تشک بادی دو نفره با عرض 183 سانتی‌متر بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   67227 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  تشک بادی دو نفره با عرض ۱۸۳ سانتی‌متر بست وی یک تشک بادی با کیفیت، برای استفاده‌ی موقت یا دائمی خانواده‌ها می‌باشد که شما با خریداری آن می‌توانید یک جای خواب راحت برای خود به وجود آورید. در قسمت فوقانی محصول شما یک ارتفاع چند سانتی وجود دارد که می‌توانید از آن به عنوان بالش خواب یا یک تکیه گاه برای قرار دادن بالش خود استفاده کنید. تشک بادی بست وی می‌تواند تا دو نفر را بر روی خود جای داده و وزنی به اندازه ۲۹۵ کیلوگرم را با تعادل بالا تحمل کند.
  تشک های بادی هنگامی که خالی از باد می‌باشند دارای وزن بسیار پایین و حجم کمی می‌باشند به طوری که مشاهده می‌شود حتی درون یک کیف کوچک جای می‌شوند.
  تشک بادی دو نفره بست وی دارای بسته بندی ۵ کیلوگرمی است که همین کم وزن بودن آن باعث شده شما بتوانید بدون کمک گرفتن از دیگران و با نیروی خود، به راحتی ان را بلند کرده و با خود جابه‌جا کنید. شما می‌توانید این محصول را برای استفاده در منازل، آپارتمان‌ها، هتل‌های مسافرتی و ... با بهترین قیمت خریداری نمایید و به فضای درونی اتاق خود یه جلوه‌ی شیک و خاص ببخشید. طرفداران طبیعت گردی و کوهنوردی که حمل و نقل یک بستر خواب برای آنها سخت و دشوار است می‌توانند با خرید تشک بادی با عرض ۱۸۳ سانتی‌متر بست وی، بستر خواب خود را با کمترین تجهیزات و به راحتی با خود به سفر ببرند. حتی در چادرهای مسافرتی با فضاهای کم نیز شما می‌توانید تشک بادی بست وی را پر از باد کرده و در هر مکانی که هستید یک خواب راحت و عمیق را تجربه کنید.
  تشک بادی دو نفره با عرض ۱۸۳ سانتی‌متر بست وی از جنس PVC دو لایه می‌باشید. این تشک با به روز‌ترین مواد اولیه ساخته شده که کاملا بهداشتی و استاندارد است. بدن شما هنگام تماس با تشک بادی بست وی هیچگونه حساسیت یا خارشی را احساس نکرده زیرا این محصول کاملا ضد حساسیت و آنتی باکتریال است. برای افرادی که دچار کمر درد و بیماری‌های عضلانی می‌باشند، تشک بادی بست وی می‌تواند بهترین و کم هزینه ترین درمان خانگی برای آنها باشد؛ زیرا هنگام دراز کشیدن بر روی این محصول تمام قسمت‌های بدن شما در بهترین فرم خود قرار گرفته و با گذر زمان دچار خستگی با کوفتگی نمی‌شوند. روکش محصول مورد نظر از مخمل می‌باشد که یک لطافت و نرمی ایده‌ آلی را به تشک بادی شما بخشیده است. ساختار درونی تشک بادی با عرض ۱۸۳ سانتی‌متر از لایه‌های کامفورت می‌باشد که باعث جریان هوای مساوی در تمامی ابعاد محصول شما شده است و خاصیت طبی بودن را به محصول شما داده است.
  تشک بادی دو نفره دارای ابعاد ۲۰۳*۱۸۳*۲۸ سانتی‌متر است که با ارتفاع بسیار مناسب از سطح زمین قرار دارد و یک بستر با امنیت را برای شما به وجود آورده است. محصول مورد نظر دارای یک پمپ باد پدالی می‌باشد که دغدغه راه‌اندازی تشک شما را به طور کامل برطرف نموده است. این پمپ باد در قسمت پایینی محصول و به صورت متصل به بدنه آن قرار گرفته است. شما می‌توانید با نیروی پا یا دست خود در زمان تقریبا ۲ دقیقه به محصول خود شکل اصلی را بدهید و آن را به طور کامل پر از باد کنید. تشک بادی دو نفره شما دارای دو نوع برچسب تعمیرات برای پنچرگیری محصولتان به هنگام سوراخ شدن یا آسیب دیدن می‌باشد. این برچسب‌ها از هر دو جنس PVC و جیر می‌باشند که به خوبی می‌توانند ناحیه‌ی آسیب دیده را پوشش دهد.
  محصولات مشابه تشک بادی دو نفره با عرض ۱۸۳ سانتی‌متر بست وی و دیگر تشک های بادی یک نفره و دو نفره در قسمت تشک بادی به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید با سلیقه‌ی خود یک تشک بادی شیک و زیبا خریداری نمایید.

   

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

تشک بادی دو نفره با ارتفاع 30 سانت بست وی

کد کالا : 67462 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره بزرگ بست وی

کد کالا : best way 67464

با ما تماس بگیرید

تشک بادی کامفورت دو نفره بست وی

کد کالا : best way 67380

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره کامفورت بست وی

کد کالا : 67379 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره کامفورت بست وی

کد کالا : best way 67374

با ما تماس بگیرید

تشک بادی طبی دو نفره عرض 152 بست وی

کد کالا : best way 67555

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره با عرض 122 سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 67274 BEST WAY

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره عرض 183 بست وی

کد کالا : best way 67004

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره با عرض ۱۵۲ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 67226 best way

با ما تماس بگیرید

تشک بادی دو نفره کم عرض با پمپ بست وی

کد کالا : 67225 best way

با ما تماس بگیرید