را به قسمت‌های مختلف تقسیم کرده تا وزن آن نیز کم‌تر شود و از این طریق سبک‌‌تر به نظر برسد. استخر پیش ساخته خانوادگی گرد بست وی مجهز به یک پمپ تصفیه آب می‌باشد. این پمپ ارزش فراوانی دارد و به وسیله آن امکان استفاده مجدد از آب استخر وجود دارد. پمپ تصفیه آب محصول شما از نوع فیلتری است که آب استخر با گذشت از این فیلتر از تمام آلودگی‌ها و گرد و خاک‌ها پاک می‌شود. لازم به ذکر است که فیلتر پمپ تصفیه امکان تعویض شدن نیز دارد و با تعویض آن نیز کارکرد و قدرت آن افزایش می‌یابد. محصول مورد نظر دارای قطر ۲۲۴ سانتی و عمق ۶۱ سانتی می‌باشد. با توجه به این حجم و ابعاد، چند کودک به همراه والدین خود و به صورت گروهی می‌توانند درون استخر آب‌تنی کرده و پاکیزگی را مهمان خانه خود کنند.
    ساختمان و اسکلت‌بندی استخر پیش ساخته گرد توسط پایه‌های آلومینیومی شکل می‌گیرد. این پایه‌ها بسیار محکم و با تحمل وزن بالا می‌باشند که در حین برخورداری از این مقاومت، وزن بسیار کم و قابل توجهی نیز دارند. پایه‌ها و فریم‌های استخر از جنس آلومینیوم ضد زنگ می‌باشد که به دلیل ضد آب بودن، امکان نصب و اجرا در تمامی موقعیت‌ها از جمله مکان‌هایی با بارش متداول و نمناک را دارند. جنس بدنه اصلی استخر نیز از PVC با پارچه شمعی است که تار و پود آن به طور محکم در یکدیگر تنیده شده‌اند و قابلیت تحمل وزن و فشار فوق‌العاده بالایی را از سمت آب و کاربران دارند. محصول شما به دلیل همین مقاومت و سازگاری بالا، در مقابل افزایش دما و در معرض قرار گرفتن نور مستقیم خورشید نیز بسیار با دوام بوده و دچار پوسیدگی یا افت کیفیت نمی‌شود. یک بسته آموزشی برای چگونگی نصب و راه‌اندازی استخر پیش ساخته خانوادگی بست وی به همراه آن عرضه می‌شود که با مشاهده آن، اجرای استخر با کم‌ترین مهارت و دردسر انجام می‌شود.
    محصولات مشابه استخر پیش ساخته گرد ۲۴۴ سانتی بست وی با دیگر ابعاد و طرح‌ها در پایین صفحه به نمایش در آمده‌اند. در صورت تمایل به بازدید دیگر استخر های پیش ساخته با ظرفیت‌های مختلف می‌توانید به دسته بندی استخر پیش ساخته در وبسایت دنیای اینتکس مراجعه کنید.

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

استخر پیش ساخته گرد بست وی

کد کالا : best way 56444

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار بست وی

کد کالا : best way 56217

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد 2018 بست وی

کد کالا : best way 56705

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد فریمی بست وی

کد کالا : best way 56427

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد پاوراستیل بست وی

کد کالا : best way 56666

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مربعی 2018بست وی

کد کالا : best way 56626

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریمی آبی بست وی

کد کالا : best way 56260

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی بست وی

کد کالا : best way 56457

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد مدل 56451 بست وی

کد کالا : 56451 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با ارتفاع ۱۲۲ سانتی متر بست وی

کد کالا : 56675 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته دایره ای لوکس بست وی

کد کالا : 56664 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته با طول ۴۰۴ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 56442 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی خاکستری بست وی

کد کالا : best way 56466

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد عرض 56462 بست وی

کد کالا : best way 56462

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته بزرگ بست وی

کد کالا : best way 56623

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریم دار آبی بست وی

کد کالا : intex 56488

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی مدل ۵۶۴75 بست وی

کد کالا : 56475 best way

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته فریمی با طول ۲۳۹ سانتی متر بست وی

کد کالا : 56402 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته 457 سانتی بست وی

کد کالا : bestway 57289

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته گرد فریمی با قطر ۳۰۵ سانتی بست وی

کد کالا : 56408 bestway

با ما تماس بگیرید

استخر پیش ساخته مستطیلی ۳ متری بست وی

کد کالا : 56411 bestway

با ما تماس بگیرید