جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی

0 از 0 رای

کدکالا:   48259 best way

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

 • توضیحات:

  جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی یک وسیله‌ی بازی و تفریحی برای کودکان ۳ الی ۶ سال است که در بین آن‌ها از محبوبیت زیادی برخوردار می‌باشد. این محصول به شکل یک قلعه طراحی شده که همین طراحی زیبا و فوق‌العاده آن را در بین کودکان شما خاص کرده است. در قسمت پایینی محصول یک درب ورود و خروجی طراحی شده تا کودکان شما توسط آن بتوانند به راحتی درون جامپینگ رفته و از آن بیرون بیایند. جامپینگ بادی کودک بست وی با سه رنگ شاد زرد، قرمز و آبی رنگ آمیزی شده که همین ترکیب رنگ باعث زنده کردن حس شور و نشاط در کودکان شما شده و آن‌ها را تشویق به فعالیت و بازی می‌کند. محصول مورد نظر با ارگونومی ساخت مربعی می‌باشد که در هر کنج آن یک ستون بادی قرار دارد. این طراحی ساخت باعث متفاوت کردن جامپینگ بادی طرح قلعه از دیگر انواع جامپینگ‌ های بادی شده و در نگاه اول نظر کودکان شما را به خود جلب می‌کند.
  کودکان پر جنب و جوش و فعال حتما به یک وسیله‌ی بازی بی خطر نیاز دارند که بتوانند در طول روز انرژی خود را تخلیه کنند. جامپینگ بادی کودک بست وی بهترین وسیله برای بازی و سرگرمی کودکان شما می‌باشد که شما می‌توانید آن را در هر مکانی از جمله درون منزل، حیاط خانه، شهر بازی‌ها و ... راه‌اندازی کنید. محصول شما توسط حصارهای بادی احاطه شده که بهترین مانع برای محافظت از کودکان شما به هنگام پرت شدن یا افتادن بر روی زمین می‌باشد. ارتفاع این دیواره‌های بادی از قد کودکان شما بلندتر بوده پس شما می‌توانید با خیال راحت کودک خود را درون این جامپینگ بادی گذاشته و خود مشغول کارهای روزانه شوید.
  جامپینگ بادی طرح قلعه می‌تواند وزنی بالغ بر ۵۴ کیلوگرم را تحمل کند پس برای تمامی کودکان مناسب می‌باشد. محصول شما تنها ۱۲ کیلوگرم وزن دارد که این ویژگی حمل و نقل ان را بسیار آسان کرده است؛ به طوری که شما می‌توانید به هنگام مسافرت‌های تفریحی نیز آن زا با خود برده و استفاده کافی را از آن داشته باشید.
  جنس جامپینگ بادی قلعه بست وی از PVC می‌باشد که بسیار با کیفیت است. بدنه محصول شما به دلیل انعطاف بالا، از امنیت ویژه‌ای برخوردار است؛ به گونه‌ای که کودکان شما می‌توانند با اطمینان کامل بر روی آن رفته و بالا پایین بپرند. جامپینگ بادی مربعی بست وی کاملا ضد آب و ضد رطوبت می‌باشد که به دلیل بازی گوش بودن کودکان ممکن است زود به زود خیس یا کثیف شود. در صورت کثیف شدن یا تماس جامپینگ شما با آب می‌توانید آن را توسط یک دستمال تمیز، پاک و خشک کنید تا به راحتی تمیز شود. کف جامپینگ بادی کودک از PVC دو لایه بادی است که بسیار نرم و منعطف است و نقش یک ضربه گیر بسیار عالی را اجرا می‌کند.
  محصول شما دارای ابعاد ۱۷۵*۱۷۵*۱۳۵ سانتی‌متری است که یک مرکز بازی بسیار جذاب برای کودکان شما به حساب می‌آید. جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی از یک برچسب تعمیرات مقطعی برخوردار است که در مواقع ضروری کاربرد مفیدی دارد. اگر جامپینگ شما در اثر تماس با یک شئ نوک تیز یا سوزنی قرار بگیرد ممکن است دچار آسیب دیدگی قبیل سوراخ شدن شود. اگر محصول شما به هر دلیلی دچار آسیب دیدگی شود شما می‌توانید محل آسیب دیده را به راحتی توسط برچسب تعمیرات پوشش داده تا خروجی باد وجود نداشته باشد. شما می‌توانید جامپینگ بادی کودک بست وی را توسط انواع پمپ های باد دستی و برقی اینتکس پر از باد کنید. برای این کار ابتدا نازل پمپ باد را به دریچه باد جامپینگ متصل کرده و تا زمانی که محصول شما شکل اصلی را به خود نگرفته، نازل پمپ باد را از آن جدا نکنید.
  محصولات مشابه جامپینگ بادی طرح قلعه بست وی با بهترین کیفیت و مدل‌های متنوع در قسمت جامپینگ بادی به نمایش در آمده‌اند که شما می‌توانید برای خرید آن از وب‌سایت دنیای اینتکس اقدام نمایید.

   

برچسب ها

similar products

محصولات مشابه

جامپینگ بادی طرح تور بست وی

کد کالا : best way 52221

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی طرح گهواره بست وی

کد کالا : best way 52122

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ رنگی کودک بست وی

کد کالا : 52182 best way

با ما تماس بگیرید

قلعه بادی جامپینگ کوچک اینتکس

کد کالا : 48257 intex

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی کودک fisher price بست وی

کد کالا : 93504 best way

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی مدل رینگ بکس اینتکس

کد کالا : intex48250

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی حفاظ دار مربع اینتکس

کد کالا : intex48260

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی بسکتبال دار اینتکس

کد کالا : intex 38265

با ما تماس بگیرید

جامپینگ بادی گرد با ارتفاع ۸۶ سانتی‌متر بست وی

کد کالا : 48264 best way

با ما تماس بگیرید